سرپیچیِ ۷۰درصد پزشکان از قانون نصب کارتخوان
۹۱۰۴۳۷
۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵
۳۱۷۹ 
در حالی مهلت تعیین شده برای ثبت‌نام دستگاه‌های کارتخوان توسط صنف پزشکان به پایان رسیده است که آمارها گویای ثبت نام فقط ۳۰ درصد از پزشکان در این طرح بوده است؛ با این حال سازمان امور مالیاتی تا این لحظه واکنشی به این سرپیچی آشکار از قانون نداشته است.

خبرگزاری ایسنا: در حالی مهلت تعیین شده برای ثبت‌نام دستگاه‌های کارتخوان توسط صنف پزشکان به پایان رسیده است که آمارها گویای ثبت نام فقط ۳۰ درصد از پزشکان در این طرح بوده است؛ با این حال سازمان امور مالیاتی تا این لحظه واکنشی به این سرپیچی آشکار از قانون نداشته است.

مهلت تعیین شده برای ثبت کارتخوان در مطب پزشکان در حالی امروز (یکم مهرماه) به پایان می‌رسد که به گفته مدیرکل دفتر تنظیم مقررات و نظارت سازمان امور مالیاتی تا روز قبل فقط ۳۰ درصد از پزشکان در این راستا اقدام کرده بودند. بر این اساس حدود ۷۴ هزار پزشک ملزم به نصب کارتخوان در مطب‌های خود شده‌اند اما از این تعداد فقط ۲۲ هزار و ۵۰۰ نفر در سامانه سازمان امور مالیاتی ثبت نام کرده‌اند.

سرپیچی ۷۰درصد پزشکان از قانون نصب کارتخوان

به نظر می‌رسد صنف پزشکان تهدیدهای سازمان امور مالیاتی را جدی نگرفته و آن طور که از واکنش‌های سازمان امور مالیاتی هم برمی‌آید، این نهاد مالیاتی هم قصد ندارد خود را این صنف قدرتمند درگیر کند.

واقعیت این است که پزشکان علاوه بر اثرگذاری اجتماعی بالایی که دارند، به لحاظ سیاسی هم از نفوذ و قدرت بالایی برخوردار هستند. داشتن فراکسیونی مستقل در مجلس شورای اسلامی با عنوان "فراکسیون بهداشت و درمان" تنها یکی از ابزارهای قدرتمند این صنف در دستگاه سیاستگذاری کشور است.با این حال به نظر می‌رسد دستگاه‌های نظارتی نباید از موضوعی به اهمیت مالیات‌ها آن هم در سال سخت اقتصادی به سادگی عبور کنند.

با این حال، همه این موارد نباید باعث شود که یک صنف در برابر قانون پافشاری کند، مخصوصا اگر این قانون به مالیات مربوط باشد که در این شرایط اقتصادی بودجه اقتصادی کشور بسیار به آن وابسته است. از طرف دیگر اگر صنف پزشکان موفق شوند از زیر بار قوانین مالیاتی شانه خالی کنند احتمالا دیگر اصناف نیز به تبع آنها زیر بار نصب دستگاه کارتخوان در دفاتر خود نخواهند رفت.

هادی خانی -مدیرکل دفتر بازرسی ویژه، مبارزه با پولشویی و فرار مالیاتی سازمان امور مالیاتی- درباره اقدامات سازمان در خصوص ساماندهی دستگاه کارتخوان (POS) برای پزشکان اظهار کرد: بنده امروز بسیار متاسفم از اعلام این خبر که با وجود تعامل خوب سازمان با قشر تحصیل‌کرده پزشکان و تمدید دوباره فرصت، پزشکان در آزمون شفاف‌سازی اقتصاد کشور و اعتماد سازی مردم به شفافیت اقتصادی کشور نمره خوبی را دریافت نکرده‌اند و این درحالی است که انجام این فرآیند ۱۰ تا ۱۵ دقیقه از وقت پزشکان را خواهد گرفت.

خانی همچنین گفت: افرادی که تا مهرماه به اجرای قانون تمکین نکنند، از نظر سازمان یک استعداد بالقوه و بالفعل فرار مالیاتی محسوب می‌شوند و اگر فرار مالیاتی بر آنان محرز شود، بر طبق قانون با آنان برخورد خواهیم کرد. انتظار داریم که برای تحقق اهداف شفاف‌سازی کشور پزشکان همراهی بیشتری با ما داشته باشند. همچنین کسانی که تا پایان مهرماه به قانون تمکین نکنند دو درصد از درآمد آنان به عنوان جریمه مطالبه خواهد شد که غیر قابل بخشش است. افرادی که در فضای مجازی برای جو سازی تلاش کردند و یا پزشکان را به عدم همکاری با سازمان امور مالیاتی تشویق کردند، این افراد در اولویت دفتر مبارزه با پولشویی قرار خواهند گرفت.

برچسب ها:
انتشار یافته: 87
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:20 - 1398/07/01
اون 30درصدم طلب پول نقد ميكنند و كارت خوان شون دكور هست
عمين ديروز دكتر بودم
اين راه كنترل درامد پزشكان اشتباه است شما بايد از طرف بيمار حقوق دكترا رو كنترل كنيد
يعني مراجعه كنندگان مبلغ پرداختي و نوع پرداخت را در سامانه دكترها ثبت كنند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
يعني چي اونوقت حساب إدم هاي عقده اي و دروغگو چي
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
وقتی جامعه بیمار باشند کارشان لنگ پزشک هاست و اگر شرافت نباشد نتیجه می‌شود آن هفتاددرصدی که با مالیات من و شما امنیت این مملکت تامین می شود تا آنها مطبشان تا ساعت دو نیمه شب باز باشد و پول در بیاورند و آخرش گردن کشی هم بکنند
شاهرخ خان
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
با طراحی دفترچه‌های کاربن‌دار چهار برگی که مختص پزشک، داروخانه، بیمه و دارایی است میشه کارکرد پزشکان و داروخانه‌ها رو کنترل کرد. این دفترچه‌ها حتما
باید کاربن دارای باشن تا پزشکان به فکر دور زدن دارایی نیفتن. دارایی با جمع‌آوری برگه مختص خود متوجه حجم کار پزشکان میشه.
را دیگه اینه که مطبهای شخصی جمع بشن و همه توی ساختمان پزشکان متمرکز بشن و شخص معتمد دارایی متصدی کارت کشیدن بیماران باشه. تنها راه کنترل اونا همینه، نه این طرح مزخرف و شکست‌خورده که من همون موقع گفتم قابلیت اجرایی نداره.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
وزیران و نمایندگان و دولتمردان باید مالیات کل کشور را بدهند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
واله امروز عکسی در فضای مجازی بود که چلوکبابی معروف بازار تهران با صدها مشتری در روز به جای کارتخوان یک دستگاه عابر بانک داخل چلوکبابی گذاشته و پول نقد می گیرد.پزشکان که ۳۰ درصدشان ثبت نام در پایانه فروشگاهی گردند و البته ۹۰ درصد کارتخوان از قبل داشتندولی ببینید این ۵۰ شغل دیگر که اعلام کرده اید از جمله رستوران ها و بنگاههای ماشین و... چند درصدشان این کار را می کنندو این آقای رستم پور در مورد آنها هم هرروز مصاحبه می کند.
در ضمن اگر دولت چند میلیون نفر نانخور اضافی داردمگر قرار است با کار بقیه حقوقشان را از جیب من وشما بیرون بیاوردبرود نفتش را بفروشد حقوق این ها را بدهد.
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1398/07/01
والا چی بگم. کافیه مردم ضعیف کوچکترین خطایی بکنند اون وقت حسابشون با کرام الکاتبین هست. اینجا اگر پولدار باشی میتونی قوانین رو عوض کنی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
اومدن کارتخوان کارگاه خیاطی منو بازکردن بردن ، که بدن به دکترا ،،،، چون درآمد پزشک از خیاط بیشتره ،،، کل کشور شده حقه بازی و پول پرستی ،،،، خود بانک مشتری کم درامدی مثل منو میزنه کنار که یه پزشک پُر درآمد را جایگزین کنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
دولت از قشر کم درامد نباید مالیات بگیرد.
آخه من همش تنها ماهی دومیلیون دارم و باید پانزده درصد را مالیات بدهم . توی این گرونی واقعا سخته...

آنوقت دکتر های مملکت از مالیات فرار میکنند....

توی اداره دارایی هم همه خنگ و کر و کور هستند و هرچه میگویم درامدم فقط ماهی دو تومان است باور نمیکنند...
نتونستم برای فرزندم کیف مدرسه بخرم .
نمیتونم برای بچه ای که توی سن رشد است میوه خوب مثل موز بخرم.....
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1398/07/01
پزشک ها سال های سال مالیات نداد ن الان خیلی زورشان میاد دولت باید فشار و بیشتر کنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
سربازای امام زمان هر شب برن مطب پزشک و آمار بگیرن و اینطوری مجبورشون کنن مالیات بدن
بیخیال
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
دمشون گرم.. همشون با هم هستند و عین مردم عادی ترسو و بی عقل نیستن
بدون نام
United States
۰۷:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
بر فرض هم مالیات بدن. شما فکر میکنی پولش خرج چی میشه؟؟
Iran, Islamic Republic of
13:31 - 1398/07/01
مملکت اصلا حساب کتاب نداره 28 شهریور آقای رستم پور اعلام کرده 35 درصد کارت خوان ثبت کردند 31 شهریور آقای پارسا گفته 20 درصد ثبت کردند یک مهر آقای خانی گفته 30 درصد ثبت کردند بهتر نیست یه جلسه با هم بذارید لا اقل عین هم دروغ بگید ؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
دمت گرم هر روز يه دروغي ميگن
بدون نام
United Arab Emirates
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
سلام دکتر خوبی
Iran, Islamic Republic of
13:31 - 1398/07/01
دقیقا ۷۰ درصدشون با سهمیه ورانت در کنکور پزشک شدن و بی سواد
اون سی درصد ابروی پزشکیه ایرانند.
Iran, Islamic Republic of
13:31 - 1398/07/01
تا زمانیکه در دولت اختلاس هست دکترها کات خوان نصب نمیکنند
اول دولت خود را اصلاح کند
دوم دکتر ها کارتخوان‌خواهند گذاشت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
چه ربطی داره آقای دکتر؟
AAAAAAAAA
United Arab Emirates
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
باز نوچه های روحانی ور زدن
اخه بی سواد من دکتر با تو بیسواد چه بگویم
Iran, Islamic Republic of
13:32 - 1398/07/01
دولت فقط زورش به کارمندان خودش میرسد چون پیش از اینکه حقوق کارمندان دولت رو پرداخت کند مالیاتش رو می گیرند
Iran, Islamic Republic of
13:32 - 1398/07/01
چرا از کارگر بدبخت اول از همه مالیات میگیرید ولی پزشکها زورتون نمیرسه
Iran, Islamic Republic of
13:33 - 1398/07/01
دارایی فقط به افراد ضعیف زورش میرسه به دکترا که زورش نمیرسه
پاسخ ها
بیخیال
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
نخیر چون آنها با هم هستند اما شما ترسو هستید
Iran, Islamic Republic of
13:35 - 1398/07/01
اگه قانون نتونه حریف این صنف تافته جدا بافته ازملت بشه.فاتحه اجرای عدالت اجتماعی اقتصادی را باید خوند.
اگه قانون برا همه س.معنی نداره این جماعت تو پول وثروت غلطون
از زیر مالیات فرار کنند. بقول مولا علی «ع» حق گرفتنی س نه دادنی.البته اگه مالیات حقیه که گردن جامعه س وباید به دولتها جهت اداره کشور پرداخت بشه
Iran, Islamic Republic of
13:42 - 1398/07/01
اینها قسم خورده های این مملکت هستن ! پزشکها مالیات میدن البته نه در ایران بلکه در کشورهای دیگه که سرمایه گذاری کردن ! مالیات مال طبقه ضعیف جامعه است که در ظاهر حقوق زیر 2 میلیون و 700 هزارتومن معاف از مالیاته ولی مالیات پنهانی که دولت از مردم میگیره چندین برابره ! مثل قیمت بنزین که 1000 تومنه ولی دولت از جای دیگه تفاوت قیمت بنزین رو از مردم میگیره و ما فقط ظاهر قضیه رو میبینیم !
Iran, Islamic Republic of
13:46 - 1398/07/01
ازبودجه بیت المال پزشک شدند حالا گردن کلفت شدند وقتی میگویند مملکت قانون ندا ره یعنی اینه مالیات کارمندان کارگران از حقوقشون کسر میشه ولی بقیه ککشون نمیگزه
پاسخ ها
سعیدا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
وقتی نماینده مجلس از زیر بار شفاف سازی رای در مجلس فرار میکنه که بعدا بتونه از وزرا و معاونین و مشاورین و مسولین رانت و رشوه بگیره بدون ثبت در هیچ جا و پول قلمبه بزنه بجیب میخای دکترهای ما استاد اخلاق باشن و خلاف شرع نکنن اول عدالت در قانون و بعد اجرای همه گانی بدون تبعیض و پیش شرط
-
13:49 - 1398/07/01
از قشر محروم و مستضعف بازیگر هم لطفا مالیات بگیرید کمتر به مردم درمورد اینکه حقوقشون کمه دروغ بگن
Iran, Islamic Republic of
13:50 - 1398/07/01
هيچكس نبايد ماليات بده كل ماليات كشور در يكسال هزينه ي زندگيه يه آقازادشونه دوه
Iran, Islamic Republic of
13:52 - 1398/07/01
پزشکا فقط به فکر پولن به فکر سلامتی مردم که نیستن طرف بمیره هم تا پول نریزه درمانش نمیکنن قسم بقراط رو هم که بیخیالن هدفشان پوله پوله بس سلامت بیماران که هیچ برا همین از کارت خوان طفره میرن تا پول بیشتری از مردم بگیرن والسلام
Iran, Islamic Republic of
13:52 - 1398/07/01
اینا همونایی هستند که وقتی دندون ترمیم میکنن یا جراحی میکنند وقتی گند میزنن جوابگو نیستن بار تکرار میکنن خوددولت پرروکرده پزشکای سهمیه ای بیسواد رو
Iran, Islamic Republic of
13:53 - 1398/07/01
جناب دولت محترم . تا کی مردم باید تاوان ناکارآمدی شما را بدهند . چند ماه پیش در حال رانندگی در یکی از خیابانها بودم که خودروی کناری من که یک تریلر بود بسمت من متمایل شد و مرا مجبور کرد که وارد خط ویژه بشوم . لحظه ای توقف کردم و بعد از گذشتن تریلی از کنارم دوباره به مسیر خودم بازگشتم . تمام این اتفاق فقط ۱۰ ثانیه بود ولی ۱۰ دقیقه بعد پیامکی آمد و ۳۰ هزارتومن جریمه شدم بخاطر ورود به خط ویژه . سوال من اینست که چرا قانون برای مردم عادی در دم اجرا میشود ولی پزشکان سالهاست که از هر گونه مالیات و غیره فرار میکنند و کسی هم پیگیری نمیکند . ؟
Iran, Islamic Republic of
13:58 - 1398/07/01
جماعت خودشیفته و ازخودراضی که با پول این مردم درس خواندند و الان حاضر نیستند مثل بقیه اقشار جامعه که مالیات را به انواع و اقسام پرداخت می کنند ، اونها هم سهم مالیاتی شون رو پرداخت کنند ، باید بدونند که این دفعه راه فرار ندارند ، سازمان مالیاتی از حلقومشون پول ملت رو میکشه بیرون ، چطور یک نیروی خدماتی شهرداری بعد از یک ماه نظافت خیابونهایی که مطب و منزل همین پزشکان در اونجا قرار داره ، مالیات از فیش حقوقی اش کسر بشه ولی این از خودشیفتگان ازخودراضی مالیات ندهند !!
Iran, Islamic Republic of
14:00 - 1398/07/01
معلوم نيست دوباره چكار ميخوان بكنن دوباره گير دادن به پزشكا نميدونم آرايشگرا املاكيا دلالا صرافا طلافروشا معلم خصوصيا خواننده ها هنرپيشه ها فوتباليستا اينا كه همچين زحمت زيادي نميكشن همشونم تا جايي كه من ديدم پولدار ترن چرا گير دادن به پزشكاي بدبخت كه همش سرشون تو كتاب بوده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
پزشکهای بدبخت ؟؟؟!!! تا اونجا که ما دیدیم خبری از بدبختی ندارند ، کاش توی اون کتابها یک مقداری شعور و معرفت و رفتارخوب با مراجعین رو هم بهشون یاد می دادند ، عطاریها از اونها شعور و ادبشون بیشتره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
کسی که پزشک رو با عطار !!! مقایسه میکنه لیاقتش همونه که عطار نسخه شو بپیچه
Iran, Islamic Republic of
14:02 - 1398/07/01
کارگر و کارمند بدبخت باید مالیات بدن ولی از ما بهترون نه ای کاش تو اون همه درس هایی که خوندن یه دو واحد هم شعور پاس می کردن
Iran, Islamic Republic of
14:07 - 1398/07/01
باسلام بی وجدان ترین صنف هستند مطب شون تعطیل کنید خارج از کشور بعضی هاشون برای نظافت چی هم نمیخان
Iran, Islamic Republic of
14:08 - 1398/07/01
عسلویه فرار مالیاتی
United Arab Emirates
14:21 - 1398/07/01
کارتخوانم نصب کنن من به شخصه نقدی حساب میکنم..دکتر بخوره بهتر از اینه که بره تو جیب مردم سوریه و یمن و اختلاصگر
Iran, Islamic Republic of
14:24 - 1398/07/01
جریان چیه ما که هرجا رفتیم تا حالا کارت خوان داشتند !
Iran, Islamic Republic of
14:32 - 1398/07/01
این یعنی فساد،یعنی پایمال شدن حقوق تمام مردم ایران ،چرا اگر کارگری دم از حقوق حقه خود بزند دستگیر و به جرم براندازی و صد جرم نکرده به اشد مجازات محکوم میشه ،ولی پزشکان که اکثر اونا تا بیمار را سر کیسه نکنند رهایش نمی کنند آ زادند ،این چه عدالتیست
Iran, Islamic Republic of
14:37 - 1398/07/01
در فرهنگ ایرانی از پزشک خدایی ساختند که چنان مردم برایشان کرنش میکنند و مسوولین بر سر میگذارندشان که انگار ایشان خدایان روی زمینند غافل از اینکه۹۹% پزشکان هم کاسبانی بی ترحم و تجاری سودجو بیشتر نیستند
Iran, Islamic Republic of
14:38 - 1398/07/01
یه مشت دزد قاتل کلاهبردار بیسواد طلبکار بی اخلاق
بلا نسبت تعداد محدودی از خوباشون
Iran, Islamic Republic of
14:41 - 1398/07/01
بخدا قسم اگر به اروپا یا کانادا و آمریکا سفر کنید وگذارتان به پزشک بیافتد قداست این حرفه و تعهد شغلی یک پزشک را به معنای واقعی درک میکنید و آنوقت انحطاط اخلاق حرفه ای پزشکان در ایران را لمس میکنید
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
معلومه که پاتو از ایران بیرون نذاشتی ,اینجا برای یه عصب کشی باید ۶۰۰ تا ۷۰۰ دلار پول بدی از اول دوتا آخر هم دنتیست یک کلمه باهات حرف نمیزنه ، زیاد فیلم نکاه نکن از این خبرا هم نیس
Iran, Islamic Republic of
14:46 - 1398/07/01
چه اقتداری به به چشم همه روشن حالا معلوم شدچرااوضاع کشوزکارش یه اینجاکشیده که یکنفرسالم دردستگاه پیدانمی شوذ وچراغنی ترین کشور فقیرترین شده
Iran, Islamic Republic of
15:01 - 1398/07/01
پیشنهاد تغییر متن سوگندنامه پزشکی به شرح ذیل:
۱_به خدا سوگند یاد میکنم از فرار مالیاتی خودداری کنم
۲_ به خدا سوگند یاد میکنم از پولشویی خودداری کنم
۳_به خدا سوگند یاد میکنم از عمل جراحی بی دلیل خودداری کنم
۴_به خدا سوگند یاد میکنم از ساخت و پاخت با داروخانه ها خودداری کنم
۵_به خدا سوگند یاد میکنم از ساخت و پاخت با آزمایشگاه و رادیولوژی ها خودداری کنم
۶_به خدا سوگند یاد میکنم تاجری منصف و کاسبی قانع باشم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
شما پیش هر پزشکی که میری دستور عکس و آزمایش میده و عکس و آزمایش دیگرونو قبول نمیکنه. این یعنی ضربه زدن به سازمانهای بیمه‌گر علی‌الخصوص تامین اجتماعی که دارن با این کارشون ورشکستش میکنن. مریضو الکی بستری میکنن و حداقل یه شب نگه میدارن تا از مریض و بیمه پول بگیرن و حق فرانشیزشون بره بالا. متاسفانه این کشور دیگه از دست رفته و درست کردنش کار حضرت فیله.
Iran, Islamic Republic of
15:02 - 1398/07/01
بريد از بقيه كه درس نخوندن ماليات بگيريد چكار پزشك داريد والا من كه ميبينم دلم ميسوزه پسرخاله ي من تا ٣٥سالگي همه اش درس ميخوند خالم خرجشو ميداد بعدشم طرح روستاي اطراف لار شيراز با گرماي ٤٥درجه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۱
والا منم ۲۹ سالگی درس میخوندم بابام خرجمو میداد ارشد گرفتم الانم دارم ظرفشویی میکنم با ماهی ۸۰۰ هر کی درس خونده براش خودش خونده
مجید
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
همچین میگه درس خونده اینگار فقط همین یکی شعور و مغز درس خوندن رو داره !!! شاید همونی که درس نخونده جایگاه و فرصت فامیل جون تو رو نداشته و از بچگی علاوه بر هوش چند برابری فامیل جون تو رفته سر کار ...
شاهرخ خان
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
ما هم ۱۶، ۱۷ سال درس خوندیم. شماها درس خوندید ولی هیچی حالیتون نیست. اکثر پزشکا بیسوادن. یعنی آدم مریضیشو تو گوگل سرچ کنه و خوددرمانی کنه بهتره تا بره پیش پزشکای بیسواد.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
وقتی دانشجویان پزشکی به جای اینکه به حرف استاد گوش بدن سر کلاس .... معلومه که هیچی یاد نمیگیرن. اینا وقتی میان تو بازار کار انقد باید آدم بکشن تا اوسا بشن. پس خاک بر سر هر چی پزشک بیسواد و آدمکشه.
Iran, Islamic Republic of
15:07 - 1398/07/01
چه کشور گل و بلبلی خخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
15:08 - 1398/07/01
اگه نتونيد جلو سرپيچي اينا رو بگيريد مطمئنا بقيه مشاغل هم نميدن
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1398/07/01
وقتی حریف پزشک نمی شید میخواید مملکت رو اداره کنید
Iran, Islamic Republic of
15:20 - 1398/07/01
سلام. بنده پزشک هستم و سالهاست که دستگاه کارت خوان در مطب دارم. در سامانه سازمان مالیاتی هم کارت خوان خود را ثبت کرده ام. بدهی مالیاتی هم ندارم. ضمن گلایه از شما بابت نوع انعکاس خبر به اطلاع می رسانم علیرغم ثبت دستگاه کارت خوان خود ، ولی چند روز قبل پیامکی به دستم رسید که چون دستگاه کارت خوان خود را در سامانه مذکور ثبت نکرده ام تهدید به جرایم مالیاتی شده ام.
Iran, Islamic Republic of
15:21 - 1398/07/01
بعد حرف از قانون و عدالت و غیره میزنید. اعتراف کنید که ناتوان هستید
Iran, Islamic Republic of
15:29 - 1398/07/01
من چهار سال حق التدریس میکردم و متوسط حقوقم به زور ماهی یک میلیون میشد،و بابت کلش مالیات پرداخت کردم، واقعا نمیبخشمون
Iran, Islamic Republic of
15:55 - 1398/07/01
كي گفته پزشكا از بودجه بيت المال پزشك شدن پس اينهمه دانشجو تو رشته هاي مهندسي و علوم اجتماعي نكنه باباشون هزينه ي استاد رو ميدن پزشكا حداقل تو بيمارستان از سال ٤كشيك بايد بدن طرح مجاني او جاي دور افتاده دارن
تو همه جاي دنيا از سال يك پزشكي حقوق دارن ايران نه بعدشم مگه بدن انسان نياز به نان آب نداره پس لطفا نانوا و اداره ي آب هم پول نگيره از مردم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
چرت نگو. واسه کارآموزی میخوای بهت پولم بدن خاله خودپسند!! کدوم دانشجوی پزشکی تو دانشگاه دولتی پول میده واسه درس خوندن که اومدی حرف مفت میزنی آخه.
Iran, Islamic Republic of
16:21 - 1398/07/01
چرا وقتی هنرمندا ک چند برابر پزشکا درآمد دارن از پرداخت مالیات سرپیچی میکنن ، کسی چیزی نمیگه؟!؟!؟!
Iran, Islamic Republic of
16:22 - 1398/07/01
ایران با هشتاد میلیون نفر جمعیت سه میلیون کارمند دارد ژاپن با ۱۵۰ میلیون نفر ۳۵۰ هزارتا و آمریکا با ۳۲۰ میلیون نفر ۸۰۰ هزارتا کارمند ، در واقع در ایران بخش خصوصی مار می کند مالیات می دهد تا دولت به این همه کار مند الکی حقوق بدهد !! تازه شاکی هم هستند چرا اول از ما مالیات می گیرید ، ایران نهایتا باید ۱۵۰ هزار کارمند داشته باشه این ظلم نیست که یه عده کار کنند تا دولت به این همه کارمند الکیش حقوق بده ؟
Romania
16:45 - 1398/07/01
اگه مردم اثر مالیات دادن را ببینند قطعا خودشان پرداخت می کنند ما الان ده ساله داریم مالیات بر ارزش افزوده می دهیم حتی روی یک آدامس ، آیا زندگی بهتری نسبت به ده سال پیش داریم ؟
Romania
16:45 - 1398/07/01
اگه مردم اثر مالیات دادن را ببینند قطعا خودشان پرداخت می کنند ما الان ده ساله داریم مالیات بر ارزش افزوده می دهیم حتی روی یک آدامس ، آیا زندگی بهتری نسبت به ده سال پیش داریم ؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
خير
ماليات ها در ايران خرج خود مردم و بهبود زندگي نميشود
Iran, Islamic Republic of
17:03 - 1398/07/01
مرگ بر دزد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
معلوم نیست کی دزده

حالا پیدا کنید پرتقال فروش را
United States
17:08 - 1398/07/01
بالاخره همه مجبورند شفاف باشند دوره ی بی حساب و کتابی داره سپری می شه....یک آبدارچی محترم در یک شهر دور افتاده مالیات میده پس درست نیست یک ثروتمند مالیاتشو نده...
Iran, Islamic Republic of
17:48 - 1398/07/01
کسی که در آمد دارد و مالیات نمیدهد چه پزشگ چه دیگری در حقیقت دزد؟ است .دزدی با لباس شکیل و ظاهر محترمانه؟ که حق مردم ضعیف را میخورد و قانون میبایست با قاطعیت با آنها برخورد کند پزشگی که از درد و رنج مردم پول در می آورد و از زیر بار مالیات شانه خالی میکند از خودش خجالت بکشد ... که قسم خورده ... به چه چیز ...
Iran, Islamic Republic of
18:08 - 1398/07/01
من كه هر جا رفتم كارتخوان داشتن مشكلي هم نبوده عمل كردم خوب شدم دسته دكترمو هم ميبوسم البته بنده دسته رفتگر محلمونم ميبوسم ولي ناحق نميگم كانادا٥-٦ساعت تو نوبت دكتر بودم و هزينه به قدري بالاست كه ٨٠درصد مردم ندارن بدن بيمه هم از زيرش در ميره ايران بهشت بيماران هست بر خلاف نظر دوستان من بنظرم تصميم به تخريب اين قشر گرفتن به دلايل سياسي
Iran, Islamic Republic of
18:08 - 1398/07/01
من كه هر جا رفتم كارتخوان داشتن مشكلي هم نبوده عمل كردم خوب شدم دسته دكترمو هم ميبوسم البته بنده دسته رفتگر محلمونم ميبوسم ولي ناحق نميگم كانادا٥-٦ساعت تو نوبت دكتر بودم و هزينه به قدري بالاست كه ٨٠درصد مردم ندارن بدن بيمه هم از زيرش در ميره ايران بهشت بيماران هست بر خلاف نظر دوستان من بنظرم تصميم به تخريب اين قشر گرفتن به دلايل سياسي
پاسخ ها
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
مالیات بر درآمد وظیفه هر شهروندی است که باید پرداخت کند حال روحانی باشد و یا پزشک هرکه پرداخت نکند دزدی کرده است.لطفا دزدان را رسوا کنید.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
مزخرف نگو درسته اونجا هزينه بالاست ولي انواع پوشش بيمه اي رو دارند
Iran, Islamic Republic of
20:21 - 1398/07/01
وقتی فرهنگ پرداخت مالیات از قشر تحصیل کرده رعایت نشه چه انتظاری دارید ما مثل اروپایی ها و آمریکایی‌ها بشیم
Iran, Islamic Republic of
08:41 - 1398/07/02
متاسفانه خیلی از این پزشکان تربیت شده دوره بعد از انقلاب هستند که بوسیله سهمیه دکترشدند و جز پول به هیچی اهمیت نمی دهند.دکترها یک مشت دلال وپیمانکار هستند و بیمار رو به عنوان عابر بانک می بینند.کو شرف کو انسانیت دیگه سراغشو نگیر باید کوبید واز نوساخت .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
دقيقا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
اونوقت شما خرج زن و بچه شو میدی؟!؟!
یجوری حرف میزنین انگار برای پزشک ها از غیب پول میرسه!!
شما هرجا بدی و هر خدمتی بهت بکنن پولشو میگیرن شما هم با کمال میل پول میدید بهشون... مث آرایشگاه و مکانیکی و ....
این وسط فقط پزشک ها باید رایگان ارائه خدمت بکنن؟!؟!اونوقت منبع درآمد پزشکی که پدرش دراومده و تا ۳۵ سالگی درس خونده و کلی شب بیداری کشیده از کجا باید تامین بشه؟!؟! دیگ وجدان داشته باشین لطفا
Iran, Islamic Republic of
08:55 - 1398/07/02
من بدبخت با دومیلیون درآمد در ماه دارم مالیات میدم . با یک خانواده چهارنفره.

آنوقت دکتر پولدار و سرمایه دار از مالیات فرار میکند...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۲
خوب چرا دروغ می گی درآمد تا ۲/۴۰۰ معاف از مالیات هست
Iran, Islamic Republic of
10:11 - 1398/07/02
دولتي كه نتونه قانون كشور را پياده كنه تو هيچ كاري موفق نيست
Iran, Islamic Republic of
10:15 - 1398/07/02
كليه پزشكاني كه فرار مالياتي ميكنند را ممنوع الخروج كنيد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج