خرابکاری در سایت موشکی ایران صحت دارد؟
۹۰۴۲۷۶
۱۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰
۱۰۷۴۶ 
رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: گزارشی از خرابکاری در سایت موشکی به ما نرسیده است به گفته کارشناسان نقص فنی باعث مشکل شده است.

ایلنا نوشت: رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: گزارشی از خرابکاری در سایت موشکی به ما نرسیده است به گفته کارشناسان نقص فنی باعث مشکل شده است.

سید محمود واعظی درباره این‌که برخی عنوان می‌کنند هنگام پرتاب ماهواره ناهید خرابکاری صورت گرفته است، گفت: در آخرین گزارشی که به دست ما رسیده است چیزی مبنی بر اینکه خرابکاری صورت گرفته مشاهده نشده است.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور خاطرنشان: معمول این است که قبل از پرتاب ماهواره آزمایش‌هایی صورت گیرد تا هنگامی که پرتاب اصلی می‌خواهد اتفاق بیفتد دست‌اندرکاران این امر خاطرشان جمع باشد که مشکلی پیش نمی‌آید.

وی افزود: در زمانی که درحال تنظیم ماهواره بودند مشکلی پیش آمده که منجر به انفجار شده است.تا این لحظه مشکلی عنوان شده فنی است و خرابکاری نیست.

واعظی تاکید کرد: البته طبیعی است که همیشه این گونه مسائل که پیش می‌آید بررسی‌های لازم صورت گیرد که دوستان در حال بررسی هستند.

وی با بیان اینکه احتمال خرابکاری هرچند که ضعیف باشد باید مورد بررسی قرار گیرد، گفت: تا این لحظه تمام گزارش‌هایی که به ما داده‌اند حکایت از آن دارد که یک اشکال فنی در این قضیه دخیل بوده است.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر این‌که در گذشته شاهد بودیم احمدی‌نژاد برای روسای جمهور آمریکا نامه نوشت و با واکنشی هم رو به رو نشد اما چرا هنگامی که صحبت از مذاکره حتی تلفنی میان ایران و آمریکا می‌شود عده‌ای آن را خط قرمز اعلام می‌کنند و دلواپسان ابراز نگرانی می‌کنند، بیان کرد: در اینکه یک گروهی در ایران هستند، با هر اقدامی که دولت انجام می‌دهد مخالف هستند و هیچ اصولی هم برای این کار ندارند، شکی نیست.

وی ادامه داد: همین گروه هشت سال هم دولت دستشان بود و حمایت می‌کردند. چرا شما فقط همین یک نامه را می‌بینید؛ همین لوایح چهارگانه‌ای که خودشان طراحی و کارهایش را انجام داده‌اند امروز بزرگترین مخالفش هستند.

واعظی تاکید کرد: این دوگانگی قابل قبول نیست، اما خب چه کار کنیم؟ به هرحال این‌ها هستند و باید در کنارشان زندگی کرد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:57 - 1398/06/14
واقعا دارد حقیقت رویش گردوغبارمی نشیند که اگر این طوفان شن همکنون فعال شود چیزی ونشانی از درگرانبها راننواهیم دید.پس وکارمان رابه عقب برگردانیم .
Iran, Islamic Republic of
10:59 - 1398/06/14
آقای واعظی انصاف داشته باشید در زمان احمدی نژاد ایران تحریم کامل بود ولی کشور در حال پیشرفت کارگران صاحب خانه و ماشین شدند مملکت خیره ارزی داشت ماهواره پرتاب شد و دولت خیلی راحت برای آمریکا خط و نشان میکشید و هیچ اتفاقی هم نیفتاد ولی در زمان شماها از اول هم همه گفتند که هسته‌ای بهانه است ولی شما قبول نکردید و با این برجام کشور را 20 سال بعقب کشیدید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
دوست عزیز شما از کدوم ذخیره ارزی و..حرف می زنید
شما را به خدا انصاف داشته باشید وبا سلیقه شخصی قضاوت نفرمایید.
ومطالعات سیاسی ،اقتصادی و...تان را بیشتر کنید
کارگرزحمت کش
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
برادریادت رفته کلاماایرانی هافراموش کاریم پراید۷میلیونی شد۲۳دلارهزاروصدشدهفت وارد۵۰۰تومانیشد۴۰پس نگوییم اون خوب بوده این بد
همه اینهاتارای نگرفتن مردم مردم میزنندبعدش این تکلیفمان است
Iran, Islamic Republic of
11:00 - 1398/06/14
در کنارشان زندگی کنید ولی نه زندگی مسالمت آمیز
Iran, Islamic Republic of
11:53 - 1398/06/14
اینها چه کسانی هستند آقای واعظی چرا افشایشان نمیکنید چرا اسمشان را به مردم نمیگویید اصلا اگرمجرم هستند ازطریق قانون با آنها برخوردی صورت نمیگیرد چه دلیلی هستش که میگویید کاری نمیتوان کرد وباید دزکنارشان زندگی کرد؟؟؟
پاسخ ها
قاسمی
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
دوره میگید مثل یک این خرابکاری بوده ولی شما دارید بمردم‌دوره میگید. خرابکاری از امریکا پول میگیره شما باید این بی ناموس را بگیر ید و مثل همین موشک منفجرش کنید جلو خانوادش
United Arab Emirates
12:23 - 1398/06/14
انفجار همزمان با فاصله کم در پنج نقطه مشکل فنی بوده ؟؟؟
پاسخ ها
.
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۴
مگر آذری جهرمی نگفت ک ناهید اینجاست صبح همگی بخیر . صحیح و سالم .پس چطور شد اعتراف کردید ک منفجر شده
-
12:56 - 1398/06/14
هیچگونه مدیریتی ندارین مجبورین از دیگران گلایه آنها مقصر بدانید متاسفم برای دولت تدبیر امید ...امیدهمه ناامید کردین
Iran, Islamic Republic of
14:20 - 1398/06/14
وقطی یه اتفاقی میوفته به دروغ خبرهای کشورهای خارجی روتکذیب نکنیدکه بعدآخرش مجبورشین تاییدشون کنیداوناباعکسهای ماهواره ای گفتندیکوی پرتاب ماهواره منفجرشده ولی وزیرجوان وکم خردمااینوتکذیب کردوگفت حال ناهیدخوبه ولی سه روزبعدش مجبورشدن اعتراف کنن که آره منفجرشده، حالاخدامیدونه چقدردروغای دیگه ای هم گفتن چقدراخبارحقیقی روتکذیب کردن و... دولت کذاب شده جدیدن
Iran, Islamic Republic of
16:30 - 1398/06/14
تاپیروزی ونتیجه حاصل مطلوب،به تلاش وکوشش وپژوهش،ادامه دهید
Iran, Islamic Republic of
19:44 - 1398/06/14
دولت احمدی نژاد هرچیم بود دولت حامی مردم فقیر بود ولی دولت روحانی فقط حامی 4 درصد ثروتمند کشور است
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج