پیشنهاد جالب به مردم؛ در پشت بام برق تولید کنید
۸۹۹۳۹۱
۰۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۱
۱۲۲۳۳ 
فرمانده بسیج ادارات و وزارتخانه های سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ با تاکید بر اینکه پس از گذشت از چهل سالگی انقلاب باید از تجارب گذشته درس بگیریم و پخته تر عمل کنیم، گفت: دو سال آخر دولت، باید دو سالی توام با پختگی و تجربه از گذشته باشد و خدمت رسانی به مردم سرلوحه کار دولت قرار گیرد.

ایسنا نوشت: فرمانده بسیج ادارات و وزارتخانه های سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ با تاکید بر اینکه پس از گذشت از چهل سالگی انقلاب باید از تجارب گذشته درس بگیریم و پخته تر عمل کنیم، گفت: دو سال آخر دولت، باید دو سالی توام با پختگی و تجربه از گذشته باشد و خدمت رسانی به مردم سرلوحه کار دولت قرار گیرد.

سرهنگ حمیدرضا قریشی،فرمانده بسیج ادارات و وزارتخانه های سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ در پیش خطبه نماز جمعه این هفته تهران با اشاره به فرا رسیدن هفته دولت، اظهار کرد: بسیج در ۵ آذر سال جاری همان طوری که انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن سال گذشته به چهل سالگی رسید، چهل ساله می شود. زمانی که ما چهل ساله شدیم دیگر نباید مانند گذشته عمل کنیم بلکه باید به شکل یک عنصر پخته عمل کنیم. باید از تکرار اشتباهات گذشته بپرهیزیم و تهدیدات را به فرصت تبدیل کنیم.

وی در ادامه اظهار کرد: امروز نیاز به بازتعریف و بازیابی داریم. ما باید به سمت ایجاد مودت، همدلی، هم افزایی و هم گرایی برای شکل گیری وحدت رویه و وحدت نظر برویم. همان طور که حضرت آقا اشاره کردند ما مراحل انقلاب را طی کردیم و نظام را تشکیل دادیم. امروز در مرحله دولت اسلامی هستیم و باید دولت اسلامی را محقق سازیم تا جامعه اسلامی شود و نهایتا تمدن اسلامی شکل بگیرد.

فرمانده بسیج ادارات و وزارتخانه های سپاه محمد رسول الله، افزود: ما در بحث شکل گیری تمدن اسلامی، هفته دولت را نامگذاری کردیم و در روز های این هفته به دنبال این هستیم که دولت اسلامی و کارمند طراز اسلامی به جامعه معرفی کنیم. ان شاءالله در هفته دولت صداو سیما جمهوری اسلامی و اتوبوس رانی و تاکسیرانی تبلیغات لازم را ارائه می دهند تا فضای جامعه برای شکل گیری یک گفتمان ملی در خصوص کارمند طراز اسلامی آماده شود.

قریشی در ادامه تاکید کرد: بنده به عنوان یک بسیجی از سخنان مقام معظم رهبری وام می گیرم که دو سال آخر این دولت، باید دو سالی توام با پختگی و تجربه از گذشته باشد و خدمت رسانی به مردم سرلوحه کار دولت قرار گیرد. ما بسیجیان وزارتخانه ها و ادارات با حضرت آیت الله رئیسی پیمان می بندیم که در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی با ایشان هم رای و هم گام باشیم.

قریشی در ادامه افزود: برای اولین بار تمبری با عنوان تمبر وزرای شهید طراحی شده است و ان شاءالله در روز شنبه جشنواره ای برای گرامی داشت وزرای شهید برگزار می شود. ان شاءالله در راهپیمایی اربعین سال جاری نیز طرح نایب شهید برگزار می شود و افرادی که در راهپیمایی شرکت می کنند، می توانند نایب زیارت شهیدی باشند که در دولت جمهوی اسلامی خدمت کرده است. در نماز جمعه هفته آینده نیز ما از ۱۰ وزارت خانه دعوت کرده ایم تا در طرح میز خدمت حضور پیدا کنند. در ضلع غربی مصلی میز های خدمت شکل خواهد گرفت و وزارتخانه های جهاد کشاورزی، نفت، نهاد ریاست جمهوری، وزارت صنایع و معادن، نیرو، ارتباطات و فناوری اطلاعات، علوم و تحقیقات ، تعاون ، کار و رفاه اجتماعی، کشور و وزارت اقتصاد و امور دارایی در هفته آینده میز خدمت را تشکیل می دهند. بازرسینی از بسیج ادارات و وزارتخانه ها به همراه مدیر کل و مسئول هر وزارت خانه در این طرح حضور خواهند یافت.

وی در ادامه با اشاره به یکی از خدماتی که در طرح میز خدمت ارائه خواهد شد ، گفت: شما می توانید در هرکجا که زندگی می کنید ۵۰ متر از پشت بام خود را در اختیار وزارت نیرو قرار دهید و می توانید به کمک دولت در پشت بام خود برق تولید کنید و به مردم محل خود نیز کمک کنید. هرماه نیز مبلغ قابل توجهی حدود ۲۰ برابر یارانه به هریک از اعضای ساختمان از طرف وزارت نیرو داده می شود. یک فعالیت مناسب هم از لحاظ سیاسی و هم از لحاظ اجتماعی و هم از لحاظ دفاعی و امنیتی خواهد بود. اگر مانند کاراکاس و ونزوئلا نیروگاه کشور را بزنند ما در شهر ها خود برق تولید می کنیم و به صورت غیر متمرکز این منبع حیاتی تولید می شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:04 - 1398/06/01
اگه راست میگی پنل خورشیدی را ارزان و قسطی در اختیار مردم قرار بده ببین چطور استقبال میشه
United States
15:08 - 1398/06/01
باذکر نام ونزوئلا باید تاسف خورد که چنین کشوری را که مردمش میلیونی مهاجرت میکنند سرمشقی برای مردم ما میدانند
Iran, Islamic Republic of
15:11 - 1398/06/01
اگه این طرح اجرایی بشه دولت ملزومات آن را رایگان در اختیار مردم بگذارن و دولت هم هزینه برق مصرفی را از مردم نگیرد و مردم مازاد تولید برق را به دولت مجانی بدهد
Iran, Islamic Republic of
15:12 - 1398/06/01
شمامثل اینکه میخواهید همیشه در جنگ باشیدفقط مانده که خانه های مردم ازشون بگیریدچه فکربکری
Iran, Islamic Republic of
15:36 - 1398/06/01
کاش در مورد تولید برق بیشتر توضیح میدادید چه طور این کار رو میتونیم انجام بدیم.
Iran, Islamic Republic of
16:25 - 1398/06/01
علی یارتون تجهیزات بدین ما امادهایم
United Arab Emirates
16:46 - 1398/06/01
خوب چراخودمون برای خودمون برق تولید نکنیم که بدیم دست وزارت نیرو که بعدچندبرابرپولی که میدن ازمردم پول برق بگیرن اینقدرمردم به مردم توهین نکنیدمردم خوارنکنید وراه ظلم روبرای ظالمان باز نکنید.
Iran, Islamic Republic of
16:57 - 1398/06/01
اگر سود داره چرا دولت از جیب خودش نمده
چرا میخواد جیب مردم را خالی کنه
۳۰میلیون پول کمی نیست ت
اگر میشد من راضی بودم از وزارت نیرو راحت شوم
Iran, Islamic Republic of
17:26 - 1398/06/01
عجیبه اولابیست برابرمیشوددرحدودنه میلیون تومان که ایشان دروغ گفتند!؟
Finland
17:33 - 1398/06/01
شما سلولهای سیلیکونی را با قیمت ارزان در اختیا. قرار دهید ما ۱۰۰ متر مربع پشت بام در اختیار میگذاریم.
Iran, Islamic Republic of
19:58 - 1398/06/01
باشه با پول بابات یا بابام
Iran, Islamic Republic of
03:03 - 1398/06/02
ترو خدا ببینید چی میگه انگار ما زمین نداریم.
Iran, Islamic Republic of
03:27 - 1398/06/02
چ خوب... ولی کی متولی این کاره؟؟
Iran, Islamic Republic of
07:55 - 1398/06/02
پیشنهاد خوبی است در درجه اول باید لوستر فروشیها راکه صد ها لامپ روشن میکنند باید موظف کرد اینکار را بکنند والبته زمینه نسب پنل های خورشیدی را با سوبسید فراهم کرد ابگرم کن خورشیدی هم فراموش نشود. سالها از دیگران عقب مانده ایم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج