بستری شدن خواننده معروف پیش از کنسرت
۹۰۸۷۱۷
۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۷
۴۳۹۹ 
رپر آمریکایی فاش کرد که چند ساعت قبل از اجرا در مسابقات فینال فوتبال آمریکایی (سوپر بول) دچار حمله عصبی شده و به بیمارستان رفته است.

ایران آرت: میسی الیوت فاش کرد که شب قبل از اجرا به همراه کیتی پری در سوپر بول سال ۲۰۱۵ دچار حمله اضطرابی شد و به بیمارستان رفت. این خواننده رپ گفت قبل از اجرا در مراسمی که تنها در آمریکا ۱۰۸.۷ میلیون بیننده داشت "وحشت زده" شده بود.

بستری شدن خواننده معروف پیش از کنسرت

اجرای میسی الیوت بین دو نیمه مسابقه، بازگشت او به صحنه را پس از مدتی دست و پنجه نرم کردن با بیماری "گریوز" رقم می‌زد.

الیوت به روزنامه گاردین گفت: "پس از حمله عصبی/اضطرابی در بیمارستان بستری شدم. فکر می‌کنم هر هنرمندی که از چنین استراحتی بازگردد ممکن بود دچار اضطراب شود".

او افزود: "یادم آمد کیتی به من گفت: این بهترین زمانی است که می توانی آهنگ جدیدت را اجرا کنی. این بزرگترین فرصت است. با خودم گفتم: من حتی نمی دانم مردم آهنگ های قبلی‌ام را بیاد داشته باشند، بنابراین ترانه‌ای جدید اجرا نخواهم کرد! همیشه وقتی آهنگ جدیدی بیرون می‌دهم، نمی‌دانم دوست خواهند داشت یا نه. بنابراین ناخنم را می‌جوم و سرگردان می‌شوم".

به گزارش ایندیپندنت، الیوت همچنین گفت در سال های ۱۹۹۰ تعداد افراد فعال در صنعت موسیقی که از سلامت روان صحبت می‌کردند زیاد نبود. او افزود: "اضطراب و افسردگی چیزهایی نبود که در آن سال‌ها حرفی در موردش بشنویم. اما الان درباره آنها زیاد می‌شنوم. قبل از پیدایش شبکه‌های اجتماعی، واقعا نمی‌دانستی مردم درباره‌ات چه فکر می‌کنند، اما اکنون چنان با تو رو در رو هستند که احتمالا باعث اضطراب شدید بسیاری از هنرمندان می‌شوند. خیلی از مردم چه خوب و چه بد به تو حمله می‌کنند".

در ماه فوریه الیوت و کاردی بی در یک تبادل رک و راست توئیتر درباره چیرگی بر اضطراب گفتگو کردند.

میسی الیوت در ماه اوت مینی آلبوم جدید خود بنام Iconology را روانه بازار کرد.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج