استارت تیم ملی و غیبت عجیب دستیاران ویلموتس!
۹۰۲۸۴۲
۱۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۱
۵۷۹۵ 
تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی برگزار شد که برخی از دستیاران سرمربی بلژیکی تیم ملی در محل تمرین حضور نداشتند.

خبرگزاری فارس: تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران برای دیدار با هنک‌کنگ در شرایطی برگزار شد که پیش از شروع تمرین عکسی از زنده‌یاد مهدی شادمانی خبرنگار ورزشی که امروز مراسم تشیع پیکر او برگزار شد در محل تمرین نصب شده و خبرنگاران رسانه‌های گروهی پیش از آغاز برنامه‌های تیم ویلموتس فاتحه‌ای را برای شادی روح آن مرحوم قرائت کردند.

* علیرضا بیرانوند، رشید مظاهری، سیدحسین حسینی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، سیاوش یزدانی،‌احسان حاج‌صفی، مسعود شجاعی،‌ ووریا غفوری، علی کریمی مهدی ترابی، احمد نوراللهی، وحید امیری و نادری 13 بازیکن حاضر در محل تیم ملی بودند.

* تمرین امروز تنها با حضور بازیکنان استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی برگزار شد و قرار است لژیونرهای فوتبال ایران طی روزهای آتی به جمع شاگردان ویلموتس اضافه شوند.

* تمرین ملی‌پوشان امروز در شرایطی برگزار شد که وحید هاشمیان بازیکنان را برای برنامه‌های تاکتیکی آماده کرد. وی در بخش ابتدایی تمرین بازیکنان را گرم کرد و سپس آنها در اختیار مارک ویلموتس قرار گرفتند.

* نکته عجیب تمرین تیم ملی غیبت تعدادی از دستیاران سرمربی بلژیکی بود. به طور مثال تنها مانیل فریرا و وحید هاشمیان از جمع دستیاران سرمربی تیم ملی در محل تمرین حضور داشتند و اسپینوسی به همراه مربی بدنساز کوین مینی در محل تمرین حضور نداشتند. دلیل غیبت این مربیان مشخص نبود اما در کمال تعجب علیرضا بیرانوند، سیدحسین حسینی و رشید مظاهری خودشان مشغول تمرین بودند و مربی نبود که با آنها کار کند.

* اولین بخش تاکتیکی تمرین امروز به برنامه‌ای ترکیبی و حفظ توپ در گروه‌های چهار نفره اختصاص داشت که ویلموتس نکات لازم را در حین این تمرین به شاگردانش گوشزد کرد.

با گذشت 20 دقیقه از تمرین امروز خبرنگاران محل تمرین تیم ملی را ترک کردند.

تیم ملی فوتبال ایران برای مسابقات مقدماتی جام جهانی و دیدار با هنک‌کنگ آماده می‌شود.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج