موسوی: هدف پیکان بالای جدول است
۹۰۸۶۳۱
۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵
۱۸۳۶ 
مدافع تیم پیکان گفت: ذهنیت کادرفنی و تمام بازیکنان این است که در بالای جدول قرار بگیریم و برای اتفاقات بهتر تلاش کنیم.

ایلنا: مهران موسوی درباره تساوی مقابل شاهین شهرداری بوشهر در هفته سوم لیگ برتر گفت: آب و هوای بوشهر روی این بازی تاثیرگذار بود و ریتم بازی را درگیر می‌کرد. به نظرم تیم ما عملکرد بهتری نسبت به دو بازی گذشته به نمایش گذاشت و فوتبال خوبی را هم به نمایش گذاشتیم. موقعیت‌های مناسبی را روی دروازه حریف ایجاد کردیم و چند موقعیت قطعی برای گل هم داشتیم اما در نهایت فقط یک گل زدیم و روی ضربه ایستگاهی که توپ تغییر مسیر داد گل خوردیم.

موسوی درباره ضربه کرنری که او از طریق آن موفق به گلزنی شده و اینکه گفته می‌شود به جای کرنر باید ضربه دروازه اعلام می‌شد گفت: من متوجه نشدم چون در آن سمت زمین حضور داشتم و بعد از بازی هم که فیلم بازی را دیدم ظاهرا توپ به بازیکن ما خورده است. اینطور اگر باشد که در فیلم نشان می‌دهد نباید ضربه کرنر اعلام می‌شد اما شاید داور زاویه بهتری داشته که کرنر تشخیص داده اما در فیلم آنطور که دیدم توپ با برخورد به بازیکن ما به اوت می‌رود اما تصمیم داور و زاویه داور و داور پشت دروازه تشخیص می‌دهند که کرنر بود است.

مدافع تیم پیکان درباره اینکه پس از گذشت دوره‌ای مصدومیت موفق به گلزنی شده گفت: من فصل قبل موفق به گلزنی نشدم و با توجه به مصدومیتی که داشتم این امر میسر نشد. در دو هفته اول این فصل هم با درد کشاله درگیر بودم و خداراشکر می‌کنم که در این بازی موفق به گلزنی شدم. ما تلاش زیادی برای گلزنی داشتیم و به تیرک هم زدیم اما این مساوی همراه با گلزنی من بود و امیدوارم که در بازی بعد هم این نمایش را دوباره داشته باشیم.

موسوی درخصوص اینکه طی دو فصل گذشته با مصدومیت از آمادگی کامل برخوردار نبود اظهار داشت: من دو فصل پیش مصدومیت شدیدی داشتم و در هفته‌های اول فصل پیش هم نتوانستم بازی کنم. در نیم فصل گذشته بود با حضور آقای فرکی و اعتماد ایشان تا آنجا که توانستم امیدوارم که جواب اعتماد ایشان را داده باشم. در فصل پیش رو هم تلاش می‌کنم با صلاحدید کادرفنی یک جایگاه خوب و شایسته پیکان را به دست بیاوریم.

بازیکن پیکان درباره رویارویی با ماشین سازی تبریز در هفته چهارم لیگ برتر عنوان کرد: ماشین سازی در سه هفته گذشته نشان داده که تیم با کیفیت و دونده‌ای است. ما باید تمرکز خوبی داشته باشیم تا در این بازی کلیدی با تیم یکدست ماشین سازی رو به رو شویم.

موسوی در این باره که هدف پیکان در لیگ نوزدهم چیست گفت: ذهنیت کادرفنی و تمام بازیکنان این است که در بالای جدول قرار بگیریم و برای اتفاقات بهتر تلاش کنیم. این مستلزم زمان است چون تغییرات فراوانی در تیم داشتیم و امیدواریم که با تلاش یکدست همه بازیکنان زودتر به این هدف دست پیدا کنیم.

مدافع خودروسازان درخصوص همکاری با حسین فرکی بیان داشت: از نظرم آقای فرکی یکی از لحاظ صداقت و راستگویی یکی از درستکارترین و پاک‌ترین سرمربیانی است که با آن مواجه شده‌ام. امیدوارم که نه تنها امسال بلکه در سال‌های بعد هم بهترین اتفاق‌ها برای ایشان بیفتد چرا که روح بزرگی دارند و به بازیکنان انگیزه می‌دهند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج