تولید لوازم آشپزخانه دستی برای حفظ محیط زیست
۹۰۷۰۱۴
۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۵
۲۳۱۸ 
یک دانشجوی رشته طراحی در آلمان برای کمک به حفظ محیط زیست لوازم آشپزخانه جدید و چندکاره‌ای را طراحی کرده که برق مصرف نمی‌کند و تنها با چرخاندن یک اهرم کار می‌کند.

خبرگزاری فارس: به نقل از نیواطلس، مانوئل ایملر دانشجوی آلمانی است که یک لوازم آشپزخانه سازگار با محیط زیست به نام پینو را تولید کرده که تنها با چرخاندن یک اهرم و بدون نیاز به مصرف برق کارهایی همچون مخلوط کردن، آسیاب کردن، کوبیدن و له کردن مواد غذایی را به سادگی انجام می دهد.

تولید لوازم آشپزخانه دستی برای حفظ محیط زیست

وی در مورد انگیزه اش برای تولید چنین وسیله ای گفته است: امروزه انسان با سرعتی بیش از گذشته در حال نابودی زندگی حیوانات، گیاهان و در نهایت خود است و لذا من از خودم پرسیدم چگونه می توانم به عنوان یک طراح به حفظ جهان کمک کنم. پاسخ من به این سوال در قالب یک پایان نامه کارشناسی ارشد دستگاهی بود که اثرات منفی زیست محیطی آن در کمترین حد ممکن است.

این دستگاه متشکل از تعدادی چرخ دنده، صفحات چوبی سی ان سی، برخی صفحات فلزی، میلگرد و غیره است. با نصب چند سر مختلف بر روی میلگرد این وسیله می توان از آن برای انجام کارهای مختلفی استفاده کرد. هنوزمشخص نیست آیا برنامه ای برای عرضه تجاری این محصول به بازار وجود دارد یا خیر.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج