فروش صندلیِ دندانپزشکی شهیدبهشتی کذب است
۹۰۸۲۶۱
۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶
۲۹۱۱
رئیس دانشکده دندانپزشکی دانشگاه شهیدبهشتی گفت: فردی که با جعل عنوان دانشجوی این دانشکده اقدام به کلاهبرداری در فضای مجازی کرده بود با طرح شکایت از سوی ما دستگیر شد.

خبرگزاری تسنیم: محسن دالبند، رئیس دانشکده دندانپزشکی شهیدبهشتی درباره خبر فروش صندلی در این دانشگاه عنوان کرد: فردی کلاهبردار چندی قبل با سوء استفاده از فضای ورودی مخصوص بیماران وارد دانشکده دندانپزشکی شده و ضمن حضور در برخی فضا‌های آموزشی، اقدام به تبلیغات در فضای مجازی نموده و خود را به عنوان دانشجوی نخبه این دانشگاه معرفی کرده است.

فروش صندلیِ دندانپزشکی شهیدبهشتی کذب است

دالبند توضیح داد: این فرد با برقراری ارتباط از طریق فضای مجازی و حتی برخی شبکه‌های تلویزیونی اقدام به تبلیغات شخصی خود در رابطه با مشاوره‌های کنکور و برنامه ریزی آموزشی کرده است.

رئیس دانشکده دندانپزشکی دانشگاه شهیدبهشتی ضمن رد هرگونه ارتباط آموزشی این فرد با دانشکده اعلام کرد: نامبرده فاقد هرگونه سابقه در سامانه‌های یکپارچه آموزشی و بایگانی پرونده‌های آموزشی دانشگاه است و هیچگونه رابطه‌ای اعم از آموزشی و مشابه آن با دانشکده دندانپزشکی ندارد.

وی موضوع فروش صندلی و اخذ شهریه برای پذیرش این دانشجو را شدیدا تکذیب کرد و افزود: پذیرش دانشجو در این دانشکده از طریق سازمان سنجش و بر اساس دستورالعمل‌های وزارت بهداشت صورت می‌گیرد.

دالبند تصریح کرد: به محض اطلاع از تخلف و سوء استفاده صورت گرفته، فرد کلاهبردار تحویل مراجع انتظامی و قضایی گردید و دانشکده اقدام به طرح شکایت نموده و تا رسیدگی نهایی به این پرونده پیگیری قضایی را ادامه خواهد داد.

انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:45 - 1398/06/26
اتفاقا کاملا درست است و قانونی فروخته میشود
United Arab Emirates
15:31 - 1398/06/26
یکسال اونجا بوده
عجب رییسی هستی تو
Iran, Islamic Republic of
16:55 - 1398/06/26
تکذیب نکنید یکی از دوستان من با پرداخت پول صندلی پزشکی برا دخترش خرید بدون کنکور و امتحان و تست
Iran, Islamic Republic of
18:54 - 1398/06/26
تو این مملکت همه چیز با پول قابل خرید است ، از شیر مرغ تا جون آدمیزاد ، مدرک که خیلی راحت خرید و فروش می‌شود ، مگه خودمان ندیده ایم دکترهایی را که اندازه دیپلم هم سواد ندارند، خوب اینها چجوری پزشک شده اند؟!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج