تعیین تکلیف هپکو و آذر آب ظرف مدت یک ماه
۹۰۹۶۸۰
۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۸
۵۰۵۹
استاندار مرکزی گفت: صنایع هپکو و آذر آب ظرف یک ماه آینده تعیین تکلیف می شوند و تلاش هایی در این زمینه توسط دولت در حال انجام است.

خبرگزاری مهر: استاندار مرکزی گفت: صنایع هپکو و آذر آب ظرف یک ماه آینده تعیین تکلیف می شوند و تلاش هایی در این زمینه توسط دولت در حال انجام است.

سید علی آقازاده عصر پنج شنبه در جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان مرکزی در اراک اظهار داشت: با توجه به اتفاقات اخیر صنایع بزرگ مانند هپکو و آذر آب در راستای رفع مشکلات محیط کسب و کار آن ها باید گفت اخبار خوب و امیدوارکننده است.

وی ادامه داد: برای رفع مشکلات شرکت هپکو مجموعه استان فرمولی با تلاش نمایندگان استان در حال پیگیری است که امیدواریم اخبار خوبی را ظرف یک ماه آینده برای تعیین و تکلیف این شرکت به ارمغان آورد.

تعیین تکلیف هپکو و آذر آب ظرف مدت یک ماه آینده

آقازاده نتایج آمارهای حاصل از پایش محیط کسب و کار در استان مرکزی طی سال جاری را نسبت به سایر استان ها امیدوار کننده خواند و گفت: کسب این آمار نتیجه تلاش فعالین اقتصادی، بخش خصوصی، مدیران کل و دبیرخانه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان مرکزی می باشد.

وی گفت: در شرایطی که کشور تحت فشار تحریم های ظالمانه و کمرشکن آمریکا قرار دارد، رشد منفی حوزه محیط کسب و کار استان مرکزی در سال ۹۷، در سال جاری بهبود پیدا کرده است.

استاندار مرکزی افزود: اگر در سه ماه نخست سال جاری به نتایجی خوبی در حوزه محیط کسب و کار استان دست یافته ایم در ۹ ماه پس از آن نیز باید این نتیجه را حفظ کنیم.

آقازاده تاکید کرد: اگر چه نباید نتایج حوزه محیط کسب و کار را تنها به مقایسه با استان های داخل کشور بسنده کرد و آمارهای خود را با کشور های دنیا تطبیق دهیم اما یادآور می شود شرایط سایر کشور ها با کشور ما متفاوت است چراکه آن ها از مزیت همکاری با اغلب کشورها برخوردار هستند در حالی که ایران در شرایط تحریمی به سر می برد.

وی خاطر نشان کرد: علیرغم موفقیت های نسبی در شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان مرکزی، برای انسجام هرچه بیشتر باید به نقطه ایده آل دست پیدا کنیم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
19:42 - 1398/06/30
خوردند وبردند آخرش هم برای سر سامان دادنش از جیب ملت هزینه خواهند کرد . خوشبحال خریداران خصوصی قالتاقش
Iran, Islamic Republic of
22:26 - 1398/06/30
بفروشیدبه اقوام که شماراهم شریک
کنند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج