تغییر چراغ‌ خاموش مدیرکل غله خراسان‌شمالی
۸۹۷۵۲۶
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۰
۸۴۱۳ 
خراسان شمالی بار دیگر شاهد تغییر ناگهانی و بی‌سروصدای یکی از مدیران بود و این بار، معارفه چراغ‌خاموش سرپرست اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان مایه شگفتی اهالی این استان شد.

ایرنا: خراسان شمالی بار دیگر شاهد تغییر ناگهانی و بی‌سروصدای یکی از مدیران بود و این بار، معارفه چراغ‌خاموش سرپرست اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان مایه شگفتی اهالی این استان شد.

وحیدرضا فریدونی، مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خراسان شمالی در حالی در پایان هفته پیش، در سکوت کامل و بدون دعوت از رسانه ها جای خود را به سیدجلال موسوی، سرپرست این اداره سپرد که گفته می شود حتی استانداری هم از این تغییر بی خبر مانده و در این باره، هماهنگی با مسئولان استانداری انجام نشده است.

یک فرد آگاه در استانداری خراسان شمالی در این باره گفت: هیچگونه هماهنگی در زمینه انتصاب مدیرکل جدید، با استانداری انجام نشده و این اقدام موجب گلایه استانداری شده است.

تغییر چراغ‌ خاموش مدیرکل غله خراسان‌شمالی

وی که خواست نامش ذکر نشود، اظهار داشت: براساس قانون، برای انتصاب مدیریت غله، باید با استانداری و نیز معاونت امور اقتصادی استانداری هماهنگی می شد اما این اقدام انجام نشده است.

وی خاطرنشان کرد: وحیدرضا فریدونی، مدیرکل پیشین، به عللی استعفا کرده بود و از ادامه خدمت در این استان عذر خواسته بود.

این در حالی است که شنیده ها حکایت از آن دارد که مدیر پیشین اداره کل غله و خدمات بازرگانی خراسان شمالی برکنار شده و این برکناری بی ارتباط با صف‌های طولانی مقابل نانوایی‌ها و مشکلات ناشی از آن نبوده است.

در چند هفته اخیر، ایجاد صف های طولانی و شلوغی نانوایی‌ها بویژه در شهرستان شیروان، سبب گلایه مردم شده که نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بجنورد نیز دیروز در خطبه های نماز جمعه مرکز استان، با انتقاد از شلوغی نانوایی‌ها، همه مشکل را متوجه دولت ندانست و برخی از کسبه از جمله نانوایان متخلف را در ایجاد این وضعیت مقصر خواند.

بر اساس این گزارش، پیش تر انتصاب بدون هماهنگی سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی، با واکنش استاندار خراسان شمالی مواجه شده بود و نماینده عالی دولت در استان در اعتراض به این ناهماهنگی، دستگاه‌های اداری را از دعوت سرپرست صمت استان به نشست ها و نیز مکاتبه با وی منع کرده بود.

تغییر ۳ ثانیه ای گزینه مورد انتصاب به عنوان مدیرکل پست خراسان شمالی هم از دیگر رویدادهایی بود که سال گذشته برای مدتی نام این استان را بر سر زبان‌ها انداخت.

اکنون یکهزار و ۱۱۲ واحد نانوایی یارانه پز و حدود ۳۰۰ واحد آزادپز در خراسان شمالی دایر است و ماهیانه بطور میانگین هفت هزار تن آرد بین واحدهای نانوایی یارانه ای این استان توزیع می شود.

خراسان شمالی با جمعیت بیش از ۸۶۳ هزار نفر ۳۴۴ هزار هکتار عرصه کشاورزی دارد که از این سطح ۳۰۰ هزار هکتار کشتزاز است و بیش از ۸۰ هزار بهره بردار بخش کشاورزی در این حوزه فعالیت می کنند، این استان بیشترین شاغل در بخش کشاورزی را دارد.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
07:19 - 1398/05/27
چراغ این هم روشن کنید.
Iran, Islamic Republic of
07:31 - 1398/05/27
ملت دانا!====== در رفاه وامنیت برای همه
Iran, Islamic Republic of
08:17 - 1398/05/27
ابن بخاطر بعد مسافت وذیق وقت واستفاده ازفرصتهاست
Iran, Islamic Republic of
09:02 - 1398/05/27
همیشه همینجوری چراغ خاموشه اگه اینجوری نباشه که دولت پنهان نیست! اگه بشر به مرحله ای برسه که جز خدا نبینه که نیازی به اجازه از کسی نداره همه دستورات و انتصابات از عالم بالاست باور نداری از 118 بپرس!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج