حبس و شلاق، مجازات ربودن آقا معلم
۹۰۵۱۳۴
۱۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۴:۳۲
۱۴۵۱۱
زن باردار که با همدستی یک دختر ۱۴ ساله وسه پسر جوان سناریوی ربودن مرد ثروتمند وسرقت از او را طراحی و اجرا کرده بودند پس از محاکمه در شعبه هفتم دادگاه کیفری استان تهران به ۵۷ سال حبس وهر یک به ۷۰ ضربه تازیانه محکوم شدند.

روزنامه ایران: بهمن پارسال مرد ۴۳ ساله‌ای با مراجعه به اداره پلیس در شهریار از دو زن و سه مرد زورگیر شکایت کرد و گفت: من معلم هستم مدتی قبل دو دختر جوان را سوار خودرو کردم، اما ناگهان سه پسر جوان هم به زور سوار خودروی من شدند و با تهدید چاقو ۱۴ میلیون تومان از کارت عابربانکم به سرقت بردند.

درپی طرح شکایت این معلم، تیم ویژه‌ای از کارآگاهان توانستند هر۵ متهم این پرونده را دستگیر کنند. متهمان در شعبه هفتم دادگاه کیفری به ریاست قاضی کیخا و با حضور یک مستشار محاکمه شدند.

درآغاز جلسه نماینده دادستان متن کیفرخواست را خواند و سپس شاکی در جایگاه ایستاد و به طرح شکایت پرداخت. آنگاه یکی از متهمان که زنی جوان و باردار بود پشت میز محاکمه ایستاد و در شرح واقعه به قضات گفت: شوهرم بیکار و بی پول بود و زندگی سختی داشتیم.

از آنجا که من باردار بودم نیاز به پول داشتم به همین خاطر تصمیم گرفتم با همدستی دوستم لعیا از این مرد زورگیری کنیم. لعیا طبق نقشه سوار خودروی این مرد شد بعد هم فرهاد و میثم که از اعضای گروه ما بودند در یک فرصت مناسب سوار خودروی گرانقیمت فرامرز شدند و او را با تهدید چاقو به صندلی عقب خودرو کشاندیم و پول‌هایش را سرقت کردیم.

وی در ادامه گفت: من بشدت پشیمانم آن موقع تازه باردار شده بودم و حالا که حدود هفت ماه است در زندان هستم شوهرم مرا رها کرده و چند روزی هم بیشتر به زمان زایمان من نمانده است. من خانه دار بودم، شوهرم بیکار و بی‌پول بود، مستأجر بودیم و از مادر بیمارم هم باید نگهداری می‌کردم. از فقر و نداری تصمیم به این کار گرفتم.

سه پسری که در این ماجرا شرکت داشتند نیز گفتند قبول داریم که از این مرد اخاذی کردیم، اما بعد از دستگیری پول‌هایش را به او پس داده‌ایم و از او درخواست رضایت داریم تا به‌خاطر جوانی‌مان ما را ببخشد. صبح دیروز قضات دادگاه پس از شور لعیا را به خاطر اینکه زیر ۱۸ سال بود با تخفیف مجازات به یک سال و ۸ ماه حبس و ۷۰ ضربه شلاق محکوم کردند وسایر اعضای باند نیز هر کدام به‌خاطر اتهام آدم ربایی به ۸ سال حبس و به جرم سرقت به ۶ سال حبس و همچنین ۷۰ ضربه تازیانه محکوم شدند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
07:57 - 1398/06/17
یه اشتباه نابودمیکنه انسانها رو اگه فقر و بدبختی بهت فشار میاره فقط خدارو شکر کن به والله که به خود من ثابت شده پول نداشتم نون بخر با ۳تا بچه مستاجر الان خداروشکر تو بدترین موقعیت فقط بگید خدایا تو من رو افریده پس من چگونه روزی پیدا کنم تو منو افریده توی این مشکلات من چیکار کنم جز تو کسی رو ندارم با توکل و نیت و دعا ببین جواب میگیری یا نه ..با کفر بدتر و بیچارهتر میشی
Iran, Islamic Republic of
08:11 - 1398/06/17
آقا معلم چرا دختر زیر 18 سال رو سوار ماشینش کرده؟
پاسخ ها
تصمیم کبری
Germany
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۷
اول بایدنیت خیریاوسوسه شیطانی مشخص وثابت بشه،بعدقضاوت کردتاکه زیردین ومدیون قضاوت اشتباه خودمون نباشیم معلم اگربه وظیفه خود واقف باشه،هدفش تعلیم وتربیت وکمک به آگاهی وبارسوادوتربیت اخلاق جامعه هست،بر اساس این شک شما نمیشه ودرجایگاه قاضی یا قضاوت کردن نیستیم
armin
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۷
میخواسته ببره خونه خالی
Iran, Islamic Republic of
18:42 - 1398/06/17
مشکل از مملکته که مردم را بیچاره کرده فقر فحشا گرونی بیکاری..........اگر اینا حل بشه هشتاد درصد این جریانات حل میشه اون بیست درصد هم به قول خودشون برای هیجان دزدی میکنن ولی بیشتر به خاطر فقره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج