این مرد ۹ خردسال را به دام شومِ خود کشاند
۸۹۹۵۸۷
۰۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۳:۵۵
۲۵۸۷۳
مرد شیطان صفت که هفت دختر و دو پسرخردسال را به دام شومش کشانده بود به ۲۵ سال زندان محکوم شد.

روزنامه خراسان: مرد شیطان صفت که هفت دختر و دو پسرخردسال را به دام شومش کشانده بود به ۲۵ سال زندان محکوم شد. این مرد جوگندمی پس از ربودن عروسک‌های شهر آن‌ها را آزار داده بود.

یک تراژدی دردناک

۱۷ مرداد سال ۹۳ به دنبال شکایت یک مرد جوان، یک تراژدی تلخ پیش روی ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت. وی که با پسر خردسالش به پلیس آگاهی رفته بود، گفت: دیروز جمعه بود و پسرم را به سوپر مارکت سر خیابان فرستادم تا برای ما نان بخرد. اما چند دقیقه بعد وقتی به خانه برگشت حالی آشفته داشت. پسر ۱۰ ساله ام به نام آریا گفت یک مرد میان سال که خودش را پلیس مخفی معرفی کرده بود او را به خرابه‌ای برده و آزار داده است. با این شکایت، پلیس پیگیر ماجرا شد و آریا به پزشکی قانونی معرفی شد، اما کارشناسان در گزارشی اعلام کردند آثاری از آزار و اذیت در وی مشاهده نشده است.

ادعایی مشابه

روز دوم آذر همان سال مرد جوانی همراه دختر ۱۰ ساله اش به نام نسرین به پلیس آگاهی رفت و گفت: دخترش از سوی یک مرد موجوگندمی مورد آزار قرار گرفته است. این دختر به ماموران گفت: برای خرید پوشک برای برادر کوچکم از خانه بیرون رفتم که یک مرد که سوار یک پراید تیره رنگ بود راهم را بست و خودش را پلیس مبارزه با مواد مخدر معرفی کرد. او گفت دنبال چند دختر و پسر جوان می‌گردد که معامله مواد مخدر می‌کنند و از من خواست تا برای شناسایی دختر و پسر‌های مواد فروش سوار ماشین او شوم. می‌خواستم فرار کنم، اما تهدیدم کرد اگر به حرفش گوش نکنم مرا تحویل کلانتری می‌دهد. او در حوالی پارک ایثار در داخل ماشین می‌خواست لباس هایم را در بیاورد که مقاومت کردم، او مرا اذیت کرد، ولی نتوانست آزارم بدهد.

شکار‌های سریالی

در حالی که تحقیقات پلیس برای ردیابی شیطان پراید سوار آغاز شده بود، چند شکایت مشابه دیگر به پلیس رسید. پنجم فروردین سال ۹۴ دو دختر ۹ و ۱۱ ساله در پارکینگ خانه شان در دام شیطانی مردی گرفتار شده بودند. پدر یکی از آن‌ها به پلیس گفت: دخترم به همراه دختر عمه اش برای خرید بستنی از خانه بیرون رفتند، اما آن‌ها می‌گویند یک مرد که خودش را مامور پلیس مبارزه با مواد مخدر معرفی کرده بود آن‌ها را به دام انداخته و در پارکینگ خانه آن‌ها را آزار داده است.

این مرد ۹ خردسال را به دامِ شومش کشاند

یک سرنخ

این مرد گفت:دوربین مداربسته پارکینگ نیز فیلم سیاه را ضبط کرده است. با ارائه این مدرک، تصویر شیطان میان سال به دست آمد. دختر ۹ ساله به ماموران گفت:مرد میان سال لباس پلیس به تن داشت. او گفت باید به سوالات او پاسخ بدهیم. می‌گفت باید ما را بازرسی بدنی کند تا مطمئن شود مواد مخدر همراه نداریم.

او ما را داخل پارکینگ خانه مان آورد و اذیت کرد. چون پدرم شغل نظامی دارد من درجه‌ها را به خوبی می‌شناسم او درجه استوار یکم داشت. درحالی که شواهد نشان می‌داد قربانیان کوچولو احتمالا در دام سیاه یک مرد گرفتار شده‌اند پلیس به جمع آوری اطلاعات پرداخت. عصر بیست و هفتم بهمن سال ۹۵ مشخص شد شیطان پراید سوار بار دیگر یک دختر خردسال را به دام انداخته و به بهانه بازرسی بدنی او را به داخل پراید سبز تیره در نزدیکی دادسرای محلاتی کشانده و پس از نشان دادن چندین عکس او را اذیت کرده است.

پلیس به بررسی دوربین‌های مدار بسته این خیابان پرداخت و سرانجام توانست پلاک ارابه شیطانی را به دست بیاورد. این سرنخ کافی بود تا تحقیقات وارد مرحله تازه‌ای شود.

بازداشت شیطان

در بررسی‌ها روشن شد این خودرو دو سال قبل قولنامه‌ای فروخته شده، اما مالک آن اقدامی برای تعویض پلاک انجام نداده بود. در حالی که شمار قربانی‌ها به هفت دختر و دو پسر بچه رسیده بود، آخرین صاحب خودروی پراید که یک مرد ۴۹ ساله بود ردیابی و بازداشت شد و همه قربانیان کوچولو در مواجهه حضوری، وی را شناسایی کردند، اما او ادعا کرد بی گناه است.

اعتراف

وی که دو سابقه رابطه پنهانی و توهین و تهدید در پرونده اش داشت وقتی فیلم دوربین مداربسته پارکینگ خانه یکی از قربانیان را دید به ناچار لب به اعتراف گشود وگفت: من فقط بچه‌ها را سوار ماشین می‌کردم و با آن‌ها صحبت می‌کردم، اما آن‌ها را آزار ندادم. وقتی پزشکی قانونی در گزارشی اعلام کرد DNA به دست آمده از روی لباس قربانیان کوچولو با DNA این مرد مطابقت دارد وی به ناچار لب به اعتراف گشود و گفت:می دانم اشتباه کرده ام من وقتی بچه‌ها را می‌دیدم.

وسوسه می‌شدم تا آن‌ها را اذیت کنم. من از حدود شش سال قبل حدود ۱۳ یا ۱۴ دختر و پسر را به دام انداختم، اما گمان می‌کنم بعضی از آن‌ها یا حرفی به خانواده هایشان نزدند یا پدر و مادرشان از شکایت صرف نظر کردند. من شرمنده خانواده آن‌ها هستم.

رسیدگی فوق العاده

با اعتراف‌های این مرد، پرونده به صورت خارج از نوبت برای رسیدگی به شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و شیطان موجوگندمی به اتهام ۹ بار آدم‌ربایی و غصب عنوان مأمور مبارزه با مواد مخدر، هفت بار زنا و دوبار لواط پای میز محاکمه ایستاد. در آن جلسه خانواده قربانیان کوچولو برای وی اشد مجازات خواستند. وقتی متهم به دفاع پرداخت، درباره زندگی شخصی اش گفت: سال‌ها قبل ازدواج کردم، اما چون همسرم بچه دار نمی‌شد از او جدا شدم و زن دوم گرفتم.

من صاحب یک فرزند هستم، اما من و همسرم رابطه خوبی با هم نداشتیم. قبلاً در یکی از سازمان‌های دولتی کار می‌کردم، اما اخراج شدم. با ماشین در خیابان‌ها پرسه می‌زدم تا طعمه‌ای تازه پیدا کنم. خودم را مامور مخفی معرفی می‌کردم و بعد از سوار کردن بچه‌ها داخل ماشین آن‌ها را اذیت می‌کردم، اما باور کنید به آن‌ها تعرض نکرده بودم. در پایان جلسه، قضات وارد شور شدند و با توجه به مدارک موجود در پرونده وی را به خاطر ۹ بار آدم ربایی به ۲۲ سال و نیم زندان و به خاطر غصب عنوان به سه سال زندان محکوم کردند.

وی از اتهام هفت بار زنا تبرئه و به خاطر هر کدام به ۱۳۰ضربه شلاق محکوم شد. قضات دادگاه همچنین وی را از اتهام دو بار پسر آزاری تبرئه و وی را به خاطر هر کدام به ۱۰۰ ضربه شلاق محکوم کردند. این حکم در شعبه ۴۲ دیوان عالی کشور تحت رسیدگی قرار گرفت و تایید شد.

تحلیل کارشناس

تاثیر سبک تربیتی در هوشیاری کودکان

دکترابراهیم اندرخورا جامعه شناس وآسیب شناس اجتماعی

کودک آزاری یا تجاوز نکاتی دارد که می‌تواند زندگی حال و آینده کودکان را در شرایط روانی بسیار بدی قرار دهد. کودک آزاری در بیشتر موارد توسط افرادی اتفاق می‌افتد که به شکلی با نظام خانواده ارتباط دارند. اعضای خانواده درجه یک و دو و آشنایان خانوادگی از جمله کسانی هستند که این اتفاق ممکن است توسط آن‌ها شکل بگیرد، اما آسیب خطرناک‌تر آن جاست که در کنار این تعرض آدم ربایی نیز اتفاق بیفتد یعنی فردی غریبه کودک یا نوجوان را می‌رباید و در عین حال تجاوز نیز اتفاق می‌افتد که در آن صورت آسیب چند برابر خواهد بود.

آمار‌ها نشان می‌دهد بیشتر کودکانی که مورد تجاوز قرار می‌گیرند در خانواده‌هایی رشد کرده اند که به واسطه آسیب‌ها و چالش‌ها از سبک تربیتی استبدادی، آزادگذار یا رها استفاده کردند. این مسئله بدان معناست که هر چه نظام ارتباطی و تربیتی در خانواده بیشتر مورد توجه قرار گیرد مجموعه آسیب‌ها از جمله این حوادث وحشتناک کمتر برای فرزندان اتفاق می‌افتد.

رابطه صمیمانه بین والدین در محیط خانواده‌ای آرام و بدون تنش و اعتماد به نفس کودکان می‌تواند بهترین عوامل پیشگیری از شکل گیری وقوع این اتفاقات در زندگی باشد. این که چه آموزش‌هایی را به فرزندان انتقال دهیم مربوط به چند عامل اصلی از جمله سن کودک، سبک تربیتی، سطح آگاهی و... می‌شود که در تربیت جنسی کودکان باید مورد توجه قرار گیرد به هر حال در یک نظام اخلاقی یعنی محور تربیتی نظام خانواده اخلاقیات است، فرزندان کمتر آسیب می‌بینند و دچار چالش می‌شوند باید پذیرفت کودک آزاری، تجاوز و ... از جمله این آسیب‌های جنسی و یک واقعیت انکار ناپذیر است که باید برای مقابله با آن سطح دانش و آگاهی و مهارت خانواده را بالا برد و با آموزش مهارت‌های لازم فرزندان را در برابر این حوادث مقاوم کرد.

نکته آخر این که مجموعه مهارت‌ها به خصوص مهارت‌های جنسی در سن مربوط به فرد باید به فرزندان انتقال داده شود.

انتشار یافته: 50
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
06:07 - 1398/06/02
ببشرف کثافت آشغال تو ایه آدم بدبخت روانی هستی خداوند هزاران بار لعنتت کنه هنوز از خانواده های اون بچه های بیچاره معذرت خواهی هم میکنی باید تیکه تیکش کنن این پست فطرتو
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
حکمی که دربارش دادن خیلی مزخرف و خنده داره این آدم یه مریض روانیه حضورش حتی برا دقایقی در جامعه خطرناکه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
بابا این روانی اعدام کنید زندگی چند نفر اتیش زده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
چرا قیافه آشغالشو شطرنجی کردین. و این قاضی چه حکم نامربوطیه که صادر کرده. یازده بار اعدام
Iran, Islamic Republic of
06:18 - 1398/06/02
اینو باید ببندن تو میدون شهر مردم زجر کشش کنن بی ناموسو ریش‌ریشش کنن زنده زنده
Iran, Islamic Republic of
06:56 - 1398/06/02
خودش ادعا کرده 13 یا 14 فقره آدم ربایی داشته این همه آزار و اذیت و ارعاب و تهدید و زنا و لواط
25 سال زندان؟!؟!؟؟؟!!!!!
....
زندان و در بند بودن فقط مخصوص اسیر جنگیه
در ثانی چرا تصویر این شیطان صفت رو شطرنجی کردین؟ ؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Singapore
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
اره والا چهره کثیفشو نشون باید بدن ک همه این اشغال رو بشناسن
Iran, Islamic Republic of
07:03 - 1398/06/02
این هم از امنیت اخلاقیه که شما درست کردید.. احتمالا شیطان بدبخت گولش زده
Iran, Islamic Republic of
07:08 - 1398/06/02
یعنی ۹ بار آدم ربایی حکمش فقط بیست و پنج سال حبس هست؟...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
ظاهرا همينطوره
Iran, Islamic Republic of
07:13 - 1398/06/02
بعد از یک سال اعدام کنید تا در جامعه تکرار نشود چرا کسی به فکر تجاوز به به مردم نیست این هم جنگ داخلی تجاوز به نوامیس هست باید انها کشته شوند
Iran, Islamic Republic of
07:14 - 1398/06/02
فقط بیستو پنج سال ـبخاطر همینه که اینجور جرائم زیاد شده از بس قانون ضعیفه
Iran, Islamic Republic of
07:24 - 1398/06/02
چرا عکس رو نشون نمیدید؟ این دیگه آبرو داری داره؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
شايد خدا راضى نباشه. ما از كجا بدونيم
سید
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
اون اشغال که توشیراز به دختر بچه چهارساله تجاوز کرده بود .باید درس عبرت بشه.
Germany
07:29 - 1398/06/02
این افراد باید همین بلا رو سر خانواده قضات بیارن تا بفهمند اینا باید اعدام بشن
Iran, Islamic Republic of
07:43 - 1398/06/02
به خاطر ۹ بار آدم ربایی به ۲۲ سال و نیم زندان ?!
۲۲ سال و نیم باید از بیت المال خرج این کفتار رو بدیم؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
منفى فقط چون نوشتى كفتار
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
این کفتار حقش حقوقش سنگسار است نه زندان بره با پول بیت المال بخوره و بخوابه بازم یکی دیگر را داخل زندان آزار بده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۳
قانون که میگه تجاوز به عنف و به نوامیس و زورگیری و آدم ربایی و ووووو آن هم به چند کودک معصوم حکمش اعدام در ملا عام و چند بار و سنگسار است چرا این خوک کثیف بره زندان
Iran, Islamic Republic of
07:50 - 1398/06/02
فقط ۲۵ سال زندان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
...
Iran, Islamic Republic of
07:51 - 1398/06/02
واقعا حکم ۲۵سال حبس بسیار مضحک است.این سگ کثیف باید اعدام بشه.
Iran, Islamic Republic of
07:54 - 1398/06/02
این گرگ هار وحشی رو مث خوک از دره پرت کنید پایین که خوارک حیوانات بشه و بصورت فضولات در بیاد فقط همین نر وحشی
Iran, Islamic Republic of
08:30 - 1398/06/02
که اونم بعد ۵ سال عفو میخوره
Iran, Islamic Republic of
08:40 - 1398/06/02
شما که میخواستین چهرشو نشون ندین چرا گذاشتین.........
Iran, Islamic Republic of
08:53 - 1398/06/02
درمورد این گونه افراد بغیراعدام حکم دیگر نبایدداد
Iran, Islamic Republic of
08:54 - 1398/06/02
اینا رو باید سریع اعدام کرد
که درس عبرتی باشد برای دیگران
Iran, Islamic Republic of
09:20 - 1398/06/02
صورتش را چرا پوشاندی
Germany
09:21 - 1398/06/02
چرا عکس این جانور را محو چاپ کردی که آبروش نره اون به ده ها طفل تجاوز کرده و انها را تا اخر عمر باید عوارض ناشی از تجاوز را با خود یدک بکشن بنظر من اون را باید در سطح کشور بگرداننند یا در یکی از باغ وحش ها پشت میله نگهداری کنن تا مردم به یک همچین جانوری تفو لعنت کنن
Iran, Islamic Republic of
09:33 - 1398/06/02
خاکبرسرت مردک عوضی .لعنت برتو احمق
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۲
فقط خدا رحم کند به این ملت فلک ز ده ای که همیشه مورد قضاوتهای نا عادلانه قرار گرفته میخوای هر روز تجاوز وجنایت در این کشور بیشترو بیشترنشهّ؟ ؟وقتی چنین حکم براکسی که حکمش فقط باید اعدام در ملأ عام باشه
Iran, Islamic Republic of
10:22 - 1398/06/02
این باید اول سنگ سار و بعد تیر باران بشه ...
Iran, Islamic Republic of
11:20 - 1398/06/02
بجای ۲۲سال احتمالا ۲۲روزه دیگه بیرون قدم خواهد زد
Iran, Islamic Republic of
12:51 - 1398/06/02
چرا تصویر این خوک کثیف را شطرنجی کردین .....اعدام هزاربار
Iran, Islamic Republic of
14:14 - 1398/06/02
اعدام کنید این لجن کثافت ...رو نگه داشتن این کفار غیر از ضرر چیزی دیگه ای نیست
France
14:34 - 1398/06/02
بیشرفو میندازید زندان نون مفت بهش میشید ۲۵ سال ..این کثافتو باید ناخوناشو بکشید بکنید تو نمک بزارید جون بده بعد وسط شهر با طناب ببندیش به ماشین از وسط نصفش کنید بی همه چیزو ... با این شرایط از کجا بفهمن چن سال دیگه بهش عف میخوره یا نه ...ولش کردید یا نه ... اینو فقطو فقط باید اعدام کنید ... بی همه چیز اخه بچه رو چطوری دلت میاد کثافت
Singapore
14:52 - 1398/06/02
فقط شلاق
این اشغال کثافت رو باید دار زد از حیوون هم بدصفت تره کثافت عوضی
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1398/06/02
چر ا زودتر این اشغال دستگیر نشده
شکایت مشابه شکایت مشابه !!!!!!!!!!
United Arab Emirates
15:25 - 1398/06/02
اینو باید بندازنش تو قفس
Iran, Islamic Republic of
15:37 - 1398/06/02
او مرا اذیت کرد، ولی نتوانست آزارم بدهد

اين يعنى چى؟ اين مدل جديد حرف زدنه يا مدل جديد خبررسانى؟
Iran, Islamic Republic of
17:31 - 1398/06/02
چرا پس این آدما رو شطرنجی میکنن؟!! بزار همه ببینن شاید جرم دیگه ای فاش بشه
United Kingdom
18:13 - 1398/06/02
همین که شاید تجاوز نکرده زود به دام نیوفتاده فرصت اصلاح داشته ولی خودش نخواست
Iran, Islamic Republic of
22:31 - 1398/06/02
بر مادر اين مرد لعنت.
بر پدر اين مرد لعنت.
Iran, Islamic Republic of
22:58 - 1398/06/02
این بخاطر آموزش است که صحیح آموزش ندیدن
Iran, Islamic Republic of
02:37 - 1398/06/03
آیا این پیر کفتار کثیف بی شرف بی وجدان را باید زندان کرد او باید سریع اعدام میشد زندانش میکنند دو سه سال بعد یک عفو و آزاد این شد مجاذات یک انسان پلید آیا یکی از این قربانیان فرزند خودشان بود آیا باز حکم همین بود خودتان دزد پرور جنایتکار پرورید جز تاسف چی بگوییم
Iran, Islamic Republic of
03:34 - 1398/06/03
بچه هاتونو تنها ول نکنید تو این کوچه و خیابونا.گرگ زیاده.اتفاقم برای همسایه نیست
Iran, Islamic Republic of
23:55 - 1398/06/03
چراحرفهای منوارسال نمیکنیداین اصلادرست نیست هرچه می نویسم حذف میکنید
Iran, Islamic Republic of
02:08 - 1398/06/04
یعنی واقعاً 1110تا شلاق بهش میزنن یا میتونه بخره؟ همه رو یه جا میزنن یا پخش میشه توی این بیست و پنج سال؟
Iran, Islamic Republic of
11:07 - 1398/06/08
برترینها خیلی مزخرف هستی خدایش چرا کامنتهای منو پخش نمیکنید چندبار کامنت گذاشتم حذفش کردی علتش چیه؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج