ورزشگاه ممتاز ایران در آستانه تعطیلی
۹۰۴۴۹
۱۴ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۵
۶۳۶۳
ورزشگاه تختی تهران در وضعیت بحرانی قرار دارد و ماموران برای قطع برق به این مجموعه مراجعه کردند.
تسنیم:  ورزشگاه تختی تهران در وضعیت بحرانی قرار دارد و ماموران برای قطع برق به این مجموعه مراجعه کردند.

صبح امروز ماموران اداره برق برای قطع برق ورزشگاه تختی به این مجموعه مراجعه کردند تا وضعیت بحرانی در این مجموعه ورزشی کامل شود. مجموعه ورزشی تختی مدت 2 سال و نیم است که بودجه‌ای از دولت دریافت نکرده و در حالی که در سه ماه اخیر حقوق پرسنل این مجموعه به صورت کامل پرداخت نشده، مدیریت مجموعه تختی بودجه‌ای برای پرداخت قبوض برق، آب و گاز این ورزشگاه نیز ندارد.

به همین دلیل بعد از تذکرات چندباره، ماموران اداره برق صبح امروز برای قطع برق مجموعه ورزشی تختی مراجعه کردند و توضیحات مدیر ورزشگاه و نمایندگان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران در مورد تبعات این اقدام آنها را قانع نکرد.

کلانترزاده مدیر ورزشگاه تختی اقدام به ممانعت از ورود ماموران برق به مجموعه برای قطع برق ورزشگاه کرد و به دنبال این موضوع این ماموران تصمیم بر این دارند برق ورزشگاه تختی را از پست برق بیرون مجموعه قطع کنند. این اتفاق تاکنون رخ نداده اما در صورت رخ دادن این اتفاق با توجه به قطع جریان برق و غیر فعال شدن لوله‌های آب گرم منتهی به چمن ورزشگاه، احتمال آسیب دیدگی جدی برای چمن این ورزشگاه وجود داشته و بدهی چند 10 میلیونی زمینه‌ساز خسارتی میلیاردی به این مجموعه ورزشی خواهد شد.

 پرسنل این مجموعه نیز با تهیه نامه‌ای به وزیر ورزش و جوانان خواهان پرداخت مطالبات معوقه خود شده‌اند. این اتفاقات در شرایطی رخ می‌دهد که قرار است این ورزشگاه روز یکشنبه آینده 20 بهمن میزبان دیدار نفت تهران و تراکتورسازی باشد.

تمامی این اتفاقات در ورزشگاهی رخ می‌دهد که از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا درجه A دریافت کرده اما اکنون در آستانه تعطیلی قرار گرفته است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج