الکترونیکی شدنِ آثار نویسنده متنفر از اینترنت!
۸۹۶۱۲۶
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۳
۱۷۳۵ 
جی. دی. سلینجر از اینترنت بیزار بود و از فیس‌بوک وحشت داشت. به تازگی، بنیاد این نویسنده معروف آمریکایی، پس از سال‌ها، اجازه داده است تا بخشی از آثار او، برای اولین‌بار به صورت کتاب‌ الکترونیکی منتشر شود.

ایسنا: جی. دی. سلینجر از اینترنت بیزار بود و از فیس‌بوک وحشت داشت. به تازگی، بنیاد این نویسنده معروف آمریکایی، پس از سال‌ها، اجازه داده است تا بخشی از آثار او، برای اولین‌بار به صورت کتاب‌ الکترونیکی منتشر شود.

الکترونیکی شدنِ آثار نویسندۀ متنفر از اینترنت!

بنیاد «جی. دی. سلینجر» که از سوی خانواده‌ این نویسنده آمریکایی اداره می‌شود، پس از سال‌ها مخالفت با ارائه نسخه دیجیتال آثار او، سرانجام اعلام کرد مجموعه‌ای کوچک از مهم‌ترین نوشته‌های وی را به صورت کتاب الکترونیکی منتشر خواهد کرد. «مت سلینجر»، پسر «جی. دی. سلینجر»، گفته است: پدرش همواره ارزش زیادی برای دسترسی به آثار قائل بود اما از سوی دیگر، تجربه خواندن نسخه فیزیکی آثارش را ترجیح می‌داد. «سلینجر» که در سال ۲۰۱۰، در سن ۹۱ سالگی درگذشت، از اینترنت بیزار بود و به گفته پسرش، زمانی که یک بار فیسبوک را برای او توضیح داده بوده، «سلینجر» از این که مردم اطلاعات شخصی خود را به اشتراک می‌گذارند، وحشت‌زده شده است.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
United Kingdom
09:20 - 1398/05/23
ناطور دشتش که آشغال بود ، آشغال !!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج