باهنر: نامه مهدی کروبی مانع رفع حصر شد
۹۰۰۱۴۷
۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵
۹۸۱۲
محمدرضا باهنر از چهره‌های شاخص تشکیلات اصولگرایان به تحلیل مسئله حصر پرداخت و گفت: خود دوستان اصلاح‌طلب بنویسند بیانیه آقای کروبی از کجا درآمد؟ بحث اینست که با این رفع حصر، منافع ملی و امنیت ملی افزون شود. اگر بیانیه ای که آن آقا (کروبی) صادر کرد توسط سران اصلاح‌‌طلبان نقد و تقبیح می‌کردند مشکل حل می‌شد. اما بنظرم الان به مصلحت نیست حصر شکسته شود

وب سایت مستقل آنلاین: محمدرضا باهنر از چهره‌های شاخص تشکیلات اصولگرایان به تحلیل وقایع اخیر و عملکرد دولت و البته مسئله حصر پرداخت.

باهنر: نامه مهدی کروبی مانع رفع حصر شد

محمدرضا باهنر:

* پارامترهای زیادی موثر و دخیل در رفع حصر هستند ولی هیچکدام علت تامه نیستند. من در سال ۹۶ مسئله رفع حصر را رصد می‌کردم و حس می‌کردم اصلا حصر در حال نرم شدن است، اما در اواخر سال یکی از این سران محصور (کروبی) یک بیانیه‌ای را صادر کرد که ناگهان ورق برگشت.

* واقعیت قضیه آنکه انگار یک عده از کنار حصر کاسب شده‌اند.

* هر نظامی اگر قرار باشد رأفت نشان دهد، این رأفت تا جایی منطقی است که ضرر عمومی کشور را فرا نگیرد. منافع ملی نباید فدای یک جریان یا دسته شود. اگر فردا قرار بر رفع حصر شود باید نظام بداند آن عده‌ای که دخیل هستند قدر آن را می‌دانند و ازش حراست می‌کنند.

* حامیان رفع حصر تابحال رفتار عقلایی از خودشان نشان نداده‌اند.

* غرضم این نیست که کسی بیاید توبه کند اما باید هزینه‌ای که در سال ۸۸ به مردم وارد شده جبران کنند.

* تصورم این بود که حصر دارد کمرنگ می‌شود.

* بالاخره آ‌ن‌ها که با توجه به منافع ملی دنبال رفع حصرند بگویند این بیانیه از کجا آمده و چه کسی بیانیه آن آقا (کروبی) را در سفره این‌ها گذاشت؟

* اگر حصر برطرف شود باید در پی آن منافع ملی حفظ شود نه هنجارشکنی و جنجال اتفاق بیفتد.

* خود دوستان اصلاح‌طلب بنویسند بیانیه آقای کروبی از کجا درآمد؟ بحث اینست که با این رفع حصر، منافع ملی و امنیت ملی افزون شود. اگر بیانیه ای که آن آقا (کروبی) صادر کرد توسط سران اصلاح‌‌طلبان نقد و تقبیح می‌کردند مشکل حل می‌شد. اما بنظرم الان به مصلحت نیست حصر شکسته شود.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:55 - 1398/06/03
متأسفم به طرز فکر شما اصولگرایان تندرو/اصلاح طلب و اصولگرا دو روی یک سکه هستند
Iran, Islamic Republic of
15:24 - 1398/06/03
این یعنی خیلی ادم شاخصیه.این که پوکیدس
Iran, Islamic Republic of
21:36 - 1398/06/03
بخدا این افراد کذاب که شما واسطه شدید برا تایید صلاحیت آنها به دروغ با شما یا بنام اصولگرا هستند .اینها کسانی هستند که مار خوش خط خال نام دارند .یه کمی به خودت بیا جناب باهنر عزیز .
از اصولگرایان سلسله و دلفان
Iran, Islamic Republic of
01:18 - 1398/06/04
حضرات از رفع حصر وحشت دارند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج