اژه‌ای: جرات هیچ اقدام نظامی علیه ما را ندارند
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
سمپاشی امحا_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 3
سمپاشی امحا_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 4
سمپاشی امحا_4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
سمپاشی امحا_2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۹۰۸۷۱۹
۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۰
۲۶۰۸
معاون اول قوه قضاییه گفت: امروز اقتدار نیروهای مسلح ایران و ابتکار و تکیه این نیروها به دانش داخلی باعث شده که دشمن جرات حمله و قلدری را برای ما نداشته باشد. حرف اول را در منطقه می زنیم و آنها جرات هیچ اقدام نظامی علیه ما را ندارند.

خبرگزاری ایسنا: معاون اول قوه قضاییه گفت: امروز اقتدار نیروهای مسلح ایران و ابتکار و تکیه این نیروها به دانش داخلی باعث شده که دشمن جرات حمله و قلدری را برای ما نداشته باشد. حرف اول را در منطقه می زنیم و آنها جرات هیچ اقدام نظامی علیه ما را ندارند.

غلامحسین محسنی اژه‌ای در مراسم معارفه رییس کل جدید دادگستری استان کرمانشاه که امروز (27 شهریور) برگزارشد، شناخت زمان، مسائل پیرامون و پیش بینی برای آینده را یکی از راه‌های رسیدن راحت تر ملت‌ها به اهدافشان دانست و اظهار کرد: امروز ملت ایران واقف است که در چه شرایط زمانی زندگی می‌کند و کشور ما در این عصر در کجای این دنیا قرار گرفته و چه نقش و تاثیری می تواند در این دنیا داشته باشد.

وی با بیان اینکه در شرایط کنونی ستاره قدرت استکبار جهانی رو به افول است، گفت: امروز همان کسانی که داعیه داشتند دنیا را به یک دهکده تبدیل می کنند و خود کدخدای این دنیا خواهند شد، رو به افول رفته اند.

معاون اول قوه قضاییه تصریح کرد: آنها با تبلیغات گسترده بگونه ای در اذهان القاء کرده بودند که همه دنیا تحت سیطره و رصد اطلاعاتی‌شان قرار دارد و کسی نمی تواند بدون نظرشان کاری و یا حرکتی بکند، اما در شرایط کنونی به برکت اسلام قدرتشان در حال افول است.

وی تاکید کرد: استکبار جهانی از طریق تبلیغات، اینترنت، فضای مجازی و ماهواره تلاش کرد تا افکار نسل جدید را در اختیار خود بگیرد و برای این مسئله جوانان جمهوری اسلامی ایران را کانون فعالیت های خود قرار داد، اما امروز خود آنها به صراحت اعلام می کنند که میلیاردها دلار خرج تبلیغات کرده اند و به جای اینکه جوانان ایرانی را در جهت خواسته های خود ببرند، آنها به سمت اسلام می روند.

محسنی اژه ای تصریح کرد: درحالی که این جوانان اوایل پیروزی انقلاب و امام (ره) را ندیده‌اند، پرشورتر از جوانان دوران انقلاب هستند. مراسم عزدارای ماه محرم و رمضان، اعتکاف، اربعین و... را با شور و حرارت انقلابی برگزار می کنند و همین مسائل باعث شده تا دشمنان امروز اعلام کنند در تبلیغاتشان شکست خورده اند.

وی عنوان کرد: آنها ادعا می کنند از نظر قدرت نظامی در مرحله ای هستند که احدی جرات نمی کند به آنها اخم کند و هر دستوری که می دهند بقیه کشورها باید اجرا کنند. هرچند که این شرایط پیش از انقلاب اسلامی برای استکبار بود و اکثر کشورهای دنیا به آنها وابسته بودند، اما امروز اقتدار نیروهای مسلح ایران و ابتکار و تکیه این نیروها به دانش داخلی باعث شده که دشمن جرات حمله و قلدری را برای ما نداشته باشد. حرف اول را در منطقه می زنیم و آنها جرات هیچ اقدام نظامی علیه ما را ندارند.

معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه دشمن برای برهم زدن امنیت کنونی کشورمان توطئه ها و نقشه های زیادی کشیده و اقدام به آموزش نیروهایش کرده، گفت: علیرغم همه این تلاش ها، به اعتراف دوست و دشمن و با همت نیروهای نظامی و مردم، کشورمان در بهترین شرایط امنیتی قرار دارد.

وی یادآورشد: پس از اینکه دشمن همه راه‌ها را برای ضربه زدن به ایران رفت، اما به نتیجه‌ای نرسید تصمیم گرفت از جنبه اقتصادی وارد شود، برای همین گفتند که باید به مردم ایران فشار حداکثری اقتصادی و معیشتی بیاوریم تا تسلیم شوند، اما با رهبری مقام معظم رهبری و همت مردم و مدیران از این مرحله هم عبور خواهیم کرد و این تهدید را به فرصت تبدیل می کنیم، همانطور که در زمان جنگ در بحث تجهیزات نظامی تحت فشار قرار گرفتیم و آن را به فرصت تبدیل کردیم.

محسنی اژه ای تصریح کرد: دشمن فکر می کند اگر نفت را از ما بگیرد فلج می شویم، غافل از اینکه با این‌کار ما به سمت استقلال از نفت پیش می رویم.

وی در ادامه بابیان اینکه همه مردم و مسئولین باید در این شرایط هم نسبت به توطئه های امریکا و هم جنود دشمن که در داخل به ایجاد نفاق و شکاف می پردازند آگاه باشند، گفت: از سوی دیگر اکنون که دشمن جنگ اقتصادی را شروع کرده، ما نیز باید تمرکز خود را روی این مسئله قرار دهیم و با همین حربه به میدان برویم، بگونه ای که کشاورزی، صنعت داخلی، صادرات، کارگاه های کوچک و بزرگ و تولیدات داخلی را تقویت کنیم.

معاون اول قوه قضاییه تاکید کرد: اگر می خواهیم روی مسائل اقتصادی تمرکز کنیم باید همه ظرفیت ها را برای این هدف پای کار بیاوریم. برای مثال در استانی مانند کرمانشاه که از نظر کشاورزی و آثار تاریخی و گردشگری قابلیت های زیادی دارد روی این مسائل تمرکز شده تا بیکاری استان ریشه کن شود.

وی در پاسخ به درخواست استاندار کرمانشاه مبنی بر اصلاح برخی قوانین مطابق با شرایط تحریمی کنونی، گفت: هرچند این امر امکانپذیر است، اما انتظار داریم هر مشکلی در استان دارید را اولویت بندی کرده و با همفکری مسئولین حوزه های مختلف استان برای رفع آن چاره اندیشی کنید. هرجا نیز که نیاز به اصلاح قانون بود به ما پیشنهاد دهید.

معاون اول قوه قضاییه در بخش دیگری از سخنانش به بیان برخی از مسائل قضایی کشور پرداخت و گفت: با ورود رئیس جدید قوه قضائیه برنامه تحول در حوزه قضایی کشور تدوین شده و کلیات آن نیز به تایید مقام معظم رهبری رسیده است.

وی یکی از موضوعات مورد توجه در این برنامه را تسریع در رسیدگی به مشکلات مردم و تظلم خواهی آنها دانست و گفت: همچنین در تلاشیم تا با تاکید بر پیشگیری و صلح و سازش، تعداد پرونده های ورودی به دستگاه قضایی را کاهش دهیم.

محسنی اژه ای در ادامه بیشترین حجم پرونده های ورودی به دستگاه قضایی را با منشا زمین، بانک ها، توهین، نزاع، صدمات غیرعمدی و مسائل خانوادگی همچون مهریه، نفقه و... اعلام کرد و افزود: باید بررسی کنیم که علت حجم بالای چنین پرونده هایی چیست و برای کاهش آنها چاره اندیشی کنیم.

وی در بخش پایانی سخنان خود روند کاهش پرونده های دستگاه قصایی کرمانشاه را از توفیقات دوران تصدی محمدرضا عدالتخواه در دادگستری این استان دانست و گفت: امیدواریم برای تدوام موفقیت ها در دادگستری استان، رئیس کل جدید استعانت از خداوند و مشورت با نخبگان و مسئولان ارشد را مورد تاکید قرار دهد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:22 - 1398/06/27
تنها قدرت نظامی نیست بلکه سه عنصر باید با هم در سازمان نیروهای مسلح و در افراد اون متبلور باشه تا به قول معروف شکست ناپذیر باشن والبته این به اون معنی شکست ناپذیری که در ذهن عوام جا گرفته نیست بلکه منظورم پر توان بودن و عدم یأس و برابری با دشمن هست حتی بالاتر بودن
و سه عنصر مهم
ایمان و تعهد و تخصص هستن
و بحمدالله نیروهای مسلح ما دارای این سه عنصر هستن و همین کشور و خاک و وطن ما رو در مقابل متجاوزین بیمه میکنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
چوب و هنر _فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
کالابرد_فوترموبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
استیل رگال_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
چوب و هنر _فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222