وکیل شبنم نعمت‌زاده‌: او آماده جبران خسارت است
۹۱۰۰۶۶
۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶
۸۶۶۶ 
دومین جلسه رسیدگی به اتهامات شبنم نعمت‌زاده، احمدرضا لشگری‌پور و شرکت توسعه دارویی رسا، ظهر امروز (یکشنبه) ۳۱ شهریور ماه در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی‌مقام برگزار شد.

خبرگزاری ایسنا: دومین جلسه رسیدگی به اتهامات شبنم نعمت‌زاده، احمدرضا لشگری‌پور و شرکت توسعه دارویی رسا، ظهر امروز (یکشنبه) ۳۱ شهریور ماه در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی‌مقام برگزار شد.

در ابتدای این جلسه قاضی مسعودی مقام از وکیل مدافع متهم شبنم نعمت زاده خواست تا با حضور در جایگاه به دفاع از موکلش بپردازد.

وکیل شبنم نعمت‌زاده‌: او آماده جبران ضرر و زیان است

مظاهری وکیل مدافع شبنم نعمت زاده با حضور در جایگاه گفت: خوشحالم پرونده در شعبه‌ای مطرح است که قضات ان به تقوا داشتن و حق طلبی معروف‌اند و همین باعث شد که من در این پرونده وارد شوم.

وی افزود: امیدوارم هیات عالی قضایی اگر نقصی در تحقیقات است دستور تکمیل آن را بدهند.

در این هنگام قاضی مسعودی مقام گفت: چهارشنبه هفته قبل اسامی افراد ذی نفع که حدود ۴ الی ۵ نفرند را به دادسرا دادیم و تحقیقات در حال انجام است.

مظاهری ادامه داد: با خود آقای نعمت زاده صحبت کردم و گفتم شبهه‌هایی راجع به دارایی و سایر مسایل هست که باعث شده وزن رسانه ای این پرونده بیشتر شود و باید شفاف سازی کنید. ایشان گفت که من در آغاز و پایان مسئولیتم لیست اموال را به رییس قوه قضاییه منعکس کردم و وضعیت من شفاف است.

وکیل مدافع شبنم نعمت زاده گفت: از آقای نعمت زاده خواستم که لیست اموال را به من بدهد تا آن را به دادگاه ارائه دهم و در صورت لزوم هم رسانه‌ای شود. من این حسن نیت‌ها را در آقای نعمت زاده و خانواده اش دیدم و برهمین اساس شروع به کار علمی و قضایی راجع به پرونده کردم. من قرار جلب به دادرسی و کیفرخواست و نظریه کارشناسی را به دقت مطالعه کردم. به برخی از مراکزی که طرف معامله با این شرکت بود مراجعه کردم و به صورت محسوس و نامحسوس اطلاعات را جمع آوری کردم. سرنخ‌هایی در این شرکت معلوم شد که رئوس آن را به دادگاه می‌دهم و لایحه‌ای هم تقدیم دادگاه خواهم کرد.

وکیل مدافع متهم نعمت زاده بیان کرد: موکل من متعلق به خانواده‌ای شناخته شده است و بر اساس عرف و دیدگاه عموم جامعه نباید دست به تخلف بزند. من اولین بار موکل خود را در پرونده تخلف ساختمانی در لواسان شناختم و همانجا همانند سایر مردم خواستم تا محاکمه شود.

وی ادامه داد: در پرونده تخلف ویلا، همان زمان که موکل من شروع به ساخت ساختمان کرد، ۷۰۲ پروانه صادر شده بود که فقط دو مورد از آن‌ها تخلفی نکرده بودند و مابقی همگی خطا داشتند. همان جا به موکل خود گفتم‌ ای کاش آن دو ساختمانی که تخلف نکرده‌اند یکی متعلق به شما و دیگری متعلق به داماد آقای شمخانی بود، زیرا شما در نظام و جامعه دارای وجهه هستید.

وی با بیان اینکه موکل من آمادگی دارد تمام ضرر و زیان‌ها را جبران کند، گفت: موکل من به‌عنوان سهامدار ۸۵ درصد شرکت و رئیس هیئت مدیره باید وظیفه خود را انجام دهد و نشان می‌دهد که تمام تلاش خود را برای جبران ضرر و زیان‌ها به کار گرفته است.

وکیل مدافع نعمت‌زاده ادامه داد: خانم نعمت‌زاده دکترای داروسازی از دانشگاه شهید بهشتی دارد و کار خود را از ویزیتوری شروع کرده است و ایشان بعد از مدتی نمایندگی شرکتی را که اسپانیایی بوده قبول می‌کند و محصولات آن را به ایران آورده و آن را توزیع می‌کرد.

مظاهری گفت: توزیع و پخش فرآیندی تخصصی است و ربطی به واردات ندارد و توزیع و پخش یک فرآیند دقیق با ضوابط خاص خودش است. خانم نعمت‌زاده شرکت رسا را داشت که کارش واردات بود و آنجا مدیرعامل بود و در پخش آقای لشگری‌پور را به او معرفی می‌کنند که در شرکت رازی تجربه این کار را داشته است. خانم نعمت‌زاده هم با ایشان صحبت می‌کند و 15 درصد از سهام این شرکت را به نام آقای لشکری‌پور می‌زند.

وی افزود: از صفر تا صد این شرکت را شخص آقای لشگری‌پور انجام می‌دهد، حتی رانندگان توزیع و آبدارچی شرکت را آقای لشگری‌پور استخدام می‌کند. خانم نعمت‌زاده سهامدار 85 درصد شرکت بود و موضوعات شرکت طبق روال موجود در شرکت‌های اقتصادی به ایشان منعکس می‌شد و در مواردی هم که لازم بود مصوبه هیئت مدیره اخذ می‌شد که مطالب آن هم منعکس است.

وکیل مدافع متهم نعمت‌زاده یادآور شد: خانم نعمت‌زاده بعد از مدتی متوجه می‌شوند که چک‌های این شرکت در حال برگشت خوردن است و ایشان از آن مقطع سعی می‌کند به موضوع ورود کند و تحقیقات بیشتری را انجام داده و ارتباطشان با آقای لشگری‌پور دچار مشکل می‌شود و از پایان فروردین 97 عذر آقای لشگری‌پور را می‌خواهد و قطع همکاری می‌کند تا اینکه خانم نعمت‌زاده در شهریورماه جلب و بازداشت می‌شود.

وی اظهار کرد: از زمانی که خانم نعمت‌زاده بازداشت می‌شوند ایشان حتی یک قلم دارو خرید نکرده و یا توزیع نکرده‌اند بلکه از آن زمان تمام اهتمامشان به حل مشکلات مصروف می‌شود و سعی می‌کنند اختلافات را رفع کنند و فعالیت‌شان در شرکت به مذاکره با طلبکاران محدود بوده است.

وکیل مدافع متهم نعمت‌زاده خاطرنشان کرد: پس از تحقیقات دیده شد که 190 میلیارد تومان پول نیست و هم رسانه‌ها و هم آقای لشگری‌پور گفتند که خانم نعمت‌زاده برداشت‌های نامتعارف داشته که آن را صرف ویلای لواسان و ... کرده است که این اظهارات برای ما غیرمنطقی بود؛ در نتیجه درخواست کردیم که لیست مالی شرکت را منظم کنند و به ما بدهند که تا این لحظه این اتفاق نیفتاده بلکه به صورت ذهنی می‌گفتند چنین مبادلاتی انجام شده است.

12 میلیارد تومان گم شد

مظاهری بیان کرد: در این میان لیستی درآمد که خیلی عجیب بود و آن این بود که جمعیت هلال احمر بیرجند 16 میلیارد و 900 میلیون تومان برایش فاکتور صادر شده که به او دارو داده‌اند اما تسویه حساب با این شرکت 4 میلیارد است یعنی این وسط 12 میلیارد تومان نیست. یعنی فاکتور صوری بوده است. همچنین شرکت دیگری به نام تجهیز گستر پاسارگاد جهرم که چهار میلیارد و 458 میلیون تومان دارو دریافت کرده و 663 میلیون تومان از این شرکت طلبکار است یعنی هم دارو گرفته و هم طلبکار است.

وکیل مدافع متهمه نعمت‌زاده ادامه داد: انبوهی از آن آمارها موجود است که بنده نسخه‌ای از آن را مطرح می‌کنم، متاسفانه این فاکتورهای صوری بررسی نشده است و تنها بعضی جاها بررسی کرده‌اند و مشخص شده که فاکتورها با دو کد صادر شده است و بعضی از داروخانه‌ها حتی گزارش رویش هم راجع به آن فاکتور ساختگی دارند.

وی افزود: دارو توسط یک گروهی که متخصص صادرات به پاکستان در شرق و صادرات به عراق در غرب بوده به تهران نزدیک می‌شود و این معنی‌دار است تا آن مقداری که ما در پرونده‌های اقتصادی در محضر بزرگان درس آموخته‌ایم این باید یک شبکه‌ای داشته باشد و ما بررسی کردیم این شرکت از دو جبهه دچار حیف و میل شده است. یکی از محل تخفیفات نامتعارف و یکی هم از سوی فاکتورهای صوری.

وکیل مدافع متهمه نعمت‌زاده گفت: درباره فاکتورها اسامی استخراج کردیم که این اشخاص در ارتباط با آقای لشگری‌پور بوده و با دو پوز نزد مشتری‌ها می‌رفتند که تخفیفات را از طریق یکی از این پوزها اعمال می‌کردند که ردیابی آن صورت نگرفته است جز اینکه می خواستند دارویی که با ارز دولتی وارد شده را خارج کنند و با قیمت دلاری آنجا بفروشند و هیچ انگیزه دیگری وجود ندارد.

وی با بیان اینکه خانم نعمت‌زاده از این اقدامات حیرت کردند، گفت: ما در بررسی‌ها به غیر از این نمی‌رسیم خانم نعمت‌زاده گفته‌اند من شش میلیارد از این شرکت برداشت کردم که پول داروهایی بوده که به شرکت رسا داده‌ام و در نظریه کارشناسی هم برداشت خانم نعمت زاده جز این مطرح نشده است.

وی ادامه داد: بنده تصور می‌کنم فارغ از همه بحث‌های آکادمیک آنچه ما به آن معتقدیم و از قضات توقع داریم این است که این تحقیقات که ناقص مانده برای شناسایی برخی اموال که از شرکت خارج شده شناسایی شود و برگردد.

در ادامه جلسه دادگاه نیازآبادی نماینده دادستان در جایگاه قرار گرفت و با اشاره به اتهامات متهمه نعمت زاده بیان کرد : متهم و وکیل خود همواره در تحقیقات خود به دانش بسیار در صنعت داروسازی اشاره کردند و خود را صاحب علم توصیف می‌کنند اما برخورداری از دانش رافع مسئولیت کیفری و تخفیف در مجازات نیست.

وی ادامه داد: علم و تخصص در حوزه دارو و سیطره روی این موضوع نشان از عنصر معنوی دارد و از نامبرده انتظار می‌رود که با توجه به شرایط اقتصادی این کارها را انجام ندهد.

نیاز آبادی اظهار کرد: متهم و وکیل او همواره می‌گویند تمام کارها بر عهده لشگری پور بوده در حالی که حسب اظهارات مطلعین و کارمندان شرکت صورت جلسات شرکت دارویی رسا و تمام اخبار توزیع دارو در داروخانه‌ها به اطلاع نعمت زاده رسیده و از همه آنها خبر داشته است.

وی از نعمت‌زاده سوال کرد که چرا سهام شرکت را برای خود و افراد نزدیک خانواده استفاده می‌کردید و ریال به ریال دارو برای بیماران مهم بوده و آیا با وجود آنکه از موضوعات خبر داشتید باز هم دین خود را از نوع بدهی میدانید؟

نماینده دادستان بیان کرد: به فرض اطلاع نداشتن از توزیع دارو چرا نسبت به پرداخت دیون خود کاری انجام نداده‌اید؟ حسب گزارشات مشخص شده که فروش دارو و وصول چک داروخانه به شرکت رسا همگی با اطلاع نعمت‌زاده بوده است.

نیاز آبادی با اشاره به اظهارات متهم لشگری پور گفت: بر اساس اظهارات لشگری پور چک‌های حاصل از فروش دارو در خزانه شرکت نگهداری می‌شده است.

وی ادامه داد: شرکت رسا پخش با پیشنهاد متهم نعمت زاده و وکیل شرکت با ماهیت سهامی خاص ایجاد شد و با واریز مبالغ به این شرکت طرفین به دنبال گرفتن وام‌های کلان و دسته چک بودند و مدیرعاملی این شرکت هم بر عهده شبنم نعمت زاده و دختر او مریم محب علی بوده است.

نماینده دادستان تصریح کرد : میزان دین نعمت‌زاده به شرکت توزیع دارو محرز است.

اعتبار خانوادگی شما نقش اول را بازی کرده است

نیازآبادی ادامه داد: شما خانم نعمت زاده به عنوان رئیس هیئت مدیره شرکت امکان محدود کردن اختیارات آقای لشگری پور را داشتید و می توانستید از اختیارات قانونی خود استفاده کنید و در این رابطه دلیلی برای اینکه آقای لشکری پور در اقدامات شما مانعی باشد ارائه نکرده اید. همچنین تمام اقدامات توزیع دارو در شرکتی بوده که تاسیس آن از ابتدا باطل بوده اما متهم نعمت زاده ابراز خرسندی کرده که بر اساس اعتبار خود در دانشگاه شرکتهای دارویی با او وارد قرارداد شده‌اند، در حالی که سایر افراد مشابه شما چنین اعتباری ندارند و از دریافت مجوزی ساده برای تاسیس یک داروخانه کوچک هم عاجزند، چه برسد به تاسیس شرکت‌های بزرگ‌تر. پس اعتبار شما ملاک نبوده بلکه اعتبار خانوادگی شما نقش اول را بازی کرده است.

نماینده دادستان گفت: مبنای اعتماد هرچه باشد در بحث توزیع دارو اعطای تخفیف‌ها و جوایز باعث افزایش سود و اعتبار شما شده است و این جا شرکت‌های دارویی باید این موضوع را لحاظ کنند که بیش از اینکه به شخص توزیع کننده، نام و مقام او توجه کنند، تمام جوانب را بسنجند.

نیازآبادی گفت: متهم گفته است که دارای مجوزی برای ایجاد انبار در شرکت بوده است در حالی که مجوز صادر نشده و به موجب قانون مقررات دارویی و آشامیدنی،اقدام برای تاسیس، بدون مجوز و پروانه بوده است و در جریان قرار دادن سازمان مربوطه نیز تاثیری در کاهش جرم و بزه نداشته است.

نماینده دادستانی تصریح کرد: متهم شبنم نعمت زاده در دفاعیات خود مکرر اعلام می کند دارو را میان داروخانه‌ها توزیع کرده و اخلالی ایجاد نشده است در صورتی که نگاه کلان آن را رد می کند و توزیع همراه با تخفیفات و جایزه سبب شده که شرکت‌های زیادی جذب شرکت دارویی رسا شوند و در نتیجه انحصار دارو را سبب شده‌اند و این امر در بلند مدت چرخه تولید و توزیع را دچار اخلال می‌کند.

نیازآبادی گفت: انحصار به معنی این است که وضعیتی در بازار توسط یک شرکت ایجاد شود و به میزانی باشد که تأثیر عمده در قیمت بازار داشته باشد و اخلال یعنی ایجاد انحصار. در نتیجه قیمت گذاری انحصار آمیز در عرصه دارو از علل انحصار و اخلال در عرصه رقابت است و این امری است که از سوی شرکت رسا اتفاق افتاده است.


نماینده دادستان گفت: به دلیل فعالیت‌های غیرقانونی در شرکت تولیدی دارو با کاهش کلان دارو در سطح کشور مواجه شدیم که نتیجه آن کم شدن تقاضای شرکت های تولیدکننده دارویی و انحصار بود.

نیازآبادی بیان کرد: پیش از شروع نخستین جلسه دادگاه اطرافیان متهم نعمت زاده مشکل او را بدهی های حقوقی مطرح کردند و گفتند باید دیدی حقوقی به پرونده او داشته باشیم و رسیدگی به پرونده را موضوعی سیاسی دانستند اما زمانی که نوک پیکان قانون سمت ما باشد آن را برنمی تابیم؛ صرف وجود یک متن مکتوب دلیلی بر قرارداد حقوقی نیست و باید دعوا را هم به صورت حقوقی و هم به صورت کیفری دید.

در ادامه جلسه وکیل متهم نعمت زاده بیان کرد تا زمانی که متوجه حقیقت نشدم پرونده را قبول نکردم و باید به این موضوع توجه کردم که قرارداد گاهی چون پوشش ظاهری برای انجام اقدام مجرمانه است اما باید به محتوای آن هم توجه داشت.

انتشار یافته: 50
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:48 - 1398/06/31
وزیری که با جون ملت بازی کرد نعمت زاده بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
غلط کرده باید اعدام بشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
برای تهیه دالروهای همسرم چقدر سختی کشیدیم زیر سر این بی شرف بوده اعدام براش کمه باید آتیشش بزنن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
چادر رو از سر اين بيحجاب بگيريد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
فقط اعدام البته چون خودی حساب میشه سه روز زندان
اصغر
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
اونا مریضهایی که با داروهای تقلبی این فاسد که جونشونو ماز دست دادن چی؟؟؟؟،اونا را چه جور جبران میکن؟؟؟؟خیلی بیخود وغلط میکنه که میخواد جبران کنه .با پولهای خود مردم میخواد جبران کنه و جونشو نجات بده تف به ذات کثیفتون که همه جوره سر ملت کلاه بزارید
Iran, Islamic Republic of
15:49 - 1398/06/31
نعمت زاده را باید7بار اعدام کرد
Iran, Islamic Republic of
15:51 - 1398/06/31
بنظر من بهترین راه ""اموال شبنم بفرشن با پولش برا ملت دارو وارد کنن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
فقط اعدام
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
آخه بدبختی اینه اون پولی که از اموال این به دست میادو میدن کس دیگه دارو وارد کنه باز اونم برمیداره میره،به مردم هیچ وقت هیچی نمیرسه
Iran, Islamic Republic of
16:18 - 1398/06/31
عدالت۰ = اعدام و بس برای هر که باشد به ملت خاین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
جبران داروی تقلبی مرگه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
اعدامش کنید
Iran, Islamic Republic of
16:41 - 1398/06/31
معلوم نيست چندين ادم بخاطر زد و بند هاي دارويي ايشون جان دادن حالا ميخواد جبران كنه !!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
اعدام فقط
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
اینا همه چیزو با پول میبینن،ولی عزیزی که از دست رفته رو نمیشه با پول برگردوند
Iran, Islamic Republic of
16:51 - 1398/06/31
از کجا از پول هايي که ازجيب ما مردم برداشته ميخواد جبران کنيد چي رو داروهاي تقلبي تاريخ گذشته اي که به خورد بيماران داده چه جوري جبران ميشه زمين خواري کوه خواري ويلا انچناني سازي چه جوري جبران ميشه
Iran, Islamic Republic of
16:55 - 1398/06/31
اینجوری که نمیشه از فردا همه خون ملت را توی شیشه کنند و غارت کنند و بگویند بعدش جبران خسارت میکنیم!!
Germany
16:56 - 1398/06/31
سؤال اول:تاالان چندنفر براثراخلال دربخش دارو جان خودشون روازدست داده اندواین قابل جبران هست؟
سؤال دوم:تاقبل ازاینکه آقای رئیسی بیاداین افراد خودشون رو یه ذره ملزم به جبران خسارت میدانستند؟حالاکه سایه مجازات بالای سرشونه زرنگ شدند؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
جالبه نظرات زیر پستهای استقلال پرسپلیس وحیوان آزاری بیشتر از اینه معلوم‌ نیست چند نفر بخاطر ایشون دچار بیماری یا حتی مرگ شدن میگه جبران میکنم لیاقت مردم‌ ما همین‌امثال نعمت زاده و دختراشن ما لیاقتمون همینه نه به کره که رئیس جمهورشون و بخاطر رابطه دوستش با سامسونگ برکنار و زندانی کردن نه به اینجا
Iran, Islamic Republic of
17:03 - 1398/06/31
سر به تنش نباشه که بخواد جبران کنه.. این نامردا رو یاید اعداممم کرد
Iran, Islamic Republic of
17:05 - 1398/06/31
دارو پیدا نمیشه اگه پیدا بشه ناصر خسرو اونم با چند برابر قیمت . اعدامشون کنین
Iran, Islamic Republic of
17:23 - 1398/06/31
حالا خانم شده بی گناه اون زمانی که اعلام شد توی لواسان ویلا داره با پر رویی تکذیب کرد بود
Iran, Islamic Republic of
17:57 - 1398/06/31
لطفا یک نفر پاسخ دهد دکتر نعمت زاده و خاندان نعمت زاده ثروت نجومی خود را چگونه بدست آوردند .
تاسف اینست که این افراد اصلاح طلب هستند . و مسئول ستاد روحانی بودند . روحانی با این افراد مردم ایران را گول زد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
از پستهای متعدد نعمت زاده خودش نماینده تبریز بود که بعد اومد تهران مثل پزشکیان و بعضی نمایندگان دیگه که میرن ساکن تهرلن میشن دیکه برنمیگردن حوزه انتخابیه شون بعد وزیر و عضو هیئت مدیره یکی از دو شرکت خودروسازی شد ثروت شرکتهای خودروسازی هم که میدونی حالا درآمد نمایندگی مجلس و وزیر بودنش که چند دوره وزیر بود به کنار البته از حق نگذریم دختر نعمت زاده اگه دخترش هم نبود چون داروساز بو پولدار میشد ولی دیگه نه انقدر
Iran, Islamic Republic of
17:58 - 1398/06/31
جوری بخور بخور که همه چیز خر تو خر شده آقای وکیل متهمه دنبال چی هستی بگی موکلم دارو احتکار نکرده پول مردم رو نخورده خون مردم رو تو شیشه نکرده برو خجالت بکش اگر همشون متهم ها حکم های سنگین نگیرن و به جزاشون نرسن دیگه وای به حال این نظام
Iran, Islamic Republic of
18:16 - 1398/06/31
چرا با اعصاب مردم بازی میکنید اعدامشان کنید اگر واقعا با آنان شریک نیستید :
United Arab Emirates
18:24 - 1398/06/31
درود بشرف رئیسی که حق مردمو از حلقوم این ها بیرون میکشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
اگه واقعا اینکارو بکنه درود به شرفش
Iran, Islamic Republic of
18:47 - 1398/06/31
از کجا ،در ضمن خودش و پدرش اینقدر از مملکت خوردند که حالا حالا هم که جبران کنند جا دارند
Iran, Islamic Republic of
19:13 - 1398/06/31
قضات حق طلب و باتقوا علم و آگاهی دارن ک طبق قانون مجازات اسلامی اگر کسی باعث اخلال گسترده در اقتصاد کشور شود ب گونه ای ک در زندگی خیل بسیاری از مردم اثر سوء داشته شد مفسد اقتصادی شناخته شده و اعدام میگردد. پ چطور اون دزد بدبخت مشهدی ک از روی بدبختی یدونه گوسفند دزدید ب حد سرقت مجازات شد و انگشتاش قطع شد ولی شما انتظار دارید قاضی باتقوا حکم موقوفی تعقیب براتون صادر کنه. چون دختر خلف بابایی
Iran, Islamic Republic of
19:26 - 1398/06/31
200میلیارد اختلاص کرد و ثروت بدست آورده حالا 100میلیار جریمه میشه و آزاد میشه با اون100 میلیارد به ریش ملت میخنده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
در جایی که به زنوزی ۱۵۰۰ومیلیارد تومن وام بدن ۱۰۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیارد رقمی نیست
Iran, Islamic Republic of
19:31 - 1398/06/31
جالبه اگر فهمیدن خسارت میدیم نفهمیدن کماکان دزدی خودمونو انجام میدیم« ضرب نخوره قانون کشور با این بی در و پیکر بودنش»اعدامش کنید تا دزدان دیگر ماستها را کیسه کنن
Iran, Islamic Republic of
19:36 - 1398/06/31
چه کسانی که به دلیل داروی فاسد یا کمبودها دارو در خاک سرد قبرستان خوابیدن« فقط اعدام ذره ای التیام بخش درد دردمندان است
Iran, Islamic Republic of
20:49 - 1398/06/31
جالبه طرف وکیل گرفته چقد خوردش داده
کلا خانواده جنایتکار را خانواده پیامبر معرفی میکند کم مونده به جای اونا قسم بخوره اینا اصلا معصوم هستن.
آخه ظلم تا چه حد.
اونم به بیمار که برای دارو شب وروز ندارد.
یه دکتر میاد دارو را احتکار میکند اونم دکتر داروساز.
باید مدرکش باطل شود.باید باطل شود.
دکتری که مریض رحم نمیکند داروی مریض را احتکار میکند تا دارو گرون شود بفروش.ای مردم این چه جور دکتری هست به نظرتون.بعد دارو را تاریخ منقضی میکنه میده به بازار اونم چند برابر قیمت.
Iran, Islamic Republic of
20:50 - 1398/06/31
مثل اینه که دزد که گیر می افته بگه ببخشید هرچی دزدیدم پس میدم.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
مطمئن باش هر چی دزدیده پس نمیده،یک دهمشو میده،با بقیشم میره پی خوشیش...اوناییم که از بی دارویی جون دادن هیچی
Iran, Islamic Republic of
21:00 - 1398/06/31
چجوری میخواد جبران خسارت کنه؟
جون چند نفر اتسان مریض به خطر افتاده؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
21:03 - 1398/06/31
کلی به بیماران محتاج ،درمانده اسیب رسانده وشایده هم تعدادی فوت کرده باشند اما می خواهند پول دزدی را که کلی هم سود کردند پرداخت،جبران کنند وبعد با یک جریمه ناچیز تمامش کنند.
Iran, Islamic Republic of
22:43 - 1398/06/31
به خدا وندی خدا اگه چندتا ازاین آشغالا رو اعدام کنن مملکت میشه ۲۰‌بخدا مثل مردم ما گیر نمیان همه جور پای نظام رسیدن الان من داشتم نوشته یه کارگر اهوازی را میخوندم که ۱۹ ما از متروی اهواز حقوق نگرفته تا حالا نتونسته روپوش بچه شو تهیه کنه تکلیف این مردم چیه
این آشغال داروی های خاص مردم سرطانی دیابتی و...را انبار گرده با چند برابر قیمت فروخته
Iran, Islamic Republic of
22:43 - 1398/06/31
این طوری که معلومه منو باید بازداشت میکردن نه خانم نعمت زاده رو !!!
بنده خدا بی گناهه ...
خدا ازتون نکذره ...
Iran, Islamic Republic of
23:21 - 1398/06/31
این خانم بایدبه اشدمجازات برسه . پدرهمین خانم آقای نعمت زاده سالیانی درمناطق نفت خیزخون به دل جوانان خوزستانی کردوازاستخدام افرادبومی حتی باتحصیلات بالاجلوگیری میکردوتماماًباندخودش رااستخدام میکردامیدوارم همه این اختلاسگران به اشدمجازات برسند
Iran, Islamic Republic of
00:08 - 1398/07/01
احوال مریض هایی که در به در دارو بودن و داروی تاریخ گذشته منجر به مرگ یا بدتر شدن حالشون شده قابل جبرانه؟
Iran, Islamic Republic of
02:35 - 1398/07/01
تمام اموال کسانی که یک ریال مال شبهه هم دادند رومصادر ه و هزینه دارویی بیماران خاص و تغذیه دانش آموزان کمم برخوردار گنبد بی شک سالهای سال تغذیه خوب به دانش آموزان و داروی مناسب به بیماران می‌رسد
Iran, Islamic Republic of
08:16 - 1398/07/01
کثافت رو اعدام کنید. چرا مسامحه می کنید. چرا نمک به زخم مردم می زنید
Iran, Islamic Republic of
08:52 - 1398/07/01
جبران خسارت کنه که محاکمه نشه... بفرما
Iran, Islamic Republic of
08:52 - 1398/07/01
بله داریم به لحظات ملکوتی تبرئه نزدیک می شویم التماس تفکر!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج