مایکل اوون، کاپلو را آشغال خطاب کرد!
۹۰۴۴۲۴
۱۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۰
۵۶۶۲
ستاره سابق تیم ملی در کتابش حسابی از خجالت فابیو کاپلو در آمد و از او به‌عنوان یک آشغال یاد کرد.

خبرآنلاین: مایکل اوون، فابیو کاپلو را «آشغال» خطاب کرده و درباره او نوشته است: «کاپلو فوتبال ملی‌ام را پایان داد، اما این دلیلی برای آن نیست که او را آشغال خطاب می‌کنم. زمانی که به تیم ملی آمد نخستین نکته‌ای که متوجه‌اش شدیم سخت‌گیری در رابطه با رژیم غذایی بود. دومین نکته اینکه او حتی یک کلمه انگلیسی بلد نبود.

همه به هم نگاه می‌کردیم و فکر می‌کردیم که چگونه او می‌خواهد مربی ما باشد؟ نمی‌دانستیم فدراسیون فوتبال انگلیس با چه هدفی این مربی که انگلیسی بلد نیست را استخدام کرده بود.

مایکل اوون، کاپلو را آشغال خطاب کرد!

او من را روی نیمکت می‌نشاند و در ۱۰ یا ۱۵ دقیقه پایانی بازی می‌داد. رسانه‌ها از من درباره این موضوع می‌پرسیدند و من چه می‌توانستم بگویم؟ متوجه شده بودند که خوشحال نیستم و کاپلو هم چیزی نگفته بود چون انگلیسی بلد نبود!»

او در ادامه این کتاب نوشت: «احساس می‌کردم کاپلو می‌خواهد یک چیز را تغییر دهد و آن دوران بازی ملی مایکل اوون بود. او یک آشغال بود. کاپلو ضربه‌ای سنگین به دوران ملی من و فوتبال انگلیس وارد کرد.»

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:48 - 1398/06/14
برو بمیر عوضي .اشغال تویی که چون ینفر زبون کشور تورو بلد نیست. ادم نالایقی میدونی .چرا تو ایتالیایی بلددنیستی ؟ پس توام احمقی ها ؟
Iran, Islamic Republic of
23:17 - 1398/06/14
این خبر رو دیروز به شکل دیگه چاپ کرده بودید !!!!تکراری!!!!
Iran, Islamic Republic of
02:35 - 1398/06/15
ازبس که بی شخصیته انگلیسی کفیث
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج