واکنش به قیمت‌گذاری خودرو توسط شورای رقابت
۹۰۵۳۵۵
۱۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۷
۷۴۲۲ 
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ارزیابی ورود دوباره شورای رقابت به قیمت‌گذاری خودرو، گفت: بنده صغیر نیستم و می‌توانم نظرم را بگویم.

خبرگزاری فارس: وزیر صنعت، معدن و تجارت در ارزیابی ورود دوباره شورای رقابت به قیمت‌گذاری خودرو، گفت: بنده صغیر نیستم و می‌توانم نظرم را بگویم.

 رضا رحمانی در پاسخ به اینکه در برخی رسانه‌ها مطرح می‌شود شما با ورود شورای رقابت به پروسه قیمت گذاری خودرو مخالف هستید، آیا این ادعا درست است؟ پاسخ داد: خیر، بنده صغیر نیستم و می‌توانم نظر خود را بیان کنم.

وی درباره نامه دیوان محاسبات مبنی بر ضرورت تجدید ارزیابی دارایی خودروسازان، گفت: تجدید ارزیابی یکی از رویه‌های جاری در تمام واحدهای صنعتی است.

رحمانی با بیان اینکه واحدهای صنعتی باید از فرصت تجدید ارزیابی استفاده کنند، افزود: اخیراً مجوزی صادر شده که تمام واحدهای صنعتی از فرصت تجدید ارزیابی دارایی‌ها استفاده کنند.

مازیار بیگلو دبیر انجمن قطعه‌سازان اخیراً با تاکید بر لزوم بررسی تجربه خصوصی سازی در کشور، گفته بود: سهام خودروسازان نباید به ثمن بخس واگذار شوند بلکه باید با قیمت روز عرضه شوند، نه اینکه شرکتی که قیمت واقعی اش ۵ تا ۶ برابر است، بدون تجدید ارزیابی واگذار شود.

انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
20:19 - 1398/06/17
صغیر نیستی ولی پدر مردم را در آوردی شما اخلاقیات و تعهد را زیر سئوال بردی و با یک مشت دزد نادان کمک کردی و اعتبار خودت را هم از بین بردی امروز به شرکت سایپا میتوان به عنوان یک کلاهبردار نام برسد چرا که با طرح های اتو خدمت و فروش فوری تنها از مردم کلاهبرداری کرده و با سود های نا متعارف سفره مردم را آلوده و نهایتا راه به جائی نمی برسد حیف مردم دکتری که به شما دادند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۶
ازآن موقه وزیر شده پدر مردوم درآورده منظورم رضا رححمانی است
Iran, Islamic Republic of
20:40 - 1398/06/17
تعرفه بالای واردات خودرو باعث بی کیفتی خودروهای داخلی و قیمت چند برابری انها ش ه است
Iran, Islamic Republic of
20:42 - 1398/06/17
خودرو سازان از تعرفه بالای واردات سواستفاده میکنند و مردم را بازیچه دست خود کرده اند
Iran, Islamic Republic of
00:17 - 1398/06/18
بی قدرت دولت شورای رقابت ساخته میشود
روحانی بزن تو دهنشون از چی میترسی
قیمت پراید 20000 تومنه نه این خبرا
France
01:27 - 1398/06/18
آقای کبیـــــــــــــــــــر ، چرا عین قبل نمیزاری شورای رقابت وارد شه.. بزار مردم نفس بکشن اگه این شورا میتونه قیمت رو پایین بیاره.. اگه نمیتونه خودت مثلأ وزیــــــــــــــری خیر سرت یه کاری کن.. نمیتونی هم بکش کنار یکی که میتونه بیاد .. خون مردم رو تو شیشه کردن
Iran, Islamic Republic of
01:56 - 1398/06/18
اخه همتون دستتون تویه کاسه هست و مردم را بیجاره کردیته
Iran, Islamic Republic of
04:01 - 1398/06/18
دولت فقط یک سال فقط یک سال تعرفه ی واردات خودرو را بردارد مر دونامرد معلوم می شود تورا خدا فقط یک سال بعد حال روز گار خودرو سازان داخلی دیدن داره وبعدا اگه کسی ماشین ایرانی خریدهرچه می خواهید بگویید.
Iran, Islamic Republic of
10:07 - 1398/06/19
برای حل مشکل قیمت گذاری خودرو باید تعرفه واردات خودرو صفر شده و واردات خودرو کارکرده ازاد شود نیاز ی به شورای رقابت نیست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج