زمان دقیق خانه‌نشینی امباپه و کاوانی مشخص شد
۹۰۰۷۰۱
۰۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۹
۴۳۵۵ 
با اعلام باشگاه پاری‌سن‌ژرمن مهاجم فرانسوی این تیم یک ماه و هم‌تیمی اروگوئه‌ای او برای سه هفته قادر به حضور در میادین نخواهند بود.

خبرگزاری تسنیم: پیروزی 4 بر صفر شب گذشته (یکشنبه) پاری‌سن‌ژرمن مقابل تولوز برای قهرمان فصل گذشته لوشامپیونه گران تمام شد چرا که به سبب این بازی، پاریسی‌ها دو ستاره خط حمله‌شان را به دلیل مصدومیت از دست دادند.

طبق گزارش خبرگزاری AFP، باشگاه پاری‌سن‌ژرمن تأیید کرده که کیلیان امباپه به دلیل آسیب‌دیدگی همسترینگ برای 4 هفته خانه نشین خواهد بود. به این ترتیب او اولین بازی این فصل تیمش در لیگ قهرمانان اروپا را از دست خواهد داد. او سه بازی تیمش در لوشامپیونه و نیز بازی‌های تیم ملی فرانسه در مرحله انتخابی یورو 2020 مقابل آلبانی و آندورا را هم از دست می‌دهد.

در همین حال ادینسون کاوانی نیز به دلیل مصدومیت از ناحیه کمر مجبور به ترک میدان شد، تا سه هفته قادر به بازی نخواهد بود اما او می‌تواند به اولین بازی PSG‌ در لیگ قهرمانان برسد.

مصدومیت دو ستاره خط حمله پاری سن‌ژرمن در شرایطی است که آینده دیگر ضلع مثلث خط حمله این تیم یعنی نیمار هم در هاله‌ای از ابهام است و امکان دارد که او پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات از پارک‌دو‌پرنس خارج شود. پنجره نقل و انتقالات اروپا 11 شهریور بسته خواهد شد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط