«جمال شورجه» وارد مراحل درمانی جدید شد
۹۰۱۳۵۵
۰۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۷
۳۷۵۴ 
احمد میرعلایی تهیه کننده سریال تلویزیونی «موسی (ع)» در گفتگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان درباره آخرین وضعیت جسمانی «جمال شورجه» گفت: خوشبختانه وضعیت کنونی جمال شورجه خیلی خوب است و نسبت به گذشته بهبود فراوانی یافته است.

خبرگزاری میزان: احمد میرعلایی تهیه کننده سریال تلویزیونی «موسی (ع)»  درباره آخرین وضعیت جسمانی «جمال شورجه» گفت: خوشبختانه وضعیت کنونی جمال شورجه خیلی خوب است و نسبت به گذشته بهبود فراوانی یافته است.

«جمال شورجه» وارد مراحل درمانی جدید شد

وی درباره شروع مراحل جدید درمانی بر روی کارگردان سریال «موسی(ع)» اضافه کرد: به تازگی دور تازه‌ای از معالجات فیزیکی زیر نظر متخصصان مغز و اعصاب روی جمال شورجه آغاز شده و همچنان ادامه دارد، این معالجات نوع تازه‌ و خاصی از فیزیوتراپی محسوب می شود که خدا را شکر تاکنون کاملاً نتیجه داده است.

این تهیه کننده سینما و تلویزیون درباره وضعیت حرکتی جمال شورجه تاکید کرد: شورجه این روزها بیشتر مشغول دور جدید درمان است و بیشتر برای گذراندن این مراحل به مراکز درمانی می‌رود، البته گاهاً به دفتر می آید اما این روزها تشخیص بر استراحت بیشتر و ادامه درمان برای وی است، البته این نکته را نباید فراموش کرد که وی از لحاظ حرکتی هنوز به آمادگی کامل نرسیده اما علایم خوبی در قبال حرکت داشته است.

میرعلایی درباره آخرین مراحل ساخت سریال «حضرت موسی (ع)» خاطرنشان کرد: تمام مراحل پیش تولید سریال «موسی (ع)» با مشورت جمال شورجه پیش رفته و خوشبختانه به مراحل خوبی رسیده اما از این به بعد باید منتظر باشیم که کم کم خود شورجه بر سر پروژه حضور پیدا کند تا بتوانیم با مدیریت دقیق وی کار پیش‌تولید اثر را جلو ببریم، با توجه به روند مثبت درمان شورجه، وی به زودی به گروه سازنده سریال «حضرت موسی (ع)» خواهد پیوست.