دبیر به سوئیس می‌رود
۹۰۹۱۸۰
۲۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۳
۴۰۱۳
رئیس فدراسیون کشتی برای دیدار با نناد لالوویچ، رئیس اتحادیه جهانی کشتی آبان یا آذرماه سال جاری راهی سوئیس خواهد شد.

خبرگزاری ایسنا: رئیس فدراسیون کشتی برای دیدار با نناد لالوویچ، رئیس اتحادیه جهانی کشتی آبان یا آذرماه سال جاری راهی سوئیس خواهد شد.

در دیدار رئیس فدراسیون کشتی با لالوویچ، رئیس اتحادیه جهانی کشتی که در شهر نورسلطان قزاقستان، محل برگزاری رقابت‌های جهانی کشتی برگزار شد، یکی از موارد مطرح شده بین طرفین بحث مبارزه با دوپینگ بود و مقرر شد تا کمیته‌ای با این نام در فدراسیون کشتی راه اندازی شود تا با برگزاری کلینیک های آموزشی و آگاهی دهنده به کشتی گیران، با این معضل به صورت جدی مقابله شود.

دبیر به سوئیس می‌رود

با توجه به محدودیت زمانی و باقی ماندن برخی از مسائل، مقرر شد تا رئیس فدراسیون کشتی دیداری را در آبان یا آذرماه سال جاری با لالوویچ در محل مقر اتحادیه جهانی کشتی در کشور سوئیس داشته باشد.

همچنین با توجه به بدهی مالی فدراسیون کشتی به اتحادیه جهانی و تهدید این اتحادیه مبنی بر جریمه‌های احتمالی از جمله محرومیت از حضور در مسابقات، در صورت عدم پرداخت این بدهی‌ها، در جلسه ای که علیرضا دبیر با رئیس اتحادیه جهانی کشتی در شهر نورسلطان داشت، مبلغ ۲۲ هزار دلار از بدهی‌های فدراسیون کشتی به صورت نقدی پرداخت شد.

با توجه به مذاکرات بهروز نعمتی، سرپرست پیشین فدراسیون کشتی با لالوویچ مقرر شده بود که بدهی‌های فدراسیون به صورت اقساطی پرداخت شود و این پرداخت نخستین قسط از بدهی‌های فدراسیون کشتی به اتحادیه جهانی کشتی در دوره جدید ریاست فدراسیون کشتی بود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:53 - 1398/06/30
رفت سوییس که تک خوری نشه!!!!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج