ناصری: فکر ریاست‌جمهوری از ذهن عارف پاک نشده
۸۹۹۲۰۳
۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۴
۳۵۷۰ 
مشاور خاتمی می‌گوید: هنوز بحث نامزد شدن و کاندیداتوری آقای عارف برای ریاست جمهوری از ذهن ایشان و مشاوران‌ حلقه اولیه‌شان پاک نشده است.

خبرآنلاین: عبدالله ناصری، مشاور خاتمی درباره انتقادها به نحوه مدیریت محمدرضا عارف در شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان گفت: من فقط دوره اول در شورای سیاستگذاری بودم و دوره دوم و سوم کناره‌گیری کردم. دلیل اصلی‌ کناره‌گیری هم این بود که عملا هیچ نوع رفتاری که بیانگر اعمال مدیریت قاطع و در عین حال مدیریت سیاسی در شورای عالی سیاستگذاری از سوی آقای عارف باشد، ندیدم.

ناصری: فکر ریاست‌جمهوری از ذهن عارف پاک نشده

وی افزود: این شیوه مدیریت نه تنها موجب کناره‌گیری من شد بلکه افرادی همچون آقای محمدرضا خاتمی هم به این دلیل از شورای کناره گیری کردند. این نقطه ضعف واقعیتی است که نمی‌شود کتمان کرد، اما البته این هم واقعیتی است که فعلا ریاست شورای عالی با آقای عارف است.

مشاور سید محمد خاتمی با تاکید بر اینکه عارف باید در رفتار مدیریتی‌اش به طور جدی تجدیدنظر کند گفت: در غیر اینصورت حاشیه‌هایی که برای لیست مجلس دهم و شورای شهر ایجاد شد، کماکان ادامه خواهد داشت. آقای عارف باید در رفتار مدیریتی خودش یک قاطعیت و صراحتی به خرج دهد، که البته همه می‌دانند این کارها در مدل کار هزینه‌بردار است.

ناصری درباره قصد عارف برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ نیز گفت: باور خود من این است که هنوز بحث نامزد شدن و کاندیداتوری آقای عارف برای ریاست جمهوری از ذهن ایشان و مشاوران‌ حلقه اولیه‌شان پاک نشده است.

وی اضافه کرد: اگر کسی بنا باشد از رفتار سیاسی خودش قاطعانه دفاع کند، باید در جامعه هزینه‌پردازی کند، اما چنین ویژگی را در آقای عارف نمی‌بینم، لذا معتقدم این ارزیابی بنده در مورد آقای عارف در جامعه مدنی و جامعه مخاطب اصلاح‌طلبان بسیار تعمیم یافته است. اگر بخواهم صریح‌تر سخن بگویم باید گفت که متاسفانه امروز آقای عارف، موقعیت بسیار ویژه و ممتاز سال ۹۲ که کاری تاریخی را انجام داد را ندارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
21:10 - 1398/05/31
عارف نامزد شود آن ۴ نفر هم در رای دادن شرکت نمیکنند
Iran, Islamic Republic of
21:11 - 1398/05/31
شتر در خواب بیند پنبه دانه
Iran, Islamic Republic of
21:36 - 1398/05/31
اونموقع هم فقط محک نخورده بود والا هیچی نیست و جزء حمایت از پسر.... هدف واراده دیگه ای نداره
Iran, Islamic Republic of
21:37 - 1398/05/31
ایا اقای عارف همان کسی که شازده اش اولین کسی بود درtv کلمه منحوس ژن برتر را صفت اقازادهاکرد بعد میخواهد رییس جمهور بشه ارزو عیب نیست......دکن دکل
Iran, Islamic Republic of
22:19 - 1398/05/31
ببخشید این ائتلاف های پرت و البته اون به ظاهر مستقل ها هردو کفایت ورود به این سده جدید رو ندارن از عمل کار براید به وراجی نیست شما تاریخ مصرف دار هارو رو کنید عارف که همون موقع که می گی ال کرد هم هیچی نبود
Iran, Islamic Republic of
07:48 - 1398/06/01
عارف دیگه کیه ، دیگه دوران شما که خیلی وقته به پایان رسبده به امثالی مثل شما رای نمیدن کم
Iran, Islamic Republic of
10:37 - 1398/06/01
عارف خانوادش مدیریت کنه...جامعه پیش کشش
Iran, Islamic Republic of
09:56 - 1398/06/02
اعتماد مردم به اصلاحات از دست رفت ، عامل اصلیش همین بود ، خنثی و سوپاپ !
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج