ساری: مادرم راضی نبود که سرمربی یوونتوس شوم
۹۰۶۸۹۶
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰
۱۹۵۳ 
سرمربی تیم فوتبال یوونتوس اعتراف کرد که با وجود مخالفت مادرش هدایت بانوی پیر را برعهده گرفته است.

خبرگزاری تسنیم: مائوریتزیو ساری سرمربی تیم فوتبال یوونتوس در آستانه بازی امروز (شنبه) شاگردانش مقابل فیورنتینا در هفته سوم سری A اعتراف کرد که با وجود مخالفت خانواده و به خصوص مادرش هدایت تیم فوتبال یوونتوس را برعهده گرفته است.

ساری تابستان گذشته دست از هدایت ناپولی کشید و سرمربی چلسی شد تا این تیم را به مقام قهرمانی لیگ اروپا برساند. او تابستان امسال به ایتالیا برگشت تا هدایت رقیب اصلی تیم سابقش یعنی یوونتوس را برعهده بگیرد که به خاطر این تصمیمش مورد انتقاد گروهی از هواداران و بازیکنان ناپولی از جمله لورنزو اینسینیه هم واقع شد. او اما اکنون می‌گوید که فقط طرفداران ناپولی مخالفت پیوستن او به بانوی پیر نبوده‌اند.

سرمربی 60 ساله یوونتوس امروز شاگردانش را برابر فیورنتینایی به میدان می‌فرستد که تیم محبوب مادر اوست، تیمی که مانند ناپولی جزو دشمنان قدیمی بانوی پیر است. به همین دلیل شایعه منتشر شده بود مبنی بر اینکه مادر ساری او را تهدید کرده بود که اگر سرمربی یوونتوس شود، دیگر با او صحبت نخواهد کرد.

ساری پیش از مصاف تیمش در فلورانس گفت: او از تصمیم من خیلی راضی نبود. بگذریم ... مادربزرگ من در فاصله 500 متری ورزشگاه آرتمیو فرانکی (استادیوم خانگی فیورنتینا) زندگی می‌کرد. به همین دلیل تمام اعضای خانواده ما به فیورنتینا علاقه‌مند بودند به جز من که طرفدار ناپولی بودم. من از این استادیوم خاطرات زیادی دارم اما متأسفانه آخرین خاطره‌ای که از اینجا دارم تلخ است چون یک اسکودتو را اینجا از دست دادم (باخت دو فصل پیش ناپولی مقابل فیورنتینا در هفته ماقبل پایانی سری A). پس لازم است که آن خاطره را با یک خاطره خوش عوض کنم.

ساری متولد شهر ناپل است شهری که پدرش در آن زمان برای کار به آن مهاجرت کرده بود اما با پایان دوران کاری پدرش دوباره به منطقه‌ای که به خانواده‌اش به آن تعلق دارند، توسکانی برگشت هرچند این موضوع سبب نشد که ناپولی را از یاد ببرد. او سال 2018 با ناپولی تا آستانه قهرمانی در سری A رفت اما باخت 3 بر صفر تیمش مقابل فیورنتینا باعث شد یوونتوس به روند قهرمانی‌‌های متوالی‌اش در لیگ ادامه دهد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج