هشدار گل‌محمدی به ستاره‌های تیمش
۸۹۷۹۶۸
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۹
۲۹۹۳ 
یحیی گل‌محمدی در آستانه شروع بازی‌های لیگ برتر به ستاره‌های تیمش هشدار داده است.

خبرورزشی: یحیی گل‌محمدی در آستانه شروع بازی‌های لیگ برتر به ستاره‌های تیمش هشدار داده است. گل‌محمدی در این باره می‌گوید: «همه ستاره‌های دنیا فقط وقتی آماده باشند، ستاره می‌شوند. وقتی آماده نباشند یک بار اضافی روی دوش تیم هستند. بعضی بازیکنانی که امسال گرفتیم پیشینه خیلی خوبی دارند، اما اینجا باید تلاش کنند تا به اوج خودشان برسند تا بتوانیم به آن‌ها بگوییم ستاره. رحمتی خیلی به موقع شروع کرد و شرایط خوبی دارد. رفیعی و محمدی‌مهر کار سختی دارند و باید شبانه‌روز تلاش کنند تا از اسم خودشان دفاع کنند. امیدوارم به این سطح برسند.»

سرمربی تیم شهرخودرو به خوبی می‌داند در فصل جدید چه کار سختی پیش رو دارد و به همین دلیل ستاره جذب کرد و به همین دلیل به ستاره‌های تیمش تکیه کرده و به همین دلیل به ستاره‌های تیمش هشدار می‌دهد. شناخت تیم‌ها این فصل نسبت به تیم شهرخودرو بیشتر از فصل گذشته شده و از این پس تیم‌ها به شهر خودرو به چشم یک مدعی نگاه می‌کنند. از سویی تیم، این فصل درگیر سه جام خواهد شد. جام‌حذفی و لیگ قهرمانان آسیا هم علاوه بر لیگ برتر در انتظار شهرخودرو است. همه این‌ها به کنار، به موازات حضور ستاره‌ها در ترکیب شهرخودرو انتظار از این تیم بیش از فصل گذشته است که اگر این انتظارات برآورده نشود تماشاگران علیه تیم و ستاره‌ها خواهند شد.

این مصاحبه یحیی گل‌محمدی به واقع یک هشدار جدی به ستاره هاست که منطقی به نظر می‌رسد. بازی کردن در شهر خودرو برای بازیکنی، چون سروش رفیعی سخت‌تر از پرسپولیس است به این خاطر که در تیمی، چون پرسپولیس بازیکنان کناری او هم در لول بالا بودند، اما شاید شرایط در تیمی، چون شهرخودرو این‌چنین نباشد و چنین تیم‌هایی با بازی تیمی بیشتر به چشم می‌آیند تا بازی انفرادی. در این مصاحبه یحیی خطاب به ستاره‌های تیمش می‌گوید برای بازی کردن باید آماده باشید و گرنه جایی در ترکیب برای اسم‌ها وجود ندارد.

این مصاحبه از سویی هم نشان می‌دهد یحیی گل‌محمدی برای تکرار موفقیت ستاره‌ها را جذب کرده و برای موفقیت چشم به درخشش آن‌ها دارد. در سال‌های اخیر تیم‌های زیادی بودند که با جذب ستاره‌ها عملکرد خوبی در بازی‌های لیگ برتر نداشتند! به این دلیل که در تیم‌های شهرستانی همان‌طور که یحیی اشاره کرده ستاره‌ها از حرکت می‌ایستند که دیگر بازیکنان برای آن‌ها بازی کنند. در حالی که ستاره باید برای تیم بازی کند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج