«سوختن در آب، غرق شدن در آتش» را می سازم
۸۹۷۵۷۰
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۵
۲۳۳۸ 
«سوختن در آب، غرق شدن در آتش» به نویسندگی و کارگردانی بهمن فرمان آرا در سال جاری وارد مرحله پیش تولید خواهد شد.

بانی فیلم: «سوختن در آب، غرق شدن در آتش» به نویسندگی و کارگردانی بهمن فرمان آرا در سال جاری وارد مرحله پیش تولید خواهد شد.

«سوختن در آب، غرق شدن در آتش» را می سازم

بهمن فرمان آرا کارگردان مطرح سینمای ایران در گفت وگو با بانی فیلم درباره عنوان فیلم جدید خود اظهار داشت: فیلم جدیدم با نام «سوختن در آب، غرق شدن در آتش» به تازگی پروانه ساخت دریافت کرده و قصد دارم آن را در آینده ای نزدیک مقابل دوربین ببرم. این فیلم یک درام اجتماعی است و نگارش فیلمنامه آن نیز سال گذشته به پایان رسیده.

پیشتر کتابی با نام «سوختن در آب، غرق شدن در آتش» درباره گزیده اشعار چارلز بوکفسکی توسط پیمان خاکسار ترجمه شده است. این مجموعه حدود ۸۰ شعر را شامل می شود. اشعاری که به مسائل مختلفی اشاره می کنند و بعضی از آنها مثل دیگر کتاب های بوکفسکی شرح حال خود او هستند.

فرمان آرا در حال حاضر فیلم سینمایی «حکایت دریا» را در نوبت اکران دارد. فیلمی که گفته می شود پس از دهه اول ماه محرم در سینماهای سراسر کشور به نمایش درخواهد آمد. فاطمه‌ معتمدآریا، علی نصیریان، لیلا حاتمی، صابر ابر، علی مصفا، رویا نونهالی، داریوش اسدزاده، پانته‌آ پناهی‌ها، اصغر پیران به همراه بهمن فرمان آرا در این فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج