استیلی با لباس ورزشی در کنار ملی‌پوشان
۹۰۳۱۲۹
۱۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰
۲۳۱۰ 
تمرینات تیم امید ایران در نوبت صبح در زمین آکادمی ملی فوتبال پیگیری شد.

خبرگزاری فارس: تمرینات تیم ملی امید ایران امروز صبح در آکادمی ملی فوتبال پیگیری شد و بازیکنان برنامه‌های آماده سازی را زیر نظر مربیان انجام دادند.

*در بخش اول این تمرین بازیکنان به صورت گروهی به گرم کردن پرداختند. در این بخش بازیکنان با شور و سر و صدای زیاد و انجام دستورات مربی بدنساز مشغول بودند و این بخش با نشاط زیادی پشت سر گذاشته شد.

*در بخش بعدی بازیکنان با انجام حرکات بین موانع گرم کردن خود را ادامه دادند و پس از آن به انجام حرکات با توپ پرداختند.بعد از اینکه بازیکنان حرکات با توپ را انجام دادند به دو گروه تقسیم شدند و نکات تاکتیکی را زیر نظر مربیان از طریق بازی درون تیمی پیگیری کردند.

*دروازه‌بانان نیز زیر نظر مربی دروازه‌بان‌ها تمرینات اختصاص خودشان را پیگیری کردند.

استیلی با لباس ورزشی در کنار ملی‌پوشان

*مهدی قائدی و محمد محبی دو بازیکن جوان تیم‌های استقلال و سپاهان به علت مصدومیت تمرین نکردند و روی نیمکت نشستند.

*معراج اسماعیلی دروازه‌بان جوان تیم ذوب‌آهن نیز در ابتدای تمرین امروز دچار مصدومیت شد و ادامه تمرین را از کنار زمین نظاره‌گر بود.

*در ادامه تمرین امیدها بازیکنان پس از مرور کارهای تاکتیکی یک بازی درون تیمی را انجام دادند و پس از اتمام بازی درون تیم به سرد کردن بدن‌ها زیر نظر فرهاد مجیدی مشغول شدند.

استیلی با لباس ورزشی در کنار ملی‌پوشان

*حمید استیلی مدیر تیم امید در تمام مدت تمرین با لباس ورزشی در کنار زمین ایستاده بود و نظاره‌گر تلاش بازیکنان تیم المپیک ایران بود و نکاتی را هم به بازیکنان و کادر فنی تیم امید منتقل می‌کرد.

*مرتضی محصص رئیس کمیته فنی فدراسیون فوتبال تماشاگر تمرین امیدها بود.

*در حین تمرین بازیکنان تیم امید پزشک این تیم مشغول بررسی عکس‌های رادیولوژی بازیکنان بود.

*جواد پاینده مدیر رسانه‌ای تیم امید که مصاحبه مهدی قائدی و انتقاد او به زمین تمرین را شنیده بود در جمع خبرنگاران حاضر شد و توضیحاتی را در خصوص زمین‌های محل برگزاری تمرینات این تیم به خبرنگاران ارائه داد. وی گفت: از ابتدای مرحله مقدماتی که اردوها آغاز شد امکانات واقعا متفاوت بوده، بازیهای مقدماتی خوبی داشتیم اردوی بسیار خوب در قطر داشتیم و امکانات در مرحله مقدماتی نسبت به گذشته بی سابقه بود.

در این مرحله هم دو بازی مفید با ازبکستان داریم و برای کادر فنی مهم است.در مورد شرایط زمین تیم‌های ملی دیگر هم از این زمین ها به صورت ‌همزمان استفاده می‌کنند. در این ترافیک کاری امکان‌ این‌نیست که همه تیم ها از تمامی زمین‌ها بتوانند بهره ببرند. ما در اسفندماه از زمین شماره۲ استفاده کردیم ولی در ترافیک‌ فعلی مجبوریم از زمین های خارج از آکادمی هم استفاده کنیم که بعضی از زمین ها ممکن است شرایط خوبی نداشته باشند که در اردوی بعدی از آن‌ها استفاده نمی‌کنیم. این مشکل اجتناب ناپذیر است و همه تیم‌ها در پایان هفته جاری تهران را ترک خواهند کرد.

*پس از پایان تمرین حمید استیلی برای دقایقی با امید نورافکن و محمد خدابنده‌لو صحبت کرد و تذکراتی را به آنها داد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج