۱۵۵میلیون یورو بودجه برای نقل و انتقالات رئال
۹۰۲۵۷۴
۱۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸
۳۰۵۲ 
تیم فوتبال رئال مادرید به فاصله چند روز مانده به پایان نقل و انتقالات ۱۵۵ میلیون یورو برای خرید بازیکن یا بازیکنان مورد نیازش در اختیار دارد.

خبرگزاری مهر: در حالی که زمان زیادی تا به پایان رسیدن مهلت نقل و انتقالات باقی نمانده است، تیم فوتبال رئال مادرید هنوز پول زیادی برای خرج کردن دارد. این باشگاه توانسته به خوبی مسائل مالی‌اش را مدیریت کند و حالا ۱۵۵ میلیون یورو برای خرج کردن دارد.

پل پوگبا که اولین هدف زیدان در بازار نقل و انتقالات است شاید خرید این تیم باشد و شاید هم پرونده نیمار هنوز به طور کامل برای سفیدپوشان بسته نشده باشد.

این تیم قبلاً هم در روزهای پایانی نقل و انتقالات خریدهای بزرگ انجام داده است و بازیکنانی مانند رونالدوی برزیلی، لوکا مودریچ و گرت بیل در این شرایط به تیم اضافه شدند. هرچند که این بار رئال در حال معامله برای یک فروش بزرگ است و قرار است کیلور ناواس به زودی به پاری‌سن ژرمن منتقل شود. از طرفی هم آلفونسو آرئولا را قرار است برای نیمکت و به عنوان ذخیره کورتوا بخرد.

رئال به غیر از نیمار و پوگبا به دنبال بازیکنان دیگری هم بوده که در نتیجه بازیکنان دیگر هم به این تیم نسبت داده شده‌اند اما از میان این بازیکنان کریستین اریکسن از تاتنهام و دنی فان دبیک بیش از باقی به این تیم نزدیک هستند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج