حذف صفر از پول ملی اولویت کشور نیست
۹۰۷۷۹۷
۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱
۵۷۵۲ 
نماینده مردم کرمان و راور گفت: بحث حذف چهار صفر از پول ملی باعث هدر رفتن وقت مجلس و فضای عمومی کشور و دولت است و این موضوع اولویت کشور نیست.

خبرگزاری مهر: نماینده مردم کرمان و راور گفت: بحث حذف چهار صفر از پول ملی باعث هدر رفتن وقت مجلس و فضای عمومی کشور و دولت است و این موضوع اولویت کشور نیست.

محمدرضا پورابراهیمی در ارتباط با حذف چهار صفر از پول ملی کشور بیان داشت: اخیرا یک صحبتی مطرح شده در ارتباط با حذف چهار صفر از پول ملی که باعث هدر رفتن وقت مجلس و فضای عمومی کشور و دولت است، آیا اکنون این موضوع اولویت کشور است؟

پورابراهیمی عنوان کرد: مشاهده می کنیم که با افزایش نرخ ارز در کشور ارزش پول ملی کم می شود و در صورت وقوع این مساله باید دولت وقت تنبیهه شود که چرا سیاست هایش باعث کاهش ارزش پول ملی شده است در حالیکه دولت می گوید حالا که این اتفاق افتاده این مابه التفاوت را شناسایی کنید که من خرجش کنم که این مشکل ما با دولت چه در دولت قبلی چه در دولت فعلی است.

وی گفت: بنابراین ما برنامه مشخصی را نمی بینیم ولی امیدواریم که دولت بتواند یکسری اقدامات را انجام دهد و تدابیری اتخاذ کند.

نماینده مردم کرمان و راور عنوان کرد: در حال حاضر به لحاظ مباحث اقتصادی دشمنان در تحریم هایشان سرخورده شده‌اند و سرخوردگی بیشتر آنها بسته به میزان تلاش ما در داخل کشور است.

وی ادامه داد: دشمنان تصور می کردند سال 2018 پایان جمهوری اسلامی است که نه تنها اتفاق نیفتاد بلکه امروز خودشان در گزارش هایشان اعلام می کنند که ایران از موج تحریم های سهمگین اقتصادی گذشته و به یک ثبات نسبی رسیده است.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1398/06/25
فعلا چپاول بیت المال در راس امور است
Iran, Islamic Republic of
13:57 - 1398/06/25
به هر حال تو هر کاری قول زدن مهمه
Iran, Islamic Republic of
15:26 - 1398/06/25
هستید؟!!!! نگران چی هستید کمی هم فقط کمی محض رضای خدا که همیشه خودتون میگید حیا کنید
Iran, Islamic Republic of
03:33 - 1398/06/27
آقای پورابراهیمی درمجلس خداوکیل چندباراز حق معلولین مظلوم بهزیستی درمنزل دفاع کردید با ماهی ۱۰۰وهشت تومن بهزیستی چطورامرارمعاش کنند؟!!!خون شهیدان درنظر قضاوت بگیر روزقیامت چه جوابی دارید ؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج