آرمینا صادقیان دومین سهمیه المپیک تیراندازی را گرفت
۹۰۱۵۱۱
۰۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۵
۳۰۵۷
آرمینا صادقیان بانوی ملی پوش ایران با کسب بالاترین امتیاز جواز حضور در فینال تفنگ بادی را کسب کرد و دومین سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو را کسب کرد.

خبرگزاری ایسنا: آرمینا صادقیان بانوی ملی پوش ایران با کسب بالاترین امتیاز جواز حضور در فینال تفنگ بادی را کسب کرد و دومین سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو را کسب کرد.

فینال تفنگ بادی بانوان در حالی تا دقایقی دیگر برگزار می شود که آرمینا صادقیان تیرانداز شایسته کشورمان با ۶۲۸.۳ امتیاز به عنوان نفر هشتم راهی فینال شذ و با توجه به در نظر گرفتن نتیجه فینال موفق به کسب دومین سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو شد .

آرمینا صادقیان دومین سهمیه المپیک تیراندازی را گرفت

در این فینال ۶ تیرانداز در رقابت های جهانی و قاره ای موفق به کسب سهمیه المپیک شده بودند که ۲ سهمیه باقی مانده به چین تایپه و ایران رسید.

همچنین فاطمه کرم زاده دیگر تیرانداز کشورمان با ۶۲۶.۹ در جایگاه هفدهم جهان به کار خود پایان داد.

دراین بخش نمایندگان کشورهای، ایالات متحد امریکا، روسیه، کره جنوبی، هند دو ورزشکار، چین تایپه، آلمان، بریتانیا و ایران در فینال با یکدیگر به رقابت می پردازند.

علاوه بر این امروز ۲ بانوی ملی پوش ایران در ماده تپانچه ۲۵ متر در خط آتش قرار گرفتند.

در این ماده و در مرحله دقت، گلنوش سبقت الهی با ۲۸۹ امتیاز در رده بیست و سوم قرار گرفت و هانیه رستمیان با ۲۸۹ امتیاز بیست و هفتم شد.

مسابقات جام جهانی و کسب سهمیه المپیک با حضور۵۴۳ ورزشکار از ۷۲ کشور جهان از ۵ تا ۱۲ شهریورماه در شهر ریو – برزیل در حال برگزاری است.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج