نبوی: حسین شریعتمداری من را مثل صدام می‌داند
۹۰۰۳۵۴
۰۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۸
۴۱۳۱ 
بهزاد نبوی گفت: مطالب خلاف واقع کیهان بر اساس یک تفکر انحرافی است که می‌گوید بر صدام می‌شود هر دروغی را بست و این کار عین صواب است. ایشان بهزاد نبوی را هم مثل صدام می‌داند و به او بهتان می‌زند.

خبرآنلاین: بهزاد نبوی، فعال اصلاح طلب درباره دلیل متهم شدنش به کمونیست بودن گفت: بعد از انقلاب طیف فکری مخالف من و همکارانم (طیف راست و طرفدار انقلاب و امام) دعواهایی با ما داشتند، که ماجرا ادامه پیدا کرد. سر کوپن با ما دعوا داشتند و می‌گفتند «کوپنیزم» یعنی همان کمونیزم، پس بهزاد نبوی کمونیست است.

نماینده مجلس ششم درباره دیدار با مرحوم عسگراولادی هم گفت: سال ۸۲ با کاروان خبرنگاران پارلمانی مجلس، به اتفاق همسرم، البته به خرج خودمان به سفر عمره رفته بودیم، خبرنگار حوزه مجلس روزنامه‌ رسالت با ما به حج آمده بود. ایشان می‌گفتند که آقای عسگراولادی هم اینجاست و دلش می‌خواست ما با هم یک دیدار داشته باشیم. من گفتم که حرفی ندارم، من با آقای عسگراولادی چند سال با هم در زندان هم سلولی بوده‌ام.

نبوی: حسین شریعتمداری من را مثل صدام می‌داند

وی افزود: در آن دیدار من به مرحوم عسگراولادی گفتم خوب است شما به دوستانتان بگویید که لازم نیست بهزاد نبوی الزاما قاتل، دزد و جاسوس باشد و فساد اخلاقی و مالی داشته باشد تا دیدگاهش غلط باشد، می‌تواند هیچ‌کدام از این موارد نباشد، اما دیدگاهش فاسد باشد. مرحوم مرا تأیید کرد و گفت که حق با شماست ولی متأسفانه بسیاری از دوستان چپ و راست قدیم و اصلاح طلب و اصولگرای فعلی قبول ندارند که یک آدمی ممکن است از نظر شخصی موجه باشد، اما با ما همفکر نباشد. منظورم از موجه این است که دزد، فاسق، فاسد، جاسوس و ... نباشد.

این چهره اصلاح‌طلب درباره مطالب حسین شریعتمداری و روزنامه کیهان علیه خودش هم گفت: من آقای شریعتمداری کیهان را می‌شناسم، فکرش را قبول ندارم، اما ایشان را آدم ناسالمی از این جهات نمی‌دانم. اینکه او در مورد من مطلبی می‌گوید که می‌داند خلاف است، بر اساس یک تفکر انحرافی است که می گوید بر صدام می‌شود هر دروغی را بست و این کار عین صواب است. ایشان بهزاد نبوی را هم مثل صدام می داند و به او بهتان می زند! نه اینکه ذاتا دروغگو و مفتری باشد.

انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
02:38 - 1398/06/04
دقیقا این طرز فکر در بین خیلی از عزیزان که به تندرو ها معروف شدن وجود داره و فکر میکنن از نظر شرعی هم بهشون مجوز داده شده که به هر مخالفی به خاطر مخالفتش بادیدگاه اونها حتی میشه توهین کرد و تهمت زد و اونها رو با انواع اتهامها مواجه کرد و دلایل شرعی هم دارن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
شریعتمداری این یکی را کاملا درست گفت حرف حق تلخه؟
AAAAAAAAA
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
شریعتمداری سانسور چی نظر تمام مخالفان تو را حذف میکند سر برج یادت نره.
AAAAAAAAA
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
شریعتمداری سانسور چی را دارد خیالش راحت است.
Iran, Islamic Republic of
02:47 - 1398/06/04
یاللعجب یک وزیردوران دفاع مقدس تهمت ناروانسبت میدهندسال ۱۳۶۲ رزمنده دفاع مقدس بودم همین نبوی بارهادرخط مقدم حضورپیدامیکردخدایاکدام سوروانیم
Iran, Islamic Republic of
05:56 - 1398/06/04
همه تان سرو ته یه کرباسید..
Iran, Islamic Republic of
08:54 - 1398/06/04
درود بر شما خسته نباشید دوره شما تمام شد بروید استراحت کنید.
Iran, Islamic Republic of
09:22 - 1398/06/04
خودتم نفهمیدی چی گفتی.ترسوهستی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
کدام جبهه بودن ...
Iran, Islamic Republic of
10:29 - 1398/06/04
اقایشریعتمداری ماشاالله از همه طلبکار است
Iran, Islamic Republic of
23:49 - 1398/06/04
راستی آقای نبوی اون چند ملیون دلار که در زمان وزارت شما گم شده بود پیدا شد...
Iran, Islamic Republic of
10:03 - 1398/06/05
کیهانه دیگه اونم باید نون بخوره ..ههههه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج