نادری: بازی کردن در پرسپولیس اصلاً راحت نیست!
۹۰۰۲۷۵
۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۳
۵۲۴۲ 
مدافع جوان پرسپولیس گفت: به طور حتم ما یکی از مدعیان اصلی قهرمانی هستیم و بعد از پیروزی مقابل پارس استارت قهرمانی چهارم را زدیم.

خبرورزشی: محمد نادری در پرسپولیس تحت هدایت کالدرون اجازه نفوذ بیشتری دارد. نادری در نیمه اول بازی با پارس یک فرصت ایده‌آل را هم از دست داد، ولی قول داد اگر دوباره موقعیت مناسبی گیرش بیاید، گلزنی کند.

با محمد درخصوص شروع لیگ، بازی با پارس جنوبی و همچنین بازی هفته آینده مقابل تیم سابقش گفت‌وگویی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید.

نادری: بازی کردن در پرسپولیس اصلاً راحت نیست!

 از بازی با پارس شروع کنیم.

به نظرم بازی خوبی بود. در نیمه اول به خاطر سنگینی بدن‌ها و البته کمی عدم هماهنگی بازی خیلی باکیفیت نبود و در نیمه دوم تیم ما راه افتاد و نمایش بسیار خوبی داشت. خدا را شکر توانستیم سه امتیاز دیدار نخست را بگیریم و استارت خوبی برای فصل جدید داشته باشیم.

 البته که نمی‌شود با یک بازی اظهار نظر دقیقی داشت، ولی به نظرت این پرسپولیس می‌تواند مدعی قهرمانی باشد؟

چرا نتواند؟ ما تیم بسیار خوبی داریم و در هر پست حداقل ۲ بازیکن باکیفیت در پرسپولیس حضور دارند. به طور حتم ما یکی از مدعیان اصلی قهرمانی هستیم و بعد از پیروزی مقابل پارس استارت قهرمانی چهارم را زدیم. البته تیم‌های خوب دیگری هم در لیگ حضور دارند که آن‌ها هم مدعی هستند.

گفتی پرسپولیس در هر پست ۲ بازیکن باکیفیت دارد. این موضوع کار را برای فیکس شدن سخت نمی‌کند؟

قطعاً همین‌طور است. بازی کردن در تیم بزرگی مثل پرسپولیس اصلاً راحت نیست و باید برای رسیدن به ترکیب اصلی تلاش زیادی کنید. ضمن این که تیم درگیر سه جام است و کادر فنی به حضور همه بازیکنان نیاز دارد.

 در بازی با پارس یک فرصت عالی گلزنی را هدر دادی.

بله، متأسفانه نشد گلزنی کنم. ارسال امید عالیشاه فوق‌العاده بود، ولی ضربه‌ام به زیر توپ زده شد و ارتفاع گرفت و وارد دروازه نشد. به هواداران قول می‌دهم دفعه بعد اگر موقعیت گلزنی گیرم بیاید با دقت به توپ ضربه بزنم تا توپ وارد دروازه شود.

تو فصل گذشته در ترکیب تیم برانکو بازی کردی، در این فصل سبک بازی پرسپولیس چه تغییری کرده است؟

خب هر مربی‌ای برای خودش سبک و سیستم خاصی دارد. تیم ما در بازی با پارس ۳-۳-۴ و هجومی‌تر از سال قبل بازی کرد. حتی در تیم کالدرون وظایف مدافعان کناری هم عوض شده و مشارکت بیشتری در حملات دارند. به طور کلی اگر در مورد خودم بگویم کمی وظایف هجومی‌ام در سیستم جدید و در این فصل بیشتر از قبل شده است.

 هفته آینده هم باید مقابل تیم سابقت به میدان بروید.

همه بازی‌ها در لیگ سخت هستند و همه تیم‌ها برای گرفتن امتیاز به میدان می‌آیند. من خاطرات خوبی از تبریز دارم، ولی در حال حاضر پیراهن پرسپولیس را بر تن می‌کنم. قطعاً برای برد به تبریز می‌رویم و امیدوارم بتوانیم با کسب سه امتیاز به تهران برگردیم.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج