فنونی‌زاده: دربی، بازیکنان باتجربه می‌خواهد
۹۰۹۸۵۵
۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۳
۲۱۶۸ 
هافبک پیشین استقلال گفت: دربی بازی باتجربه هاست و بازیکنان باتجربه می توانند نقش تعیین کننده ای در نتیجه دیدار داشته باشند.

خبرگزاری مهر: مهدی فنونی زاده در ارزیابی اش از شرایط استقلال برای این دیدار گفت: متأسفانه استقلال از سه بازی ۷ امتیاز را از دست داده است و این کارنامه خوبی برای استراماچونی نیست اگر چه خیلی ها می گویند تیم دچار تغییر شده و او تازه به استقلال آمده اما استراماچونی مدتهاست که تیم را در اختیار دارد، تمرین می دهد و دیگر با خصوصیات بازیکنان آشنا شده است. بنابراین اگر در دربی هم امتیاز از دست بدهد، مطمئنا باید باز هم هواداران در حسرت قهرمانی بمانند.

فنونی زاده در خصوص عملکرد داور دربی هم اظهار داشت: هر داوری که قضاوت این دیدار را به عهده می گیرد باید تمرکز لازم برای فشارهای جانبی را داشته باشد. حاشیه ها در این دیدار زیاد است. هر دو تیم به همراه هوادارانشان فقط برد می خواهند و این کار داور را سخت تر می کند. بنابراین او باید با تمرکز لازم و شجاعت کامل، قضاوت کند. سعی کند سوت اشتباه نزند، بازی را مدیریت کند تا بتواند یک قضاوت خوب در تاریخ دربی از خود به جای بگذارد.

وی در پاسخ به این پرسش که چه تیمی برنده این دیدار خواهد شد، تصریح کرد: پیش بینی نتیجه دربی سخت است و نمی توان متوجه شد چه تیمی برنده خواهد شد اما با شرایطی که در حال حاضر وجود دارد فکر می کنم بازی دو تیم در پایان با تساوی خاتمه یابد و هیچ یک از این دو تیم برنده از زمین خارج نخواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همه انتظار داریم یک دیدار جذاب، پرگل و تماشاگر پسند را ببینیم. اگرچه همیشه دربی ها به خاطر حساسیت بالا کیفیت خوبی نداشته اما امیدوارم اگر گلی هم رد و بدل نشد، دو تیم نمایش قابل قبولی ارائه دهند تا تماشاگران راضی به خانه هایشان بازگردند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج