روایت همسرِ بازیکن گل‌گهر از اخراج محترمانه!
۹۰۲۴۴۱
۰۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۱
۸۰۰۹
تماشاچی پرده‌نشین هفته دوم لیگ؛
خانم مادلن بوسمن همسر کوین جانسون بازیکن هلندی گل گهر بعد از ۲۰ دقیقه تماشای بازی تیم همسرش از VIP ورزشگاه دستگردی به ساختمان اداری مشرف به زمین هدایت شد و ادامه بازی را از آنجا دید.

ورزش سه: روز گذشته اگرچه دیدار دو تیم سایپا و گل گهرسیرجان در ورزشگاه پاس قوامین از لحاظ فنی نکته ویژه ای نداشت و شاهد یک بازی درگیرانه از سوی دو تیم بودیم و سرانجام نیز بازی با تساوی بدون گل خاتمه یافت ولی حضور خانم مادلن بوسمن همسر کوین جانی جانسون بازیکن هلندی گل گهر سیرجان در قسمت VIP ورزشگاه دستگردی سبب شد تا این بازی یک خبرحاشیه ای پررنگ داشته شد.

حضور خانم بوسمن البته وقتی خبرسازتر شد که پس از 20 دقیقه، او را از قسمت VIP خارج کردند و به ساختمان مجاور، جایی که سابق بر این، اتاق سردار آجرلو مدیرعامل سابق باشگاه پاس بود، منتقل کردند.

روایت همسر بازیکن گل‌گهر از اخراج محترمانه!

این اتفاقات سبب شد تا دیداری با خانواده جانسون در هتل المپیک داشته باشیم و از مادلن بوسمن در مورد اولین تجربه حضورش در ایران و نگاهی که نسبت به ایران دارد، بپرسیم.

در ادامه می توانید مصاحبه ما با کوین جانی جانسون هافبک 26 ساله گل گهر سیرجان و همسرش مادلن بوسمن را ساعتی پیش از ترک ایران را دنبال کنید.

*سوال ابتدایی ما از جانسون بود و از او درمورد دیدار سایپا و گل گهر سیرجان پرسیدیم که دومین تساوی را برای نماینده کرمان در پی داشت.

فکر می کنم این بازی بهتر از بازی قبلی ما برابر نساجی مازندران بود و اینجا بهتر بازی کردیم. در زمین هم بهتر بازی کردیم ولی متاسفانه موفق به گل زدن نشدیم. ما یک امتیاز گرفتیم ولی سه امتیاز را می خواستیم. اما بازی بعد جبران می کنیم و سه امتیاز را می گیریم.

*لیگ ایران را چطور ارزیابی می کنی پس از انجام دو بازی.

خب فکر می کنم تفاوت مهم با لیگ هلند این است که خیلی فیزیکی است. در لیگ ایران بازیکنان تنومندی وجود دارند که خیلی فیزیکی بازی می کند و فکر می کنم این بزرگترین تفاوت باشه. در هلند بیشتر تاکتیکی بازی می کنیم و آنجا در زمین های خوبی بازی می کنیم.

ما در هلند روی چمن های مصنوعی بازی می کنیم و به همین دلیل صاف است. اما اینجا چمن بلند است و فکر می کنم این یک تفاوت بزرگ است ولی باز هم تاکید می کنم که بزرگترین تفاوت همان بازی فیزیکی در فوتبال ایران است که به آن اشاره کردم.

روایت همسر بازیکن گل‌گهر از اخراج محترمانه!

*سوال بعدی ما از مادلن بوسن همسر جانسون بود. از خانم بوسمن در رابطه با اولین عکس العملش پرسیدیم؛ وقتی همسرش پیش او رفت و گفت می خواهد به لیگ ایران برود.

اولین واکنشی که نشان دادم این بود که چرا اینقدر دور ؟! می دانستم که قرار است به یک کشور دیگر برویم ولی انتظار ایران را نداشتم. به من گفت شاید به باشگاهی در اروپا بروم؛ اما الان اینجا هستم و همه چیز خوب است.

*ایران را چطور دیدی؟

ایران کشور زیبایی است و مردم مهربانی دارد.

*برنامه ای برای دیدن مکان های زیبای ایران دارید؟

بله امیدوارم دفعه بعدی که کوین را در ایران می بینم، بتوانیم تهران یا حتی خارج از تهران را ببینیم. من جاهای قشنگ اینجا را نمی شناسم.

*مردم وقتی نام ایران را می شوند، معمولا نگران مسائل امنیتی می شوند. شما هم با این موضوع درگیر بودید وقتی فهمیدید، همسرتان قصد آمدن به ایران دارد؟

راستش را بگویم، کمی نگران بودم. قبل از اینکه به اینجا بیایم، کمی می ترسیدم. اما وقتی به ایران رسیدم، ترسم از بین رفت.

*شما وقتی در حال تماشای بازی تیم همسرتان بودید، مردی پیش شما آمد و از شما خواست تا از قسمت VIP خارج شوید. برایتان این موضوع شوکه کننده بود؟

خب من قبل از اینکه به بازی بیایم، شنیده بودم که زنان در ایران هنوز نمی توانند بازی فوتبال را تماشا کنند، اما مدیربرنامه های کوین به من زنگ زد و گفت که من هماهنگ کردم و تو می توانی بازی همسرت را ببینی. خب در مورد آن فرد هم خیلی خوب بود.

من او را دیدم و او راه را به من نشان داد و در کنارم نشست. اما بعد از 20 دقیقه از من خواستند تا آنجا را ترک کنم، چون مثل اینکه با کسانی که تماشا کردن بازی یک زن را دوست نداشتند، مشکل پیدا کردند.

آن موقع ترسیده بودم و گفتم شاید مشکلات بزرگتری ایجاد شود. ما به یک ساختمان دیگر رفتیم و من می توانستم بازی را آنجا ببینم.

*جای جدیدی که تو را برده بودند، راحت بود؟

چند دقیقه طول کشید تا آرام بشوم و پس از آن برای من چایی، هندوانه و شیرینی آوردند. آن وقت بود که احساس راحتی کردم.

*با این حال شما باید احساس خوشحالی داشته باشید، چون خانم های زیادی در ایران هستند که دوست دارند یک بازی فوتبال را از نزدیک ببینند و هنوز موفق نشده اند.

بله می دانم. امیدوارم ماه بعد هم بتوانم کوین را ببینم و امیدوارم آن بازی را بتوانم در کنار خانم های دیگر در ایران تماشا کنم؛ اینطوری خیلی خوب می شود.

*سوال بعدی ما از کوین جانی جانسون بود. از او پرسیدیم آیا برنامه ای برای آوردن خانواده اش به ایران دارد یا خیر؟

نه در این فصل نه، اما شاید اگر در فوتبال ایران بمانم، برای فصل بعدی این کار را انجام دهم. اگر ماندم، می توانم به این موضوع فکر کنم، چون دو سال زندگی کردن به این شکل سخت می شود. ما در موردش صحبت کردیم ولی الان وقتش نیست، چون تازه اول فصل است. الان زمان مناسبی برای فکر کردن به این موضوع نیست.

*گل گهر دو امتیاز از دو بازی قبلی کسب کرده؛ نظر شما در مورد بازی های آینده تیم چیست؟

اگر بتوانیم مثل هفته گذشته و این هفته پیشرفت کنیم، شاید بتوانیم بازی های زیادی را ببریم و در جدول هم در بالاترین رده قرار بگیریم. قطعا ولی ما بزرگترین و بهترین تیم لیگ نیستیم، اما می توانیم کاری کنیم که بقیه تیم ها بازی سختی در برابر ما داشته باشن.

*اگر بازی های دیگر را می بینید، کدام تیم ها را قوی تر دیده اید؟

زیاد نتوانسته ام بازی های دیگر را ببینم. اگر هم ببینیم، اسم آنها را نمی توانم بخوانم (باخنده)؛ اما می دانم پرسپولیس، استقلال و سپاهان تیم های بزرگی هستند. ما مقابل دو تای آنها بازی کردیم و فکر می کنم کارمان خیلی خوب بود. لیگ ایران سخت است و فضای متفاوتی دارد ولی فکر می کنم، ما می توانیم فضا را برای آن تیم ها سخت کنیم.

انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:27 - 1398/06/09
یعنی خاک بر سرتون خاک جهنمی که میگید بر سرتون
Iran, Islamic Republic of
21:48 - 1398/06/09
سلام
خداییش زشته که خانومها نتونن برن ورزشگاه و فوتبال ببینند‌.
بخاطر همین چیزهاست که خارجیها از اومدن به ایران امتناع میکنن.
به امید روزی که همه زنان سرزمینم آزادانه برن فوتبال ببینند‌
پاسخ ها
من یک پرسپولیسیم
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
خداکنه
من یک پرسپولیسیم
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
واقعاً
Iran, Islamic Republic of
23:13 - 1398/06/09
فقط آبرو بری بلدید.
خاک برسر باعث و بانی
پاسخ ها
من یک پرسپولیسیم
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
راست میگه
Sweden
23:28 - 1398/06/09
واقعا جای تاسف داره!!!!!
دنیا به کجا میره و ما به کجا!!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج