مدیرعامل جدید هپکو معرفی شد
۹۰۵۰۹۰
۱۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۷
۸۹۵۵
طبق اعلام سازمان خصوصی‌سازی، ابوالفضل روغنی به‌عنوان مدیرعامل هلدینگ هپکو معرفی شد.

ایلنا: روابط عمومی سازمان خصوصی‌سازی از تعیین مدیرعامل جدید هلدینگ هپکو خبر داد. طبق اعلام این سازمان ابوالفضل روغنی به عنوان مدیرعامل هلدینگ هپکو معرفی شد.

در متن اطلاعیه سازمان خصوصی سازی آمده است:

پیرو برگزاری جلسه مورخ ۱۳۹۸/۶/۷ ستاد ملی تسهیل و رفع موانع تولید در استان مرکزی(اراک) به ریاست وزیر صمت و نیز نشست هفته قبل در مورد هماهنگی و پیگیری تصمیمات این جلسه که در محل وزارت صمت برگزار شد، در خصوص ادامه مسئولیت سازمان خصوصی‌سازی برای تعیین مدیریت(اداره) شرکت هپکو، مراتب مورد تصمیم‌گیری واقع و جلسات متعددی با سهامدار کنونی(عمده) هپکو در محل سازمان خصوصی‌سازی برگزار شد که بر این اساس با مدیر معرفی شده (پیشنهادی) از سوی استانداری استان مرکزی مذاکرات لازم صورت و در نهایت توافقات لازم صورت گرفت و تصمیماتی اتخاذ شد.

بر همین اساس روغنی گلپایگانی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت هپکو(هلدینگ) تعیین و مقرر شد سایر اعضای هیأت مدیره نیز با معرفی ایشان و توافق سازمان خصوصی‌سازی و سهامدار عمده هپکو به‌فوریت منصوب شوند.

همچنین موضوع انتخاب و تعیین مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره جدید در هپکو(هلدینگ) مورد موافقت سهامدار عمده هپکو است و مقرر شد حداکثر ظرف ۲۴ ساعت نسبت به انجام تشریفات ثبت قانونی آن توسط وی اقدام شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:32 - 1398/06/17
در تعیین مدیر عاملی یک واحد صنعتی , تخصص , سواد , تجربه , هیچ نقشی ندارد معِمولا , فعال سیاسی ( نماینده سابق) . مدیر معذول , مدیر ناکارامد بیکار. به همراه یک اتوبوس مشاور و همراه در اولویت هستند .
Iran, Islamic Republic of
10:43 - 1398/06/17
طبق قانون تجارت تجارت معمولا" مجمع عمومی هیات مدیره را انتخاب و آنگاه اعضای هیات مدیره از بین خود فردی را با آرا مدیرعامل و رییس هیات مدیره انتخاب می کنند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج