نصب نکردن کارتخوان در مطب پزشکان جرم است
۹۱۰۲۷۶
۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۷
۱۷۸۱ 
مدیرکل امور مالیاتی استان کرمان گفت: از ابتدای مهرماه استفاده از دستگاه کارتخوان برای پزشکان اجباری است و از پزشکان خواهش می کنیم حتما در سایت اداره مالیاتی ثبت نام کنند تا با مشکل مواجه نشوند و این قانون است و اگر انجام ندهند، پیرو مذاکرات قبلی، براساس اعلام دادستان، ما ضابط قضائی هستیم و اگر مردم به ما اعلام کنند که کارتخوان مطب پزشکی فعال نیست یا اجاره ای باشد، آن پزشک مرتکب جُرم شده و با آن طبق قانون برخورد خواهد شد.

برنا نوشت: مدیرکل امور مالیاتی استان کرمان گفت: از ابتدای مهرماه استفاده از دستگاه کارتخوان برای پزشکان اجباری است و از پزشکان خواهش می کنیم حتما در سایت اداره مالیاتی ثبت نام کنند تا با مشکل مواجه نشوند و این قانون است و اگر انجام ندهند، پیرو مذاکرات قبلی، براساس اعلام دادستان، ما ضابط قضائی هستیم و اگر مردم به ما اعلام کنند که کارتخوان مطب پزشکی فعال نیست یا اجاره ای باشد، آن پزشک مرتکب جُرم شده و با آن طبق قانون برخورد خواهد شد.

"محمد سلمانی" درباره بررسی تراکنش های بانکی گفت: قانونگذار در جهت تشخیص وصول مالیات بررسی تراکنش های بانکی را به عهده اداره امور مالیاتی گذاشته و تراکنش ها به دست ما می رسد.

وی افزود: براین اساس ما تراکنش ها را بررسی و مودی مالیاتی را صدا کرده و با او صحبت می کنیم و فعالیتی که مشمول مالیات بوده، اگر دریافتی نگرفته باشیم، در پرونده منعکس می شود.

مدیرکل امور مالیاتی استان کرمان در بخش دیگری از سخنانش درباره استفاده پزشکان از دستگاه کارتخوان عنوان کرد: پزشکان مکلف هستند در سایت اداره کل امور مالیاتی ثبت نام کرده و به شبکه مالیاتی وصل شوند و این مهلت تا پایان شهریورماه تمدید شده است.
وی افزود: از ابتدای مهرماه ۹۸ استفاده از دستگاه کارتخوان برای پزشکان اجباری است و از پزشکان خواهش می کنیم حتما در سایت اداره مالیاتی ثبت نام کنند تا با مشکل مواجه نشوند و این قانون است و اگر انجام ندهند، پیرو مذاکرات قبلی، براساس اعلام دادستان، ما ضابط قضائی هستیم و اگر مردم به ما اعلام کنند که کارتخوان مطب پزشکی فعال نیست یا اجاره ای باشد، آن پزشک مرتکب جُرم شده و با آن طبق قانون برخورد خواهد شد.

سلمانی با تاکید بر انجام ثبت نام در فرصت باقی مانده، اظهار کرد: استفاده از کارتخوان قانون است و همه باید به قانون تمکین کنند و با توجه به شناختی که از این قشر فرهیخته داریم، معتقدیم پزشکان استان کرمان ثبت نام خواهند کرد.

وی در ادامه بیان کرد: رییس کل سازمان مالیاتی کشور اخیرا بخشنامه کرده کسانی که تا ۳۰ مهرماه امسال اصل مالیات و جرائم غیرقابل بخشش خود را پرداخت کنند، از ۱۰۰ درصد بخشودگی جریمه برخوردار می شوند و ما تاکید داریم مودیان حقیقی و حقوقی از این فرصت طلایی استفاده کنند.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:36 - 1398/07/01
همه باید مالیات بدن ولی را ه ساده داره . بانک مرکزی حساب بانکی به هر ایرانی در هر سنی باز میکنه با کد ملی وهر بانک هر تراکنشی را هر روز و یا هر ماه به حساب بانک مرکزی ارسال میکنه امکان فرار مالیاتی صفر میشه. حالا اینکار بشه در هر حال کل تراکنشها هر فرد به دارایی وصل میشه حتی با حساب خانم یا فرزند هم انجام بشه مشخص میشه.لزومی به داشتن یا نداشتن کارت خوان نیست فقط مگر نقدی عمل کنه وخرید و فروش نقدی انجام بده که امکان تراکنش بالا اصلا وجود نداره
Iran, Islamic Republic of
08:47 - 1398/07/01
من‌الان‌پیش‌فوق‌تخصص‌هستم‌۶۰تومان‌ویزیتش‌هست‌ولی‌کارت‌خان‌نداره
United Kingdom
11:34 - 1398/07/01
بیش از ۹۰ درصد پزشکان از پزشک عمومی بگیر تا فوق تخصص و جراح کارت خوان ندارن. اونایی هم که دارن میگن خرابه. فقط واسه دکور گذاشتن و اینکه بازرس بیاد گیر نده.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج