مصدومیت، بلای جان گواردیولا در سیتی!
۹۰۲۶۶۵
۱۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳
۲۵۳۴ 
بعد از لروی سانه، آیمریک لاپورته نیز به جمع مصدوم‌های سیتی اضافه شد و تا مدت‌ها نمی‌تواند تیمش را همراهی کند.

ایسنا: به نقل از دیلی میل، منچسترسیتی در خانه با چهار گل توانست برایتون را شکست دهد. سرخیو آگوئرو دو بار، کوین دی بروین و برناردو سیلوا برای سیتی گلزنی کردند.

بعد از آنکه لروی سانه در دیدار جام خیریه در ابتدای فصل مصدوم شد و مشخص شد تا مدت‌ها نمی‌تواند تیمش را همراهی کند، آیمریک لاپورته مدافع گرانقیمت این تیم نیز در بازی برابر برایتون مصدوم شد و از زمین بازی بیرون رفت.

مصدومیت این بازیکن فرانسوی از ناحیه زانو است و جدی به نظر می‌رسد و ممکن است او نیز تا مدت‌ها نتواند سیتی را همراهی کند. به همین خاطر او که به تیم ملی فرانسه دعوت شده بو، باید به مداوای زانوی مصدوم خود بپردازد و ساموئل اومتیتی جای او را در تیم ملی فرانسه خواهد گرفت.

لاپورته بعد از این دیدار به بیمارستان منتقل شد و گواردیولا نیز تایید کرد مصدومیت این بازیکن جدی است و ممکن است تا ماه‌ها نتواند برای این تیم به میدان برود.

این دو مصدومیت ممکن است طبق گفته جرمن جناس، کارشناس فوتبال انگلیس ضربه سختی به مدافع عنوان قهرمانی بزند. با رفتن ونسان کمپانی از جمع سیتیزن‌ها سیتی با کمبود بازیکن روبرو شده است و فرناندینیو در بازی برابر برایتون جای لاپورته کارهای دفاعی را انجام داد.

منچسترسیتی در بازی بعدی خود در لیگ برتر باید در زمین تیم نوریچ به میدان برود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج