پریرا: من هوادار سانتوس برزیل هستم
۸۹۹۲۹۴
۰۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۰
۷۵۶۶
آندرس پریرا هافبک پرتغال منچستریونایتد می‌گوید من هوادار سانتوس در برزیل هستم، اگر این تیم ببازد من عصبانی می‌شوم.

خبرگزاری میزان: آندرس پریرا هافبک پرتغال منچستریونایتد می‌گوید من هوادار سانتوس در برزیل هستم، اگر این تیم ببازد من عصبانی می‌شوم.

 آندریاس پریرا، هافبک منچستر یونایتد در خصوص شروع کار با شیاطین سرخ، زندگی شخصی، وضعیت فعلی خود و اهداف آینده‌اش صحبت‌های زیر را انجام داد که در زیر می‌خوانید:

او در ابتدا اظهار داشت: من هوادار سانتوس در برزیل هستم، اگر این تیم ببازد من عصبانی می‌شوم؛ هنگامی که مشغول دیدن بازی سانتوس هستم و داور پنالتی نمی‌گیرد از کوره در می‌روم. در بازی‌های منچستر وقتی پنالتی نمی‌گیریم آنقدر ناراحت و عصبی نمی‌شوم. اما در بازی‌های سانتوس واقعا خشمگین می‌شوم طوری که حتی دوست ندارم با دیگران صحبت کنم.

آندریاس همچنین در پاسخ به این سوال که آیا فکر می‌کند روزی بهترین بازیکن جهان شود، توضیح داد: دستیابی به چنین هدفی دور از دسترس نیست، اما اعتراف کرد که باید کار‌های زیادی برای رسیدن به آن جایگاه باید انجام دهم. البته فکر می‌کنم تا حد زیادی بستگی به این دارد که در منچستریونایتد چگونه بازی کنم و این کار باید گام به گام باشد. من به توانایی‌هایم اعتماد دارم و فکر می‌کنم ممکن است، اما تلاش زیادی را می‌خواهد و کنار آن هم باید کمی خوش شانس باشم.

پریرا در پایان گفت: بازی‌کردن در منچستریونایتد آن هم در سن ۲۳ سالگی و دانستن اینکه می‌توانم بازی کنم، برایم خوب است. فکر می‌کنم یک روز در موقعیت خودم می‌توانم برای بهترین شدن در جهان بجنگم و من هر روز برای رسیدن به آن جایگاه تلاش می‌کنم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج