روایتی از نسل‌کُشی، نماینده کامبوج در اسکار شد
۹۰۸۸۸۵
۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۶
۴۵۰۳ 
«در زندگی موسیقایی» به کارگردانی کایلی سو و سوک ویسال ، از کامبوج برای حضور در بخش زبان خارجی اسکار انتخاب شد.

خبرگزاری فارس: به نقل از هالیوود ریپورتر، کامبوج فیلم سینمایی «در زندگی موسیقایی» را برای شرکت در بخش زبان خارجی اسکار انتخاب کرد.

«در زندگی موسیقایی» به کارگردانی کایلی سو و سوک ویسال ، رگه‌هایی از عاشقانه را قبل، حین و بعد از قتل عام رژیم کمونیست خمرهای سرخ در اواخر دهه ۱۹۷۰ روایت می‌کند.

روایتی از نسل‌کُشی، نماینده کامبوج در اسکار شد

«کایلی سو» بدون شناخت از تراژدی تاریخی که در اطرافش اتفاق می‌افتاد در دهه ۱۹۷۰ میلادی با موسیقی پاپ کامبوج بزرگ شد.

او در لانگ بیچ کالیفرنیا که بزرگترین جامعه کامبوج در خارج از کشور را در خود جای داده بود بزرگ شد. والدین او از نسل کشی که توسط رژیم کمونیست خمرهای سرخ در اواخر دهه ۱۹۷۰ گریختند که منجر به کشته شدن بیش از یک میلیون نفر در مزارع کامبوج شد.

خواهر بزرگتر او خاطرات وطن خود را از طریق ترانه‌های پاپ تعریف کرده است که یک دوره طلایی موسیقی را در کامبوج دربر می‌گیرد. بنابراین او به عنوان یک کودک نیز گوش فرا می‌داد.

او حالا یک فیلمساز و بنیان‌گذار جشنواره فیلم کامبوج است. سو به همراه سوک ویسال کارگردانی این فیلم بلند را برعهده داشته و پس از اکران در فستیوال‌های آمریکایی، اروپایی و آسیایی و توجهی که به آن جلب شده به عنوان فیلم منتخب کامبوج در اسکار نود و دوم شرکت می‌کند. این فیلم با تمی عاشقانه که ریشه در وحشتی که باز در حال ظهور در کشورش است خلق شده است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج