آژانس نهاد وابسته به دولت آمریکا نیست
۹۰۵۵۴۳
۱۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳
۴۲۷۴ 
سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین، گفت:آژانس یکی از نهادهای وابسته به دولت آمریکا نیست که «بولتون» بتواند دستور کار بازدیدهای مقامات آن را تعیین کند.

خبرگزاری مهر: سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین، گفت:آژانس یکی از نهادهای وابسته به دولت آمریکا نیست که «بولتون» بتواند دستور کار بازدیدهای مقامات آن را تعیین کند.

 کاظم غریب آبادی با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود، به ادعای جان بولتون واکنش نشان داد و نوشت: آژانس، یکی از نهادهای وابسته به دولت آمریکا نیست که بولتون بتواند دستور کار بازدیدهای مقامات آن را تعیین کند. سفر «فروتا» مدیرکل موقت آژانس، در چارچوب تعاملات و همکاری های معمول ایران و آژانس صورت پذیرفت.

وی در ادامه مطلب خود ضمن رد هرگونه ادعایی درخصوص فعالیت های پنهانی هسته ای توسط ایران، این بازدید هیچ دستورکار خاصی، آنگونه که بولتون آرزو می کرد، نداشت،آورده است: طبیعتا، در این بازدید، همکاری ها در سه حوزه راستی آزمایی برجام، پروتکل الحاقی و موافقت نامه جامع پادمان، مرور شدند.

سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین در پیام خود آورده است: هرگونه تلاشی برای ایجاد اخلال و انحراف در همکاری های سازنده و فعالانه ایران و آژانس و اعمال فشارهای نابجا به آژانس، کاملا مخرب بوده و با اقدامات مناسب ایران نیز مواجه خواهد شد

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:35 - 1398/06/18
سریعا تورقوز آباد را از آلودگی پاک کنید .
مردم تهران در خطر هستند.
Iran, Islamic Republic of
11:02 - 1398/06/18
دو روز دیگه که رئیس آژانس برگشت وین و بیانیه ای علیه ایران صادر کرد بعد معلوم میشه به آمریکا وابسته است یا نه
Iran, Islamic Republic of
14:04 - 1398/06/18
عجب سفیر خوش بینی داریم !!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج