حقدوست: ذوب‌آهن مدعی قهرمانی است
۹۰۱۵۹۹
۰۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۴
۲۵۷۴ 
مجتبی حقدوست، هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن مدعی است که ذوبی‌ها در فصل جدید لیگ برتر یکی از مدعیان جدی قهرمانی هستند.

خبرگزاری تسنیم: مجتبی حقدوست با اشاره به آخرین وضعیت ذوب‌آهن بعد از شکست خانگی برابر سایپا گفت: تیم ما شرایط خوبی دارد و باخت برابر سایپا را فراموش کردیم. اشتباهات فردی و بدشانسی باعث شد تا نتیجه این بازی را واگذار کنیم، ولی تمام هدف ما این است که باخت خانگی برابر سایپا را در هفته دوم جبران کنیم.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن در مورد تقابل تیمش با پارس جنوبی در هفته دوم لیگ برتر نیز تصریح کرد: بازی سختی در پیش داریم. در کل دیدارهای خارج از خانه شرایط خاص خودشان را دارند. میزبان دنبال نتیجه گرفتن است، ولی ما هم می‌خواهیم استارت بردهای‌مان را از این بازی بزنیم. امیدوارم در هفته دوم باخت به سایپا را جبران کرده و پارس جنوبی را شکست دهیم.

حقدوست در پاسخ به این پرسش که «آیا ذوب‌آهن را می‌توان در بین مدعیان قهرمانی قرار داد؟»، خاطرنشان کرد: ذوب‌آهن تیم باکیفیتی است و بازیکن باکیفیت زیادی هم داریم. شک نکنید ذوب‌آهن در این فصل مدعی قهرمانی است.

وی درباره غیبت بازیکنان سرباز ذوب‌آهن در بازی‌های این تیم نیز تصریح کرد: مهدی‌پور، پهلوان و اسماعیلی‌فر بازیکنان تأثیرگذاری هستند که متأسفانه هنوز مجوز همراهی ذوب‌آهن را در لیگ برتر به دست نیاورند. امیدوارم آنها خیلی زود به تیم ما اضافه شوند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج