مکرون: آماده برگزاری ملاقات بین ترامپ و روحانی هستم؛ ترامپ: در شرایط مناسب دیدار می‌کنم
۹۰۰۶۵۵
۰۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۷
۲۷۱۵۰ 
رئیس جمهوری فرانسه با بیان اینکه رئیس جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده آماده ملاقات با هر رهبر سیاسی برای تامین منافع مردم ایران است، گفت: آماده برگزاری ملاقات بین ترامپ و روحانی هستم.

ایرنا: رئیس جمهوری فرانسه با بیان اینکه رئیس جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده آماده ملاقات با هر رهبر سیاسی برای تامین منافع مردم ایران است، گفت: آماده برگزاری ملاقات بین ترامپ و روحانی هستم.

«امانوئل مکرون» عصر دوشنبه در پایان نشست گروه هفت و در مصاحبه مطبوعاتی به همراه رئیس جمهوری آمریکا گفت: ایران باید در تامین امنیت خلیج فارس با اروپا همکاری کند، تاکید کرد: ایران باید به تمام تعهدات هسته ای خود عمل کند.

رئیس جمهوری فرانسه اظهارداشت: در راستای دیدار رئیس جمهوری ایران با رئیس جمهوری آمریکا من آماده برگزاری ملاقات بین ترامپ و روحانی هستم.

مکرون یادآورشد: امکان رسیدن به توافق بین رئیس جمهوری ایران و آمریکا وجود دارد.

مکرون: آماده برگزاری ملاقات بین ترامپ و روحانی هستم؛ ترامپ: در شرایط مناسب دیدار می‌کنم

مکرون گفت که درباره ایران در چند هفته گذشته و به‌ویژه در چند روز اخیر گفت‌وگوهایی با ترامپ داشته و دو طرف توافق کرده‌اند که ایران باید به تعهدات هسته‌ای خود پایبند باشد و در خلیج (فارس) رفتار مسئولانه داشته و با ما همکاری کند.

رئیس جمهوری فرانسه به اشاره به گفت‌وگوهایش با همتای آمریکایی خود تاکید کرد: دو مسئله بسیار واضح بود که برای ما مهم است نخست اینکه ایران نباید سلاح هسته‌ای داشته باشد ودوم اینکه نباید ثبات منطقه را تهدید کند.

وی افزود: فرانسه ابتکارهای مختلف بسیاری داشته است و من همیشه رئیس جمهوری ترامپ را در جریان آن‌ها قرار داده‌ام تا بتوانم کارها را به پیش ببرم؛ زیرا تصمیم‌هایی که ایالات متحده در ماه‌های گذشته گرفته فشار زیادی وارد کرده و ما را در وضعیتی قرار داده که ارتقای امنیت منطقه بسیار ضروری شده است.

رئیس جمهور فرانسه ادامه داد: برهمین اساس، ما تلاش‌های خود را هماهنگ کردیم و به این تصمیم رسیدیم که با وزیر خارجه ایران دیدار کنیم. نقشه راه تا حدی مشخص شده؛ اما هنوز هیچ چیزی قطعی نیست و ما باید با هم به پیش برویم تا به نتیجه‌ای برسیم.

مکرون اضافه کرد: امروز صبح رئیس جمهوری روحانی گفت که به خاطر کشورش آماده دیدار با هر مقام سیاسی است. و این چیزی است که من به وزیر [خارجه] ظریف گفتم و در گفت‌وگوی تلفنی با روحانی نیز متذکر شدم که اگر موافق دیدار با رئیس جمهوری ترامپ باشد، عقیده من این است که رسیدن به یک توافق ممکن است.

وی ادامه داد: ما مفاد را می‌دانیم، هدف را می‌دانیم و فقط باید دور یک میز بنشینیم و آن را محقق کنیم. لذا امیدوارم که براساس گفت‌وگوهایمان در چند هفته آینده دیدار میان رئیس جمهوری روحانی و رئیس جمهوری ترامپ محقق شود.

رئیس جمهوری فرانسه همچنین گفت: من و دیگر طرف‌هایی که امکان ایفای نقش در مذاکرات هسته‌ای دارند نیز به طور کامل در این مذاکرات مشارکت خواهند داشت. "من فکر می‌کنم که این دیدار بسیار مهم است" "و در چند روز گذشته وضعیت شفاف شده است"؛ "میان وزیران پیام‌های بسیاری رد و بدل شده و کارهای بسیاری انجام شده است".

مکرون افزود: البته می‌خواهم بسیار محتاط باشم و پیش‌قضاوت نکنم؛ اما فکر می‌کنم که این تلاش به پایان دادن به افزایش تنش‌ها و رسیدن به راه حلی مناسبت منجر می‌شود. گفت‌وگوهایی که روز شنبه داشتیم بسیار مفید بود و هدف ما تضمین ثبات منطقه است. برنامه این است که مطمئنم شویم ایران به سلاح هسته‌ای دست نمی‌یابد و در طولانی‌مدت شفافیت بیشتری [در برنامه هسته‌ای] دارد.

رئیس جمهوری آمریکا بار دیگر توافق هسته ای ایران را وحشتناک خواند و در عین حال گفت اگر شرایط مناسب باشد، با ایرانی ها برای رسیدن به یک توافق جدید دیدار خواهم کرد.

دونالد ترامپ روز دوشنبه در نشست خبری مشترک با امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه که در حاشیه نشست گروه ۷ برگزار شد، این مطلب را مطرح کرد.

رئیس جمهوری آمریکا در پاسخ به این که اگر ابتکار عمل رئیس جمهوری فرانسه موثر شود، آیا آمادگی دیدار با مقامات ایران را دارید، گفت: ایران نسبت به ۲.۵ سال گذشته تفاوت زیادی دارد.

ترامپ با تکرار اتهام حمایت ایران از تروریسم بار دیگر برجام را یک توافق وحشتناک نامید که به موجب آن، ایران ۱۵۰ میلیارد دلار به اضافه ۱.۸ میلیارد دلار وجه نقد را برای فعالیت های بدخواهانه به کار برد.

وی نومیدانه از تلاش های تغییر رژیم در ایران صحبت کرد و افزود: ما خواهان تغییر کادر رهبری ایران نیستیم چرا که زمان این کار به سر رسیده است.

رئیس جمهوری آمریکا ادامه داد: معتقدم که ایران می تواند کشور بزرگی باشد اما نمی تواند سلاح اتمی داشته باشد، اگر شرایط مناسب باشد با رئیس جمهوری ایران دیدار می کنم اما باید بازیگران خوبی باشند.

ترامپ با اشاره به سفر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به بیاریتز اضافه کرد: مکرون همه مسایل را با من در میان گذاشت و دقیقا به من گفته بود چه کسی می آید. درباره خرید نفت ایران صحبت کرد، با این حال، شاید ابتکار مکرون کار ساز باشد، شاید هم نباشد.

وی اظهار کرد: توافق قبلی(برجام) بسیار مسخره بود و به زودی زمان آن به سر می آید، احساس مثبتی درباره ایران دارم. ایرانی ها فوق العاده هستند.

مکرون: آماده برگزاری ملاقات بین ترامپ و روحانی هستم؛ ترامپ: در شرایط مناسب دیدار می‌کنم

رئیس جمهوری آمریکا تاکید کرد: برجام یک توافقی بود که نباید هرگز وارد آن می شدند، ایرانی ها اجازه یافتند موشک بالستیک آزمایش کنند، برخی از تاسیسات اجازه بازرسی نیافتند که همه اینها باید تغییر کند با این حال، ممکن است به سرعت به این هدف دست نیابیم.

ترامپ با تکرار اینکه ایران نسبت به ۲ سال گذشته، متفاوت شده است، گفت: برخی از دوستان من در ایران ساخت و ساز داشتند و وقتی که آنجا بودند خیلی مردم ایران را دوست داشتند. ایران ظرفیت فوق العاده ای دارد.

وی با بیان این که ایران در یک موقعیت جغرافیایی عالی اما پرتنش قرار دارد، افزود: کشورهای عضو برجام به مرور بیشتر با ما موافق شدند. فکر می کنم زمان اعتبار توافق هسته ای بسیار کوتاه است. ایرانی ها مذاکره کنندگان توانمندی هستند. نگاه کنید چه کار کردند تا به توافق دست یابند، نگاه کنید چه بلایی بر سر جان کری آوردند؛ هواپیما را پر از پول کردند و به ایران فرستادند.

رئیس جمهوری آمریکا درباره اینکه آیا با رئیس جمهوری روحانی دیدار خواهید کرد، گفت: من روحانی را نمی شناسم، طی سال های اخیر تنها از دور تماشا کرده ام، فکر می کنم ایران می خواهد وضعیت را تغییر دهد.

ترامپ در توصیف آثار تروریسم اقتصادی دولت خود بر مردم ایران افزود: وضعیت اقتصاد آنها بد است، تورم بالایی دارند، اقتصادشان دچار نزول شدید است و تحریم ها به آنها صدمه رسانده است؛ نمی خواهم این طور باشند، فقط نمی خواهم که سلاح اتمی داشته باشند، از این رو شانس زیادی برای توافق وجود دارد.

وی درباره اینکه آیا قرار است به ایران غرامت پرداخت کنید، ادامه داد: اینگونه نیست، آنها نیاز به وام کوتاه مدت دارند، می خواهند پول داشته باشند که بر معضلاتشان غلبه کنند. ایران نفت زیادی دارد؛ بیشتر درباره مدارک اعتباری صحبت کرده ایم که از سوی کشورهای مختلف تامین خواهد شد و ایران باید همه آنها را بازپس دهد.

چین

رئیس جمهوری آمریکا درباره جنگ تجاری با چین هم گفت: ما خواستار یک تجارت منصفانه با چین هستیم و آنها مایلند یک توافق داشته باشند.

ترامپ با احمقانه خواندن توافق های تجاری پیشین چه با ژاپن چه با چین، افزود: ما اکنون در حال تغییر دادن آن هستیم.

وی با این ادعا که در ۴۸ ساعته گذشته، چینی ها تماس های زیادی با مقامات آمریکا داشته اند، اظهار کرد: فکر می کنم چینی ها خواستار توافق هستند، معاون رئیس جمهوری چین گفت می خواهیم به توافق برسیم و می خواهیم این اتفاق بیفتد.

رئیس جمهوری آمریکا افزود: این گفته من نیست، تماس های زیادی گرفته شده است نه فقط با وزارت خزانه داری و استیون منوچین بلکه با مقامات دیگر واشنگتن گرفته شد. اگر بتوانیم با آنها به توافق خواهیم رسید.

ترامپ ادامه داد: نوع مذاکراتی که من برای سال ها دنبال کرده ام برای کشور هم مفید بوده است. خیلی از آدم ها شجاعت ندارند و نمی توانند مذاکره کنند. نمی توان هر سال بیش از ۵۰۰ میلیارد دلار از دست داد، این اقدام باید از دوره بوش اول انجام می شد.

وی اضافه کرد: درباره کره شمالی هم اینگونه بود، کارهایی را که اکنون انجام می دهم، باید پیش از این انجام می شد.

روسیه

رئیس جمهوری آمریکا در پاسخ به سوالی درباره عضویت روسیه در گروه ۷ و اینکه آیا به خاطر انتخابات ۲۰۲۰ مطرح نشده است، گفت: با توجه به نظرسنجی ها پیروز خواهم شد، از این رو من به خاطر مسایل سیاسی تصمیم نمی گیرم. روسیه یک قدرت است اما بهتر است در اتاق باشد تا بیرون اتاق.

ترامپ افزود: نظر من این است که روسیه باید جزو گروه ۷ باشد، در دوره اوباما اتفاق بدی بین پوتین و اوباما رخ داد.

وی با اشاره به مشکلات کریمه و اوکراین گفت این مساله در دوره اوباما رخ داد و موجب شرم او شد ، ا زاین رو اوباما خواست که پوتین از گروه ۸ خارج شود. پوتین با هوشتر بود؛ هرچند حدس می زنم که اوباما از این مساله ناراحت بود.

رئیس جمهوری آمریکا که فرصت را برای کوبیدن جو بایدن حریف انتخاباتی مناسب یافته بود، ادامه داد: انضمام کریمه به روسیه در دوره اوباما اتفاق افتاد، اگر در دوره من بود حتما عذرخواهی می کردم. اوباما هوش و فراست نشان نداد و نتوانست جلوی این مساله را بگیرد.

ترامپ اضافه کرد: نمی دانم که پوتین این دعوت را خواهد پذیرفت یا خیر، فکر می کنم برای او بسیار مشکل است. از نظر روانی فکر می کنم برای او مشکل باشد. او از سوی اوباما به خاطر اینکه باهوشتر از او بود، اخراج شد.

رئیس جمهوری آمریکا با بیان اینکه شنیده است پوتین عضو خوبی برای گروه ۸ بوده است، اظهار کرد: حضور روسیه در این گروه برای جهان مثبت خواهد بود و خیلی ها در این رابطه با من موافق بوده اند.

ترامپ افزود: فکر می کنم اگر دعوت رسمی شوند، به گروه بازگردند. در تمام مسایلی که مطرح است، روسیه دخیل است. می گفتند که چرا روسیه در اینجا نیست تا مذاکره شود. اگر روسیه بود خیلی مفید بود چرا که خیلی از این موضوعات سردرگم مانده است.

برگزیت

رئیس جمهوری آمریکا درباره بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس و برگزیت هم گفت: ترزا می (نخست وزیر سابق انگلیس) برای رسیدن به توافق قادر نبود. من از همان ابتدا، پیشنهادهای خود را به خانم می مطرح کردم؛ فکر می کنم بوریس جانسون نخست وزیر عالی خواهد بود.

ترامپ با این ادعا که ۶ سال است منتظر نخست وزیری جانسون بوده است، او را باهوش و قوی دانست که انگلیس را دوست دارد.

وی در پاسخ به این سوال که جانسون موافق توافق تجاری با آمریکا است اما نگران است که فریبش دهید، گفت: من املاک و مستغلات خوبی در بریتانیا دارم. فکر می کنم کار جانسون عالی خواهد بود و زمان مناسبی برای درخشش اوست.

تغییرات اقلیمی

رئیس جمهوری آمریکا درباره تغییرات اقلیمی هم گفت: معتقدم آمریکا ثروت بسیاری دارد. من آن ثروت را زنده کردم. ما تولیدکننده شماره یک انرژی هستیم و ممکن است بزرگترین پایگاه تولید گاز را داشته باشیم.

ترامپ افزود: حاضر نیستیم این ثروت را تنها به خاطر یک رویا از دست بدهیم. ما می خواهیم تمیز ترین آب و هوا را در آمریکا داشته باشیم.

وی با طرح این ادعا که "خودم یک محیط زیستی هستم"، ادامه داد: من بیش از هرکسی که رئیس جمهوری یا معاون رئیس جمهوری بوده است، درباره محیط زیست حرف زده ام. خیلی درباره محیط زیست دقت دارم اما باید آنچه را که ساخته ایم محافظت کنیم.

رئیس جمهوری آمریکا که از پیمان آب و هوایی پاریس خارج شد چرا که استخراج زغال سنگ را ممنوع می کرد، اضافه کرد: ما به یک کشور ثروتمندتر تبدیل شده ایم و به خاطر آن می توانیم به انسان ها بپردازیم در حالی که پیش از این نمی توانستیم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 126
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:39 - 1398/06/04
خیلی هم خوبه ایران قدرتمند تر از همیشست
پاسخ ها
واقعیت
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
مرگ بر گرانی مرگ بر فقر مرگ بر بیکاری مرگ بر دلال مرگ بر اختلاس گر
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
کدوم قدرت؟مذاکره با ترامپ هم ذلته و هم حماقت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
میشه بگی کجاست قهرمان
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
بالاخره دیدین جلوی آمریکا نمیتونید وایسید دمش گرم ترامپ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
احسنت
.
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
مرگ بر شیطان
hassan.h
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۶
من برجام را مساوی ترکمانچای نمی دانم
ولی ولی ولی اگر ایران قبل از برگشت آمریکا به برجام تن به مذاکره بدهد اولا که بی ثمر خواهد بود ثانیا غربیها در اینکه فشار بر ایران موثر هست مطمئن می شوند و ثالثا چه دولت فعلی یا دولت آینده بخواهد با غربی ها توافق جدیدی انجام دهد قطعا آن توافق مشابه ترکمانچای و گلستان خواهد بود
Iran, Islamic Republic of
19:39 - 1398/06/04
هیچ فرقی برای مردم نداره چه توافق بشه چه نشه.
پاسخ ها
بدون نام
France
۰۱:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
پس چرا وقتی ترامپ از توافق اومد بیرون قیمتا چند برابر شد؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
قول چي رو به مكرون دادن كه اينجوري آماده شده ؟! حواستون به اين قسمتم باشه !
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
نفت با نصف قیمت 10.31
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
کاربر ۰۱۳۷ اون کاره ترامپ های داخلی بود
به خدا اگه دزدی و اختلاص نشه همه چی ردیفه حتی به پول فروش نفتم احتیاجی نداریم

وقتی این ترامپ زردک پیر این حرفارو میزنه آدم از هرچی توافق زده میشه
مرگ بر ترامپ
مرگ بر اختلاص گران
مرگ بر جاسوسان
مرگ بر مسئول دزد
Iran, Islamic Republic of
19:39 - 1398/06/04
زودتر توافق کنید و مردم رو از این بدبختی در بیلریید بابا عه زنده باد ایالات متحده امریکا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
چقدر ادبیات شما شبیه اوایل امضا برجام بود
امان از فراموشی سیاسی ایرانی جماعت
s gh
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
آمریکا غلط کرد با تو . فقط ایران وایرانی زنده باد. تو وامثال توکه مثلا دارین ادای روشنفکرها رو درمیارین برین و شرتون روکم کنید مث همون مزدک کله پوک
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
همه تحریم ها هم برداشته بشه که قطعا برداشته نمیشه،اقتصاد ما درست نمیشه،این همه کشور که هیچ مشکلی با آمریکا ندارند ولی اقتصادشون مثل ما ضعیفه،چون مثل ما مدیریت ضعیف و نالایق در زمینه اقتصادی دارن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
عالي
Iran, Islamic Republic of
19:39 - 1398/06/04
اینا که میگفتن مذاکره با امریکا هرگز قبلا میخواستیم مذاکره الان نه دیگه
Iran, Islamic Republic of
19:39 - 1398/06/04
جمله حضرت اقا رو داخل گوشت کن نه مذاکره میشود نه جنگ حالیت شد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
فعلا که مذاکره کردن . خوابی یا خودتو زدی به خواب؟!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
درود
Iran, Islamic Republic of
19:40 - 1398/06/04
سال دیگه انتخابات امریکاست و سال بعد مال ایران...ببین چطوری دوتا ملتو فیلم کردن..
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
هر دو طرف برای انتخاباته که میخوان یه عکس الکی بگیرن والا هیچ سودی برای مردم نداره
United Arab Emirates
19:40 - 1398/06/04
بسته اقا روحانی دیگه تمومش کن تا کی میخوای منت این اون بکشید ما مردم ایران اماده روزهای سخت هستیم
پاسخ ها
ایران
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
شما جات خیلی عالیس
بد به شما نمیگزره تو این ولوشویی...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
هلو شو بدم یا لیمو شو ؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
بسته اینترنت بیسواد کافی یعنی بس
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
از اسمت معلومه چی تو کله ات هست
خودم
United States
۰۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
تو دلال تحریمی
Iran, Islamic Republic of
19:43 - 1398/06/04
ترامپ احمق نشو گول نخور همین فرمون برو
پاسخ ها
خودم
United States
۰۲:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
دقیقا
Iran, Islamic Republic of
19:49 - 1398/06/04
همه دنیا ازاول میگفتن پشت پرده مذاکره میکنید شمامیگفتید نه ولی الان دیگه معلوم نیست این ترامپ حاضربشه باشما مذاکره کنه
Turkey
19:50 - 1398/06/04
طرف ایران مذاکره نمیکنه چون به ضرر مسئولان و به نفع مردم میشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
نه که برجام به نفع مردم شد،اتفاقا به نفع مسئولانه چون با دوتا عکس دوباره رای یه عده ساده میره تو کیسه اصلاح طلبا
Iran, Islamic Republic of
19:59 - 1398/06/04
اگربرای مردم وآینده درخشان ایران باشد خیلی خوب است چون دین هم درخطراست فقرواقعا دارد بیداد میکند
Iran, Islamic Republic of
20:00 - 1398/06/04
برید گم شید لاشخورهای بی همه چیز
اگه مسئولین نامرد درست عمل کنن شما واسه ما آدم نمیشدید
هر چی میکشیم از اعتماد و مذاکره با شماست
پاسخ ها
بدون نام
Thailand
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
یا کاسب تحریمی یا شکمت خیلی سیره! ملت دارن زیر فشار له میشن. دنیا دنیای تعامله نه انزوا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
منم زیر فشارم ولی با مذاکره فشار بیشتر میشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
شکم تو با فروش وطن سیر نمیشه.با کار و تلاش سیر میشه.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
احتمالا شکم تو در شرایط تحریم سیر شده
Iran, Islamic Republic of
20:02 - 1398/06/04
کی به روحانی اجازه داده با کسی که شدیدترین تحریم ها را به منظور تسلیم ایران اعمال کرده به اسم منافع مردم اما به کام دشمنان ملاقات کند .ما از این ملاقات ها و مذاکرات روحانی جز خفت و خواری و شکست چیز دیگر نصیب مان نشده است
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
مقاومت کن و بذاز ملت بیشتر نابود بشند . بدبخت تو جامعه نیستی و فشار رو نمی بینی
Iran, Islamic Republic of
20:02 - 1398/06/04
دوباره روحانی، دوباره مذاکرات، دوباره برجام، دوباره گرانی، دوباره واردات، دوباره وابستگی، دوباره ذلت، دوباره دروغ....
Iran, Islamic Republic of
20:04 - 1398/06/04
نظرفقط نظررهبری نظرماکرون وروحانی مهم نیست وقتی رهبرمیگه مذاکره بی مذاکره پس تکلیف دولت روشنه وبایداطاعت کنه.
پاسخ ها
خودم
United States
۰۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
پس نظر مردم کشکه دیگه؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
کشک برجام آقای روحانی بود که به مردم عزیز تحویل داده شد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
اهان ، مردم که مهم نیستند
Iran, Islamic Republic of
20:04 - 1398/06/04
خیلی جالبه واقعا تا دیروز میگفت مردم ایران ملت تروریستی هستن حالا الان میگه مردم ایران فوق العادن این مردک تعادل روانی نداره بنظرم نمیشه ب امریکایی ها اعتماد کرد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
فعلا مردم گول بخورن ببینیم چی پیش میاد پشت پرده فکنم باهم رفت امد خانوادگی دارن بس
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
در دعوا که حلوا پخش نمیکنند، امریکا بهتر از هرکسی به
فوق اعاده بودن ایرانها ایمان دارند، اینو بدون
Iran, Islamic Republic of
20:08 - 1398/06/04
این ظریف و روحانی دارن مملکت و به باد ميدن کی گند کارشون در بیاد خدا ميدونه بزدلا
پاسخ ها
بدون نام
Romania
۲۲:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
یعنی سر خود نطر دادن و ظریف به محل اجلاس رفته؟
بدون نام
Romania
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
تنها کاسبان تحریم به باد میرن عمو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
پوتين چي به باد نميده كل ايران و داره ميچاپه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
عزیزم بدون نام شما با این پرچم زیر همه نظرات مخالف کامنت گذاشتی ،خودتو خسته نکن داداش یه چیزی میشه ،زیاد حرس نخور ،عمو ترامپ راضی نیست
Iran, Islamic Republic of
20:08 - 1398/06/04
دوستی صلح آرامش خوبه ...پول هم کنارش ..ایشالا همه چی تمام میشه دوست و رفیق میشن همه دنیا باهم
پاسخ ها
قرمز
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
دوست عزیز مگرامریکا با کره شمالی دوست شدفقط سرآنها کلاه گذاشت پس این رییس جمهورامریکا یک آدم دروغ است
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
عزیزم کاش همه مثل شما بودن
-
20:11 - 1398/06/04
این دیداربیفایده است همونطور که دیدارترامپ با رهبر کره شمالی بی نتیجه بود چون ترامپ ادم زیاده خواهی است
Iran, Islamic Republic of
20:12 - 1398/06/04
چار ه ای جز مذاکره نداره ایران روحانی دیشب گفت مذاکره میکنیم
Iran, Islamic Republic of
20:13 - 1398/06/04
به امید مذاکره. انشاا...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
چه مذاکره ای وقتی امریکا عمل نمیکنه
Iran, Islamic Republic of
20:16 - 1398/06/04
ترامپ قابل اطمینان نیست فقط می خواهد دو دستگی درست کند
پاسخ ها
بدون نام
Romania
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
از مذاکره چه ترسی دارین. فقط ترسش از بین رفتن کاسبی تحریمه
France
20:24 - 1398/06/04
باز دوباره مذاکره واقعا خجالت نمیکشن دوباره بشین پای مذاکره خجالت اوره مگه مسخرهٔ امریکا هستیم
همه دنیا بهمون میخندن
پاسخ ها
بدون نام
Romania
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
نترس یه نفر دیگه زحمتشو میکشه تو مینالی؟ حتما منافعت در خطره
Iran, Islamic Republic of
20:27 - 1398/06/04
حالامعلوم شدسگ زردبرادر شغاله،اروپاییائم مثل همون آمریکا و اسراییل هستن امابه یک شکل دیگه
United Arab Emirates
20:29 - 1398/06/04
مرگ بر سازشکار
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
مرگ بر کاسبان تحریم و جنگ
Iran, Islamic Republic of
20:35 - 1398/06/04
بازمیخوان چندسال دیگه ایران رامعطل نگه دارندوبازبه توافقشان عمل نکنندوسرایران کلاه بگذارندبه نظرمن ایران بایدازهمان اول بمب هسته ای میساخت وکسی هم جرات نمیکردبه ایران چیزی بگوید
پاسخ ها
بدون نام
Romania
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
جدا مثلا الان اینها که دارند از روسیه و چین تا کره شمالی که تحریم امریکا هستند با بمب اتمی تونستن غلطی بکنند.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
چین تحریم نیست.
روسیه خیلی جزئی تحریمه.
کره شمالی بدون بمب هسته ای یک هزارم قدرت ایران رو نداره.
مقایسه ی اشتباهی بود.
Iran, Islamic Republic of
20:39 - 1398/06/04
رهبری ترامپ رو شایسته تبادل پیام نمیدونه و روحانی باهاش قرار شام میزاره!!؟ میشه یکی توضیح بده!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
مذاکره نکنیم یه روز بعد از نابودی کشور باید کاملا آمریکایی بشیم!
Iran, Islamic Republic of
20:41 - 1398/06/04
تورو خدا به دادمون برسید زوارمون درفته از گرونی مرگ برگرانی
Iran, Islamic Republic of
20:43 - 1398/06/04
انشاالله با تلاش دکتر روحانی و دکتر ظریف به نتیجه مطلوب و در خور و شأن ملت ایران برسند . صد البته با رهنمودها و درایت امام خامنه ای مده ضله ال.......
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۴
دکتر روحانی و ظریف دل بدن برای حل مشکلات .مذاکره راه حل نیست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
حتما به همت تو مشکل ایران حل میشه ، دل به کار دادن زیرساخت میخواد بیسواد
Iran, Islamic Republic of
20:49 - 1398/06/04
اینها با این آمار دادنشون تا کشور را به فنا ندهند ولکن نیستند
Iran, Islamic Republic of
21:48 - 1398/06/04
منتظر باش تا شرایط مناسب برات فراهم بشه، ولی نه در دوران رئیس جمهور بودنت.
Iran, Islamic Republic of
21:54 - 1398/06/04
اونیکه بخاطر منافع ملتش حاضر دست در دست شیطان هم بگذاره نخست وزیر کارکشته استعمار پیر بریتانیا اقای وینستون چرچیل هست که گفته بود برای منافع ملتش اگه لازم شد دست در دست شیطان هم میگذارم
حالا اقای روحانی جنابعالی تا الان کدام منافعی را به سود مردم خودت رقم زده ای که این دومی باشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
بی چشم و رو
Iran, Islamic Republic of
21:58 - 1398/06/04
کسانی که تحریمها براشون سود داره هرگز راضی نیستند مذاکره صورت گیرد .... امریکا هرگز سودی به کسی نمی رسونه اما ببینید اگر برجام نبود الان وضع ارتباط ما با دنیا چگونه می شد ؟ به دور از احساسات کودکانه و شعار های فریبنده باید به مساله نگاه کرد .....دوران شعار های احساسی و فریبنده سپری شده است...‌‌
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
كاسبان تحريم يك بار ديگر جيبها را پر كردند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
با برجام مگه همه تحریم ها برداشته نشد؟؟؟دیگه کاسب تحریمی نمونده
Iran, Islamic Republic of
22:00 - 1398/06/04
مذاکره باید کرد همانطور که دوران بزن و در رو تمام شده دوران حرف نزدن و قهر کردن هم باید تمام بشه بالاخره آمریکا یه ابرقدرته و همه دنیا حرفشو گوش میکنند ما هم نباید از مذاکره بترسیم مثل رهبر کره شمالی که هم داره مذاکره میکنه و هم تسلیم نشده ایران هم البته نباید تسلیم زیاده خواهی اونا بشه ولی باید با قدرت و منطق مذاکره کنه.
Romania
22:09 - 1398/06/04
همه باید تابع امر رهبری باشند.دایه مهربانتر از مادر که نیستید. بهتر از کج روی و تندروی نکنید که گمراه خواهید شد. مسلما آقای طریف سر خود به انجا نرفته و رئیس جمهور هم همینطور. بهتراست پشت سر حرکت کنید.
Iran, Islamic Republic of
22:36 - 1398/06/04
مواضع اروپاییها و آمریکا نه تنها بهتر شده بلکه گستاخانه تر هم شده..تنها راه اینه که مقاومت باشه..تکیه بر خودمون .ببینید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
شما به خودت تکیه کن داداش ، به بقیه مسایل فکر نکن
Iran, Islamic Republic of
22:39 - 1398/06/04
ترامپ برای انتخابات آمریکا نیاز به یه عکس با روحانی داره.با کیم رهبر کره شمالی عکسشو گرفت با روحانی هم بگیره دور دوم رأی بیاره دمار از روزگار شون در میاره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
اتفاقا اصلاح طلبا هم به این عکس بیشتر نیاز دارن
Iran, Islamic Republic of
22:45 - 1398/06/04
مرد باشین مذاکره کنین به فکر مردم بدبخت باشین تو رو حضرت عباس ، مردم به گدایی افتادن .
-
22:46 - 1398/06/04
به گفته رهبر هر نوع نشست وتوافق سم است یعنی میخواهند سم را نوش جان کنند..متزلزل شدن برای ماندن بر سر قدرت حاظر شدن برای نجات خودشان پای میز مذاکره بشینند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
الان وقتشه، اون نیاز به رای داره میشه ازش امتیاز گرفت
Iran, Islamic Republic of
22:48 - 1398/06/04
برای بعضی از شما کاربران خیلی زیاد متاسفم وقتی شما برای همه ی کشورها مرگ میفرستید بعد میگید ما با دولت ان کشورها هستیم نه مردمشون حالا وقتی اونا میگن تروریست یعنی مردم ایران تروریستن واقعا برای بعضی از شما متاسفم که خودتونو زدید به نفهمی این همه فقر و بدبختیو نمیبینید مردم دیگه حتی نون خالی هم ندارن بخورن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
هر روز يك خودكشي
Iran, Islamic Republic of
23:25 - 1398/06/04
منظورت ادم ترسو چه کسی است ترسویی درکار نیست چرا نباید با دنیا تعامل بکنیم تا مردم ایران زندگی خوب ومرفه داشته باشند بعضی ها جنگ طلب هستند دوست ندارند با امریکا سازش بکنیم میترسند برای پست ومقامشان
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
تعامل نتیجش برجام بود و وضعیت اقتصادی فعلی
Iran, Islamic Republic of
23:49 - 1398/06/04
آقای روحانی ما توافق باین ذلت رو نمیخواهیم تورو خدا قسم اینقدر عزت ایران و ایرانی رو پائین نیارید
اگه جلوی اختلاص و رانت خواری و دزدی گرفته بشه منابع ایران مدریت صحیح بشه
تولیدات ایران با حمائت دولت قوی بشه
اونوخت یه پیر مرد احمقی مثل ترامپ نمیتونه ضر زیادی بزنه

آقای ترامپ ملت فهیم ایران به تو و امثال تو نیازی ندارند
به شرطیکه یه دولت دلسوز و مدیران لایق بامعرفت داشته باشن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
برو كاسب تحريم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
تو باغ نیستی
از همین شرایط تحریم استفاده می کنند که اختلاص و رانت خواری می کنند
در شرایط تحریم که بایستی دور بزنی و بدون هیچ ردی حرکت کنی ، همین میشه اختلاس و دزدی
بیشتر مطالعه کن بچه جان
Iran, Islamic Republic of
00:19 - 1398/06/05
وقتی ترامپ رییس جمهور شد یک سال ونیم به ایران پیام میداد بیایید در مورد برجام مذاکره کنیم ! وگرنه من از برجام میام بیرون بهش خندیدم که بابا مگه می تونی بیایی بیرون مگه کشکه ! بعدش که اومد بیرون الان بهش میگیم اگه برگردی به برجام باهات مذاکره می کنیم ! کلا پله عقبیم ! این فرصت رو هم بسوزنید تحریم ها بدتر بشه بعد بگید با همین شرایط هم مذاکره می کنیم باز اونها قبول نکنند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
دقيقا خيلي احمقيم فقط يك سال ضربه به خودمون زديم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
افرین ، چه خوب گفتی
Sweden
00:41 - 1398/06/05
چرا نمیزارین کمی دیپلماسی داشته باشیم.همش.تهدید و جنگ و موشک پرونی و مرگ بر این واون گفتن....کی خواست مذاکره کنه.مگه جرات میکنن بدون اجازه رهبری ....یک ملاقات به ظاهرساده باهم درحاشیه اجلاس ممکنه همون لحظه قیمت ارزو بشکنه و یک تکونی بخوره اقتصاد.
Iran, Islamic Republic of
00:48 - 1398/06/05
مکرون برای این کار کوچیکه مذاکره انجام می شود اما در کمتر از ۵ دقیقه ترامپ میز را ترک خواهد کرد
France
01:41 - 1398/06/05
هیچ کشوری در طول تاریخ یدون تعامل با دنیا پیشرفت نکرده که ما بخواییم دومیش باشیم.
Iran, Islamic Republic of
02:31 - 1398/06/05
گول نخوره اقای روحانی.میخوان رژیم صهیونیزم را حفظ کنند.دوستی با امریکا یعنی برسمیت شناختن اسرائیل و نابودی مقاومت.
Iran, Islamic Republic of
08:12 - 1398/06/05
وقتي اقاي روحاني هزار بار با پوتين مذاكره ميكنه چه فرقي مذاكره با ترامپ داره
Iran, Islamic Republic of
08:24 - 1398/06/05
واقعا آدم چند بار باید از یک سوراخ گزیده شود مگه مذاکرات دور قبل چه سودی برای ما داشت که الان بخواد داشته باشه مگر این تورم بی سابقه بعد از اون مذاکرات نبود.
Iran, Islamic Republic of
08:24 - 1398/06/05
این آرزوها را به کور خواهید برد ...مگر اینگه سر عقل بیایید ....
Iran, Islamic Republic of
09:40 - 1398/06/05
۸ساله داره با کشور بامنطق مذاکره می کنه وصعیت اقتصاد بدتر شده حالا با ترامپ دیوانه می خوای کشور را اباد کنی؟
ترامپ به توافق های بین المللی پایبند نیست اونوقت می خواد به توافق با روحانی پایبند باشه !!!!!
Iran, Islamic Republic of
11:42 - 1398/06/05
بافقر بد بختی زندگی کنی عمرمون تموم شد یک روز خوش ندیدیم پسرکلاس پنجمه میگه بابا مسافرت یعنی چه،یکی از این ابر مردا که تا یک میلیون سال آینده نیاز به کار کردن نداره جوابشو بده،بهش بگه حق بابای تووامثال باباتو روخوردیم که هیچوقت نفهمی مسافرت یعنی چه
Iran, Islamic Republic of
14:20 - 1398/06/06
مگر ما ايراني ها چند بار به دنيا ميايم كه همش بايد تو بدبختي و فلاكت زندگي كنيم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج