بحران در پاریس با آسیب‌دیدگی ام‌باپه و کاوانی
۹۰۰۳۶۲
۰۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۸
۱۷۱۷ 
دو مهاجم سرشناس و کلیدی پاری سن ژرمن در دیدار برابر تولوز در هفته سوم لیگ فرانسه مصدوم شدند و نتوانستند به بازی ادامه دهند.

خبرگزاری ایسنا: دو مهاجم سرشناس و کلیدی پاری سن ژرمن در دیدار برابر تولوز در هفته سوم لیگ فرانسه مصدوم شدند و نتوانستند به بازی ادامه دهند.

پاری سن ژرمن در هفته سوم رقابت های لیگ فرانسه توانست برابر تولوز با چهار گل به پیروزی برسد. خبر بد برای تیم پاریسی با وجود پیروزی قاطع در این دیدار آسیب دیدگی دو بازیکن کلیدی این تیم در خط حمله است.

ادینسون کاوانی و کیلیان ام باپه دو مهاجم سرشناس و کلیدی پاری سن ژرمن در این بازی خانگی مصدوم شدند و نتوانستند به بازی ادامه دهند.

کاوانی در همان دقیقه ۱۴ آسیب دید و جای خود را به چوبو موتینگ داد که البته این بازیکن کامرونی درخشید و توانست دو گل به ثمر رساند. کیلیان ام‌باپه در دقیقه ۶۲ آسیب دید و چند دقیقه بعد به خاطر درد شدید نتوانست به بازی ادامه دهد و توخل مجبور شد که این مهاجم کلیدی خود را هم تعویض کند.

پاری سن ژرمن با آسیب دیدگی این دو بازیکن کلیدی خود در بحران فرو رفت؛ آن هم در شرایطی که نیمار هم اجازه بازی کردن را پیدا نکرده و سخت در تلاش است تا این تیم را در تابستان ترک کند.

اگر آسیب دیدگی کاوانی و ام‌باپه جدی باشد بسیار بعید است که سران پاری سن ژرمن اجازه جدایی را به نیمار بدهند و باید دید که در روزهای باقیمانده از فصل نقل و انتقالات تابستانی چه اتفاقی برای این باشگاه پاریسی رخ خواهد داد و بعید نیست که باز هم این تیم بازیکن جذب کند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج