کواچ: گلی که خوردیم ضربه بدی به ما زد
۹۰۷۳۶۲
۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷
۵۲۲۴
نیکو کواچ اعتقاد دارد بایرن می‌توانسته لایپزیش را شکست دهد، اما گل بدموقعی دریافت کردند.

خبرگزاری تسنیم: نیکو کواچ پس از تساوی یک-یک تیم بایرن‌مونیخ مقابل راسنبال لایپزیش اعلام کرد با توجه به شرایط بازی، تیم او بازی خوبی انجام داده است.

سرمربی بایرن در این باره گفت: دیداری در سطح بالا و فوق‌العاده برای تماشاگران برگزار شد. دریافت گل از روی نقطه پنالتی دقیقاً قبل از سوت پایان نیمه اول، ضربه سختی برای بایرن بود. از یک امتیاز این دیدار راضی نیستم، چون می‌توانستیم برنده از زمین خارج شویم. در نیمه اول، فوق‌العاده ظاهر شدیم. می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم به ثمر برسانیم، اما با از دست دادن توپ به راحتی یک گل دریافت کردیم. در نیمه دوم مسابقه شاهد بازی بازتر بودیم و دو تیم فرصت‌های بیشتری داشتند. در مجموع بایرن موقعیت‌های مناسب‌تری داشت.

«شاید بازی با لایپزیش، یکی از بهترین عملکردهای بایرن از زمان آمدن من به این تیم بود.»، وی با بیان این جمله افزود: بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و از این موضوع رضایت دارم، اما موافقم که این بازی زیبا در پایان دستاوردی برای ما نداشت. در پایان تیمی قهرمان می‌شود که بیش از بقیه به پیروزی برسد و به تیمی که زیباترین بازی‌ها را به نمایش می‌گذارد، جامی نمی‌دهند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج