آتش‌سوزی انبار چوب در جاده خاوران
۹۰۷۷۹۹
۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴
۱۰۲۰۸ 
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از آتش‌سوزی گسترده در انبار چوب و جعبه در جاده خاوران در جنوب شرق تهران خبر داد.

خبرگزاری مهر: سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از آتش‌سوزی گسترده در انبار چوب و جعبه در جاده خاوران در جنوب شرق تهران خبر داد.

 جلال ملکی، در تشریح جزییات این حادثه اعلام کرد: ساعت ۲ و ۴۴ بامداد امروز یک فقره آتش سوزی به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد که براساس اطلاعات موجود آتش سوزی گسترده در یک فقره انبار محل نگهداری جعبه‌های چوبی در جاده خاوران بعد از میدان آقانور رخ داده بود.

وی افزود: بلافاصله مأموران آتش نشانی از سه ایستگاه به همراه تجهیزات کامل از جمله تانکر آب به محل وقوع حادثه مراجعه کردند که با حضور آتش نشانان مشخص شد یک محوطه به وسعت ۳ هزار متر مربع دچار حریق شده است.

ملکی ادامه داد: بخش زیادی از این انبار به مساحت حدود ۲ هزار مترمربع شعله ور بود و ارتفاع شعله‌ها از دور هم مشخص بود. به دلیل نوع چیدمان جعبه‌ها آتش در حال سرایت به سایر بخش‌ها هم بود اما به سرعت آتش نشانان وارد عمل شده و از سرایت آتش جلوگیری کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران افزود: در بخشی از این انبار یک چهاردیواری کوچک هم وجود داشت که ۲۰ راس دام سبک در آن نگهداری می‌شد و متاسفانه در همان دقایق اولیه این دام‌ها تلف شده بودند.

وی در پایان اعلام کرد: با تلاش آتش نشانان، آتش در ساعت ۴ و ۴۱ دقیقه بامداد خاموش و محل تحویل عوامل انتظامی شد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج