جهانی: لیگ نوزدهم از هفته اول جذاب است
۸۹۶۲۰۲
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶
۳۹۳۲ 
میلاد جهانی، بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت گفت: اسکلت تیم تا حدودی حفظ شده، ولی تغییراتی هم داشتیم که به قوی‌تر شدن تیم صنعت نفت کمک کرده است.

خبرگزاری میزان: میلاد جهانی در مورد بازی هفته اول تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در لیگ برتر نوزدهم برابر فولاد خوزستان اظهار داشت: همه بازی‌های لیگ برتر حساس است. با این حال بازی هفته اول ما که دربی خوزستان است می‌تواند جذابیت‌های خاص خود را داشته باشد. ما برای برنده شدن به میدان می‌رویم و قصد داریم لیگ را از ابتدا پر قدرت آغاز کنیم.

وی ادامه داد: تا شروع لیگ برتر تلاش می‌کنیم بازی‌های تدارکاتی بیشتری انجام دهیم و به هماهنگی خوبی برسیم. شاید از جهاتی تاخیر در شروع مسابقات به نفع ما باشد چراکه به هماهنگی بیشتری رسیدیم. عوامل باشگاه بازی‌های تدارکاتی بیشتری برای ما برنامه‌ریزی کرده‌اند و امیدوارم تا روز شروع لیگ به آمادگی کامل دست پیدا کنیم.

بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پایان خاطرنشان کرد: تیم ما نسبت به فصل قبل تغییرات خوبی داشته است. اسکلت تیم تا حدودی حفظ شده، ولی تغییراتی هم داشتیم که به قوی‌تر شدن تیم صنعت نفت کمک کرده است. امیدوارم مسابقات را با قدرت آغاز کنیم و هواداران هم در این راه از همان بازی اول ما را حمایت کنند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج