داستان ساکت و این همه پست مدیریتی چیست؟
۸۹۶۵۶۴
۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۵
۵۱۹۸ 
محمدرضا ساکت، دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال که به دلیل قانون بازنشستگی از سمت خودش استعفا داده بود، این روزها حتی بیش از قبل در فوتبال فعال شده و به تازگی پست جدید در کمیته فوتسال و فوتبال ساحلی دریافت کرده.

خبرآنلاین: محمدرضا ساکت، دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال که به دلیل قانون بازنشستگی از سمت خودش استعفا داده بود، این روزها حتی بیش از قبل در فوتبال فعال شده و به تازگی پست جدید در کمیته فوتسال و فوتبال ساحلی دریافت کرده.

داستان محمدرضا ساکت و این همه پست مدیریتی چیست؟

احسان خراسانی _ روز گذشته خبر استعفای محمدحسن انصاری‌فرد، رئیس کمیته‌فنی فوتسال و فوتبال ساحلی در نگاه اول خبر عجیبی نبود. در ورزش ایران بارها از این استعفاها و انتخاب افراد جدید اتفاق افتاده اما دلیل اسعتفای انصاری‌فرد موجی از تعجب را در بین اهالی ورزش پخش کرد.

انصاری‌فرد که با سابقه مدیرعاملی پرسپولیس، راه‌آهن و سرمربیگری تیم‌ملی فوتسال و سابقه پوشیدن پیراهن تیم‌ملی فوتبال به تازگی در سمت جدید خودش شروع به کار کرده بود، انتخاب محمدرضا ساکت به عنوان عضو کمیته‌فنی فوتسال را دلیل اسعتفای خودش مطرح کرد. این اتفاق به نوعی شروع یک اختلاف علنی بود.

انصاری‌فرد حتی در صحبت‌هایی که انجام داده بود از این گفت که آینده خوبی برای فوتبال و فوتسال ایران متصور نیست. او به حدی از اتفاقات اخیر ناراحت است که حتی روز گذشته در یک برنامه تلویزیونی قصد داشت هدف مهدی تاج از انتخاب ساکت به عنوان عضو کمیته‌فنی فوتسال را بیان کند اما در نهایت دست به چنین کاری نزد.

استعفای محمدحسن انصاری‌فرد از ریاست کمیته‌فنی فوتسال و فوتبال ساحلی اما تنها پیامد انتخاب ساکت نبود. حکمی که برای ساکت صادر شد بیش از این‌ها در ورزش ایران جنجال به پا کرد. خیلی زود بعد از استعفای انصاری‌فرد همین تصمیم از سوی وحید شمسایی گرفته شد. شمسایی هم که عضوی از کمیته تحت ریاست انصاری‌فرد بود، دلیل استعفای خودش را روی کار آمدن ساکت مطرح کرد.

داستان محمدرضا ساکت و این همه پست مدیریتی چیست؟

در واقع انتخاب محمدرضا ساکت به نظر به مذاق هیچکس جز همان کسانی که او را پشت میز جدید نشاندند خوش نیامده. ساکت بدون شک این روزها یکی از پرکارترین‌های ورزش ایران است. او که به دلیل بازنشتگی از پشت میز دبیرکلی فدراسیون فوتبال بلند شد، حالا در پست‌های جدید مدیریتی حتی از قبل هم بیشتر کار می‌کند.

روز گذشته بود که خبرگزاری تسنیم در همین رابطه واکاوی مهمی در خصوص حضور ابراهیم شکوری به جای ساکت و البته اختیارات فوق‌العاده زیادی که به دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال ایران سپرده شده گزارش جالبی منتشر کرد. از دل همین گزارش و البته چیزی که در واقعیت مشخص است، می‌توان چندین پست مدیریتی برای ساکت کشف کرد. از انتخاب جدید به عنوان عضو کمیته‌فنی فوتسال و فوتبال ساحلی تا حضور به عنوان سرپرست تیم‌ملی بزرگسالان فوتبال ایران.

هرچند اسم رئیس فدراسیون بعد از پایان کار علی کفاشیان در فدراسیون فوتبال روی مهدی تاج گذاشته شده اما بر هیچکس پوشیده نیست که محمدرضا ساکت هم این روزها در فدراسیون فوتبال و در کل در تصمیمات مربوط به این فدراسیون اگر بیشتر از تاج اختیار نداشته باشد، کمتر از او هم تسلط ندارد.

در حالیکه تا همین چند وقت پیش بحث‌های زیادی در خصوص بازنشستگی و حتی مدرک تحصیلی محمدرضا ساکت مطرح شده بود اما این روزها او نه تنها به دلیل چنین اتفاقاتی حضورش پیرامون فوتبال کمرنگ نشده بلکه عملا یکی از مهم‌ترین افراد فدراسیون فوتبال است.

داستان محمدرضا ساکت و این همه پست مدیریتی چیست؟

فرد مهمی که هرروز عجیب‌تر از روز قبل پست جدیدی دریافت می‌کند و یکبار دیگر این علامت سوال را در ذهن همه به وجود می‌آورد که آیا محمدرضا ساکت بیش از چیزی که خیلی‌ها تصور می‌کنند به بالادستی‌های فدراسیون فوتبال نزدیک است و آیا پشت این انتخاب‌های واقعا عجیب چیزی وجود دارد؟

شاید هم همه چیز در بخشی از مصاحبه وحید شمسایی با ایسنا بعد از اعلام استعفا خلاصه شود. جایی که شمسایی با اشاره به زور زیادی از حد ساکت در فدراسیون گفت: ساکت زمانی مدیرعامل سپاهان و هیات فوتبال اصفهان و فولاد ماهان بوده و سپس در فدراسیون فوتبال هم پست‌های مهمی گرفته است. ایشان با این همه پست و مقام، مدل آمدن‌شان به کمیته فنی فوتسال عجیب بود.

آمدن‌شان مبارک باشد؛ به هر حال زورشان در فدراسیون زیاد است و امیدوارم با این زور زیادشان، فوتسال پیشرفت کند. حالا انتظار داریم پاداش‌ها را زودتر بدهند و اردوی‌های تیم ملی منظم برگزار شود. اما مثل این می‌ماند که مدیرعامل یک بیمارستان که تخصصش مغز و اعصاب است، مسئول کافی شاپ، اورژانس و اتاق عمل بیمارستان هم شود. با این حال خود ساکت آدم بزرگی بوده و تصمیم گیرنده است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 23
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
07:51 - 1398/05/24
تاابد ویکروز این جور ادماپست دارند دمت بزار روی کولت برو بازنشسته برو
Iran, Islamic Republic of
08:24 - 1398/05/24
لعنت به این فدراسیون فوتبال و تاج که فوتبال ایران را نابود کرده است
Iran, Islamic Republic of
08:52 - 1398/05/24
ساکت فقط یک میلیونمش هست!!!
Iran, Islamic Republic of
08:52 - 1398/05/24
تازه این ساکتشون هست وای به حال بقیه شون!!!
Iran, Islamic Republic of
08:53 - 1398/05/24
امثال این آقا زیاد داریم زیااااددددددد!!! خدایا بده یه لقمه نون!!!
Iran, Islamic Republic of
09:02 - 1398/05/24
برای شما لنگیها که بد نبود ، سه بار پشت سر هم به زور داور و دوپینگ و تبانی قهرمانتون کردند تازه سال اولی کل بازیهاتونو هم رایگان کردند
Iran, Islamic Republic of
09:16 - 1398/05/24
بیشرفا فقط کرشاسبی تو این همه مدیر بازنشسته بود که از مدیر عاملی برکنارش کردید . چون این مثله شما دزد نبود پارتی نداشت واز دله جونش برا تیم مایه میزاشت برکنار شد اونوقت یکی مثله تاج وامسال ساکت فدراسیون رو دارن درسته میخورن .بهرحال مبارکش باشه اقای ساکت کمی کمتر بخور ی چیزی هم به پایینیا برسه
Iran, Islamic Republic of
09:40 - 1398/05/24
وقتی رئیس اسبق ایشون ( آقای تاج ) از قانون بازنشستگی فرار میکنه ، طبیعیه که همدست خودشو فراموش کنه . این قانون مافیائیه فوتباله . مافیایی که درختشو در زمان فدراسیون قبلی کاشتن و آقای تاج آبیاریش کرد . تاسف بحال این ورزش
Iran, Islamic Republic of
09:52 - 1398/05/24
ایران وباندبازی درمدیریت .ساکت چی ازفوتسال میدونه که شدعضوکمیته فنی
Iran, Islamic Republic of
10:25 - 1398/05/24
فسادورانت در تمام ارکان دستگاه های مدیریتی رخنه کرده.واقعا چه کسی یا نهادی باید رسیدگی کند ؟
Iran, Islamic Republic of
10:37 - 1398/05/24
فدراسیون تحت مدیریت اصفهانی‌ها فدراسیون ترسناکیه!!
Iran, Islamic Republic of
11:18 - 1398/05/24
داش علی کریمی کجایی تاج ساکت سپاهان گند زده اند به فوتبال دست وردار هم نیستند اقای وزیر در این ورزش چه خبر است که صفر تا صدش دست اصفهان است
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۵
علی کریمی کیه؟؟
Iran, Islamic Republic of
11:23 - 1398/05/24
خدا میدونه که ایشان مدیر بدنیا آومده .اخ اگه اینارو نداشتیم الان از کشورهای چون بندگالش، قرقرستان ،پاکستان،،،،،،،،،،،،،هم عقب تربودیم،پس خداوندسایه این مدیرانو کم کم ازسرمون کم نکنه......
Iran, Islamic Republic of
11:26 - 1398/05/24
دیالوگ ماندگار مدیری در سریال هیولا: پول ما و مردم نداره.یه سفره پهنه همه دورش نشستیم منتها جا نبود ما اومدیم وسطش نشستیم
United Arab Emirates
11:31 - 1398/05/24
آقایان(تاج)لطفا شما که فوتبالی نیستی خودت اضافه هستی؟ ساکت را چرا آوردی؟مگه بازنشسته نیست؟!حتما با این کارمیخواهی ریشه‌ی فوتبال ایران را دربیاری خداازتون نگذره
Iran, Islamic Republic of
13:16 - 1398/05/24
خاک بر سر فیفا که سکوت کرده
Iran, Islamic Republic of
13:29 - 1398/05/24
تازمانی که ساکت وساکتهاوجودداردفوتبال بدترین روزهایش خاهدگذراندبدبخت فوتبال ایران قحطی الرجال فقط ساکت توفوتبال مرده بقیه چه گورپدرتاج وتاجها
Poland
14:05 - 1398/05/24
کیسه کش،دیگه همه فهمیدن با شعار وزیر پرسپولیسی
همه کار میکنید،ولی همچنان زیرشین،
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۵
حالااین چه ربطی به مطلب داشت ...
Iran, Islamic Republic of
23:02 - 1398/05/24
افراد فاسد مانند تاج کفاشیان وباند اصفهانی ها پست های مدیریتی را به خاطر رانت اختلاس هرگز رها نمیکنند
Iran, Islamic Republic of
23:20 - 1398/05/24
با حکم قانون از در ميندازن بيرون از پنجره ميارن تو!!!!!! چه ميکنه اين باند اصفهاني ها!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
12:56 - 1398/05/25
هرچی اصفهانیه کردن تو فدراسیون فوتبال مافیایی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج