نادال: می‌خواهم بازی با مدودوف را تماشا کنم
۹۰۷۷۶۸
۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳
۲۵۷۹ 
نفر دوم رنکینگ تنیس مردان جهان می‌خواهد شخصا به تماشای بازی خود برابر دانیل مدودوف در فینال تنیس آزاد آمریکا ۲۰۱۹ بنشیند.

خبرگزاری تسنیم: رافائل نادال 33 ساله، فاتح تنیس آزاد آمریکا 2019 به رادیو ورزشی El Larguero اسپانیا گفت: ساعات سختی در رقابت‌های تنیس آزاد آمریکا با وجود برخی گرفتگی‌های عضلانی گذارنده بودم، هر چند قادر به پوشیدن لباسم هستم اما هنوز هم دردهایی در پاهای خود دارم.

این تنیسور اسپانیایی افزود: قطعا فینال تنیس آزاد آمریکا با دانیل مدودوف از روسیه یکی از هیجان‌انگیزترین بازی‌های دوران حرفه‌ای‌ام با حضور هواداران بود. می‌خواهم دوباره به تماشای این بازی بنشینم. این بازی‌ای است که باید دوباره نگاه کنید. لحظه‌های بسیار باکیفیتی را شاهد بودید. می‌توانستم از نظر ذهنی بهتر شوم و با بررسی شرایط، بهتر کار کنم.

رافائل نادال درباره آینده نیز گفت: تمرین می‌کنم تا هر روز بهتر شوم و با اشتیاق زیادی این کار را انجام می‌دهم. هیچ درک دیگری از تمرین ندارم. بهتر شدن همیشه هدف من بوده است.

وی در بخشی دیگر از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: 3 تنیس آزاد آمریکا را فتح کردم اما در سال 2008 میلادی پیش از تورنمنت ویمبلدون هیچ جامی نگرفتم. تنیس آزاد استرالیا در سال 2009 میلادی نیز پس از آن بازی غم‌انگیز برابر فرناندو ورداسکو استثنایی بود. غم‌انگیزترین شکستم در فینال همین رقابت‌ها برابر نواک جوکوویچ بود. هر چند این یکی از بهترین بازی‌های من از نظر سرعتی بود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج