انتقاد پیشکسوت استقلال از مالک ملوان
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
دکتر ولدخانی_1
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۰۱۴۹۸
۰۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۳
۴۲۵۲
مربی پیشین تیم فوتبال ملوان از مسئولان خواست مراقب نقل و انتقالات این تیم باشند و اجازه ندهند برخی افراد با سرنوشت ملوان بازی کنند.

خبرگزاری مهر: علی چینی در گفت‌وگو با خبرنگار اظهار داشت: نمی‌دانم مسئولان ملوان، آقای میرابی را از کجا پیدا کرده و چطور به این شخص اعتماد کرده‌اند که مالکیت تیمشان را به او بسپارند؟ وی چطور مالکی است که در جیبش یک میلیون تومان پول پیدا نمی‌شود؟

وی اضافه کرد: قبل از اولین بازی ما در لیگ برتر، یک میلیون و ۱۰۵ هزار تومان پول نوار قلبی بازیکنان را بنده به درخواست ایشان، از جیبم دادم و به من گفتند «فردا این پول را به تو برمی‌گردانم». امروز که دو هفته از آن روز می‌گذرد، با امروز و فردا کردن و وعده دادن، هنوز طلب یک میلیونی من را پس نداده‌اند. پس چطور وی توان اداره تیمی مثل ملوان را دارد؟

مربی پیشین تیم فوتبال ملوان تصریح کرد: روزی که علی لطیفی در خصوص این آقای مالک افشاگری کرد، او را از کار برکنار کردند و ایشان سه بار به من پیام داد که به جای لطیفی، سرمربی تیم شوم. در پاسخ به او گفتم که «دور زدن در رفاقت، خط قرمز خانواده ما است. من شاگرد مکتب اسطوره‌هایی مثل حجازی و پورحیدری هستم و دور زدن در فوتبال را بلد نیستم».

چینی خاطرنشان کرد: وقتی من این پیشنهاد را نپذیرفتم، فردی را که حدش کوتاه است را به جای لطیفی، سرمربی کرده‌اند تا به اهدافشان در این تیم برسند.

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: آقای میرابی که امروز مالک ملوان هستید! شما در زمان فوتبالتان یک فوتبالیست متوسط بودید و در سطح بالا بازی نکردید و شاید به همین دلیل، مرام فوتبالیست‌های بزرگ را ندارید و با وعده و وعید، تیمتان را اداره می‌کنید اما این را بدانید که زمان قول دادن و عمل نکردن در ملوان سپری شده است و هواداران این تیم هوشیارتر از آن هستند که اجازه بدهند این روند ادامه داشته باشد.

چینی بیان کرد: من در جوانی همبازی سیروس قایقران بودم که اسطوره قدیمی تیم گیلان و ملوان است. آقای میرابی در این تیم امثال قایقران بازی‌ کرده‌اند. شما بدانید کجا آمدید و مسئولیت چه تیمی را گرفته‌اید. ملوان دهها هزار تماشاگر عاشق دارد که با این تیم زندگی می‌کنند؛ با شادی‌های آن شاد و با ناراحتی‌های آن غمگین می‌شوند. لطفاً احساسات هواداران را قربانی اهداف خود نکنید.

وی ادامه داد: شاید تا چند روز پیش هواداران ملوان نمی‌دانستند چرا بازیکنان زیادی از این تیم می‌رفتند و به اشتباه فکر می‌کردند علی لطیفی زمینه جدایی آنها را فراهم می‌کند اما امروز مشخص شده که چه کسی به دنبال جدایی بازیکنان بزرگ و تأثیرگذار از ملوان بود. به مسئولین ورزش شهر انزلی هشدار می‌دهم؛ مراقب نقل و انتقالات تیمتان باشید.

چینی تأکید کرد: وقتی فردی که ادعای مالکیت می‌کند، دست بازیکن چک سرقتی می‌دهد و برای تردد بازیکنان، تاکسی اجاره می‌کند و محل اسکان بازیکنان را در خانه‌های اجاره‌ای مسافران تعیین می‌کند، چطور می‌تواند از پس هزینه‌های یک تیم دسته اولی، هزینه‌های سفر، اجاره زمین، میزبانی و ... برآید؟

مربی پیشین تیم فوتبال ملوان اظهار داشت: بار دیگر از مسئولان ورزش انزلی تقاضا می‌کنم که به احترام اسطوره‌هایی مثل قایقران، غفور جهانی و دیگر بازیکنان قدیمی این تیم و دهها هزار هوادار عاشق، هوای تیمشان را داشته باشند و از آن مراقبت کنند. ملوان یک امانت بزرگ است که باید به اهلش سپرده شود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
انجمن پرستاری ایران_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
انجمن پرستاری ایران_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_4
انجمن پرستاری ایران_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
انجمن پرستاری ایران_2
شیرآلات زمانی_2
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی نوین_فوتر