مهرداد، ستاره موفق فوتبال ایران در پرتغال
۸۹۶۱۷۳
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳
۵۰۰۶ 
مهرداد محمدی که در بازی‌های تدارکاتی آوس موفق به گلزنی شده بود، در نخستین بازی فصل نیز یک گل زیبا به ثمر رساند و با وجود شکست تیمش، عنوان بهترین بازیکن زمین را به‌دست آورد.

ایلنا: در چارچوب بازی‌های هفته اول لیگ برتر پرتغال، تیم آوس که مهرداد محمدی را برای نخستین بار به‌عنوان مهاجم سمت چپ در ترکیب داشت، در استادیوم دو بسا سسولو مقابل تیم بواویستا قرار گرفت.

بواویستا شروع خوبی در این مسابقه داشت و در دقیقه ۶ برابر یاران محمدی به گل رسید اما آوس قبل از پایان نیمه اول نتیجه را جبران کرد و با نمایش مؤثر ملی‌پوش ایرانی خود کار را به تساوی کشید.

در دقیقه ۴۱ آوس صاحب یک ضربه ایستگاهی در نزدیک خط عرضی زمین شد که پاس به عقب ولینتون جونیور برزیلی به قوس محوطه جریمه را مهرداد محمدی با شوت زمینی پای چپ و دقیق، به زیباترین شکل به گوشه دروازه بواویستا فرستاد و خوشحالی خاص خود را با نشان دادن تک‌شاخ مقابل دوربین‌ها به نمایش گذاشت.

بواویستا که از امتیاز میزبانی بهره می‌برد، در دقیقه ۷۶ صاحب یک ضربه پنالتی شد که رافائل کاستا از این فرصت استفاده کرد و توانست گل برتری را بزند تا یاران محمدی نتوانند در این مسابقه صاحب امتیاز شوند و با نتیجه ۲ بر یک، در نخستین بازی فصل شکست بخورند.

مهرداد محمدی که در بازی‌های تدارکاتی آوس موفق به گلزنی شده بود، در نخستین بازی فصل نیز یک گل زیبا به ثمر رساند و با وجود شکست تیمش، عنوان بهترین بازیکن زمین را به‌دست آورد. مهاجم فصل قبل سپاهان با ۴ دریبل موفق، ۱۰ پاس صحیح، یک پاس کلیدی و خطرناک، یک سانتر دقیق و یک گلی که برابر بواویستا به ثمر رساند، نمایش مؤثری در شروع کارش در لیگ برتر پرتغال داشت.

مهرداد محمدی که نخستین فصل حضور در یک لیگ اروپایی را تجربه می‌کند، می‌تواند از آوس به عنوان سکوی پرتاب استفاده کند و ابتدا به باشگاه‌های بزرگ پرتغال و سپس لیگ‌های معتبرتر برود. برای بازیکنی با توانایی‌های محمدی، رسیدن به چنین هدفی به هیچ‌وجه دور از دسترس نیست.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج